Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το εξαρτομενο μελος που ειναι στην δήλωση αυτου που κανει αιτηση και γράφει απαιτείται έγκριση τι κανουμε εκει; Δεν εχει λογαριασμό στο taxisnet αυτο το μέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο koinonikomerisma.gr και με ακυρωσε λεγοντας οτι η περιουσια μου ξεπερναει τα ορια ,ενω δεν εχω τπτ ξερω γω! μηπως δεν εχει ανοιξει κανονικα ακομα?? :P

 

δεν δειχνει ουτε εισοδημα ουτε τπτ αλλο, ενα ξερο ποσο στην περιουσια μονο! ειναι bug ή αμα δει οτι δεν δικαιουσαι σε πεταει κατευθειαν ?? :/ wtf ! μηπως ακομα παρολο που ανοιξε ,εχει τπτ «σφαλματα» ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα στο koinonikomerisma.gr και με ακυρωσε λεγοντας οτι η περιουσια μου ξεπερναει τα ορια ,ενω δεν εχω τπτ ξερω γω! μηπως δεν εχει ανοιξει κανονικα ακομα?? :P

Έχεις κάνα σπίτι;

Μέχρι στιγμής πόσα άτομα το πήρατε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνεις στην εφαρμογή της αίτησης με τους κωδικούς των φιλοξενούμενων ξεχωριστά και συναινείς..

 

Πολύ μπελαλιδικη διαδικασία άνευ λόγου..

Να δω πόσο θα τη χρεώνουμε...

Εσυ που μπηκες και σαν φιλοξενουμενος , σου εβγαλε πουθενα αποδοχη ? Γιατι καποιος μου ειπε οτι του εβγαλε  ,σαν φιλοξενουμενος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα εισόδημα 230 ευρώ και μου έβγαλε ότι έχω επιπλέον 5000 από τεκμήρια είναι? Καλά ποιος θα πάρει τα 450 τότε ρε παιδιά? Μας δουλεύει ο Τσίπρας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προστατευόμενο μέλος πως δίνει έγκριση;

 

28c379k.jpg

 

Και αν το τεκνο ειναι 5 ετων πως δινει συναινεση? Θα παει στην εφορια με τον μπαμπα και την μαμα να ανοιξει taxis? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα εισόδημα 230 ευρώ και μου έβγαλε ότι έχω επιπλέον 5000 από τεκμήρια είναι? Καλά ποιος θα πάρει τα 450 τότε ρε παιδιά? Μας δουλεύει ο Τσίπρας?

Μαύρο στον τσυριζα μάγκες μαύρο...

Αλητεία είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας πηρες στο λαιμο σου vairass , στον υπνο σου το εβλεπες ? Αφου βλεπεις , οτι ο κινητηρας θελει λαδωμα και στρωσιμο  :(  :-D

 

 

πλακα κανω ε

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...