Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως κι οι δικοι μου που προσπαθησαν να κανουν αυτο, δεν τους ζητηθηκε πουθενα να κανουν εγκριση φιλοξενουμενου , ουτε να βαλουν iban και γενικα περα απο την ταυτοποιηση , δεν ακολουθηθηκαν τα βηματα που λεει πχ το νιουζ24

http://news247.gr/eidiseis/oikonomia/anoikse-h-efarmogh-gia-to-koinwniko-merisma.4956718.html?utm_source=Contra&utm_medium=epiloges_home&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos1

 

θα δοκιμασουμε παλι μεσοβδομαδα μεσανυχτα περασμενα (διοτι σιγουρα θα πεφτει το site ολη την μερα :D :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μας πηρες στο λαιμο σου vairass , στον υπνο σου το εβλεπες ? Αφου βλεπεις , οτι ο κινητηρας θελει λαδωμα και στρωσιμο :( :-D

 

 

πλακα κανω ε

 

Οχι ότι δεν ήθελα 500 αλλά κοίτα..

Ο φίλος μου δουλεύει σε μαύρη εργασία..

Παίρνει το μήνα 1500 ευρώ, εγώ 801.

Και αυτός λοιπόν θα πάρει μέρισμα...

 

Τι ωραία χώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΑΜΚΑ που εισάγατε δεν αντιστοιχεί σε αυτόν που συσχετίζεται με το παραπάνω ΑΦΜ. Παρακαλούμε απευθυνθείτε στα ΚΕΠ προκειμένου να επικαιροποιήσετε τη διασύνδεση του ΑΜΚΑ σας με το ΑΦΜ σας.

 

Λαθος του συστηματος που μπορει να φτιαχτει μονο του η χανω ολο το πρωι στα ΚΕΠ αυριο?

'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προστατευόμενο μέλος πως δίνει έγκριση;

 

28c379k.jpg

 

Υποψιάζομαι ότι δίνεις έγκριση κάτω στην επιλογή έγκριση - συναίνεση άλλη επιλογή δεν βρήκα... Αν δεν είναι αυτό... μπορούμε να την ξανά κάνουμε την αίτηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ότι δεν ήθελα 500 αλλά κοίτα..

Ο φίλος μου δουλεύει σε μαύρη εργασία..

Παίρνει το μήνα 1500 ευρώ, εγώ 801.

Και αυτός λοιπόν θα πάρει μέρισμα...

 

Τι ωραία χώρα..

 

το οτι ο φιλος σου θα το παρει στην ζουλα δεν φταιει το κρατος αλλα ο φιλος σου που δουλευει μαυρα, να δουλευε για 300-400 ευρω να πω οκ αλλα για 1500 εχει πολυ θρασος να θελει και το μερισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι ο φιλος σου θα το παρει στην ζουλα δεν φταιει το κρατος αλλα ο φιλος σου που δουλευει μαυρα, να δουλευε για 300-400 ευρω να πω οκ αλλα για 1500 εχει πολυ θρασος να θελει και το μερισμα

Αν πήγαινε κάποιος από το κράτος και έκανε έλεγχο στο αφεντικό του μια χαρά θα ήταν όλα.

 

1500 τον μήνα με δικό του σπίτι και χωρίς παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης στους γονεις μου δεν φαινεται πουθενα η μανα μου ουτε τα εισοδηματα (λεει 0)  ουτε τα φορολογητεα εισοδηματα, τιποτα.. υποψιαζομαι οτι ειναι beta testing :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή παίζει να μπω αύριο και να δικαιούμαι; χάχα

παιζει να μη μπεις διοτι θα μπαινουν ολοι , μπες για καμια προσφορα cyber monday :D :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει να μη μπεις διοτι θα μπαινουν ολοι , μπες για καμια προσφορα cyber monday :D :P

Μπηκα Ρε συ από τους πρώτους με απορρίπτουν για 90 ευρώ είμαι πλούσιος.

 

Τι προφορές αύριο τι φάση; που θα διαβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βήμα 6. Για να καταστείτε δικαιούχος πρέπει να πατήσετε το κουμπί [Έγκριση -Συναίνεση]. Εάν πληροίτε τα κριτήρια του κοινωνικού μερίσματος 2017, εμφανίζεται και το ποσό του κοινωνικού μερίσματος που αντιστοιχεί στο νοικοκυριό σας. Στην αντίθετη περίπτωση, εμφανίζονται οι λόγοι αναλυτικά.

 

http://www.huffingtonpost.gr/2017/11/26/------_n_18657158.html?utm_hp_ref=greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρυσι το πήρε ο πατέρας μου αυτόματα χωρίς αίτηση, 77 ετών συνταξιούχος και τον φορολόγησαν 300 ευρώ φέτος... ΠΑΠΑΤζα

Ποια build είναι; Είναι stable; Μήπως θέλει insider; Αυτοί το πάνε φιρί φιρί να δώσουν στα τσιράκια τους μόνο. Έχει επιλογή να γράφεις τι ψήφισες;

Φίλε αν τα 500 ευρώ κάνουν τους Έλληνες να ψηφίσουν πάλι αυτούς τι να πω... Είμαστε άξιοι της μοίρας μας..

Πρέπει να φύγουν αυτοι άμεσα, να γίνει μια κυβέρνηση με πολλά κόμματα απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...