Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά εγώ το παράτησα για να βγάλω τη χρονιά,ας μην το πάρω που το δικαιούμαι,γιατί είναι ένα απέραντο τρελάδικο και με τον καινούργιο χρόνο βλέπουμε.Στο κατάστημα είμαι με άλλο αφμ ούτε ξέρω ποιού,φαίνομαι εργαζόμενος ενώ δεν είμαι,και κάποια άλλα που ούτε τα θυμάμαι.Ασφαλιστικό βίο no display μετά από 30 χρόνια.Όλα αυτά έγιναν επειδή ήμουν στο ΤΥΔΚΥ με πήγαν στον ΟΠΑΔ και μετά στο ΙΚΑ ΕΦΚΑ πλέον σαν ενιαίο φορέα.Σε ερώτηση μου γιατί,η κλασική απάντηση αυτά έγιναν κατά την μεταφορά.Συν ότι αφέθηκε να εννοηθεί ότι εγώ έπρεπε να ασχοληθώ λες και ξέρω κάθε πρωί σε ποιον φορέα θα πάω,ανάλογα τα σχέδια τους.

Δεν είναι εκτός θέματος γιατί έχει να κάνει με το μήνυμα που δεν δικαιούμαι το μέρισμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάρε στον Παπαδάκη τηλέφωνο :P

Στη θέση σου πάντως δε θα το άφηνα να περάσει έτσι. Για του λόγου το αληθές:

https://www.youtube.com/watch?v=Rv37jYRKMGo

χαχαχαχαχαχαχαχ θεος ο ψαλτης :-D  :-D  ετσι πρεπει να κανουμε και εμεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα το έβλεπα όταν ήμουν πιτσιρικάς και γέλαγα και καταντησα ίδιος με τους θεότρελους.ΔΟΥ το πρωί και ΙΚΑ μετά τέλος του χρόνου πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα πριν καποιες σελιδες για καποιο μειλ επικοινωνιας,απαντω μονος μου, http://news247.gr/eidiseis/koinonia/koinwniko-merisma-pou-mporeite-na-ypovallete-erwthseis-apories.4959624.html

 

οποτε το μειλ για ερωτησεις [email protected]

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email στον τσιπρα, μου απάντησε το γραφείο του ότι έχει ενημερωθεί ο πρωθυπουργός.... Χάχα θα έχουμε σόου.

Με πηρε τηλεφωνο ο ιδιος, μου ειπε οτι του χρονου θα το δικαιουσαι γιατι θα εισαι φτωχοτερος τυχερουλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email στον τσιπρα, μου απάντησε το γραφείο του ότι έχει ενημερωθεί ο πρωθυπουργός.... Χάχα θα έχουμε σόου.

 

Θα κάνει διάγγελμα σε λίγο για πάρτη σου :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηρε τηλεφωνο ο ιδιος, μου ειπε οτι του χρονου θα το δικαιουσαι γιατι θα εισαι φτωχοτερος τυχερουλη

Του χρόνου δεν θα υπάρχει τσυριζα φίλε

Θα κάνει διάγγελμα σε λίγο για πάρτη σου :ph34r:

Παίζει... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.forin.gr/tools/tekmhria

 

Εφαρμογή που υπολογίζει τα τεκμήρια, για να μην αναρωτιόσαστε από που τον φάγατε. Απλά επιλέγεις "πρώτη κατοικία" και συμπληρώνεις τετραγωνικά, μονοκατοικία ή όχι και ζώνη. Νομίζω είναι ίδιο για ενοίκιο, ιδιοκτησία και δωρεάν παραχώρηση.

 

Εμένα το υπολόγισε ακριβώς και μου λύθηκε η απορία. Μονοκατοικία 90 τμ σε χαμηλή ζώνη, δωρεάν παραχώρηση, 4620 €, συν 3000€ το ελάχιστο, 7620 € και με πετάει στην τρίτη κλίμακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email στον τσιπρα, μου απάντησε το γραφείο του ότι έχει ενημερωθεί ο πρωθυπουργός.... Χάχα θα έχουμε σόου.

Εγώ έστειλα email στην αχτσιογλου και δεν μου απάντησε τίποτα την ρώτησα γιατί τελείωσε το προγραμα για την δουλειά  από τον οαεδ που ήμουνα και ότι πρέπει να συνεχίσω άλλους 8 μήνες στην δεύτερη φάση, και   απάντηση δεν πείρα από την πρώτη δουλειά δεν δικαιουμε να ξανά πάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.forin.gr/tools/tekmhria

 

Εφαρμογή που υπολογίζει τα τεκμήρια, για να μην αναρωτιόσαστε από που τον φάγατε. Απλά επιλέγεις "πρώτη κατοικία" και συμπληρώνεις τετραγωνικά, μονοκατοικία ή όχι και ζώνη. Νομίζω είναι ίδιο για ενοίκιο, ιδιοκτησία και δωρεάν παραχώρηση.

 

Εμένα το υπολόγισε ακριβώς και μου λύθηκε η απορία. Μονοκατοικία 90 τμ σε χαμηλή ζώνη, δωρεάν παραχώρηση, 4620 €, συν 3000€ το ελάχιστο, 7620 € και με πετάει στην τρίτη κλίμακα.

Εγώ νοικιάζω δεν βρήκα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειμαι 19 χρονων παντα ειμουν ανεργος δεν εχω δουλεψει ποτε αλλα νοικιαζω δικο μου σπιτι το συντηρω εχω 0 εισοδημα και δεν εχω ακινητα η περιουσια στο ονομα μου και ειμαι δικαιουχος κεα και μου βγαζει αυτο για την ασφαλιση ενω ολη μου την ζωη ημουν ασφαλισμένος στην μάνα μου ικα.Ξέρει κανείς κάτι

 

Κακώς.

Αφού είπαμε, άνεργοι και άστεγοι δε το παιρνουν.

Τι το πέρασες, βοήθημα για τους φτωχούς ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάναμε την αίτηση και έλεγε ότι είμαστε φιλοξενούμενοι σύμφωνα με το ε1 του 2016 πήγαμε στο λογιστή μαζί με το μισθωτηριο του σπιτιού που νοικιάσαμε φέτος κάτι έκανε και μας δέχτηκε η αίτηση και μας έβγαλε 1.237 ευρώ με συντελεστή 2.75 με ετήσιο εισόδημα 10.000 ευρώ λογικά μαζί με το ΚΕΑ και εγγρηθηκε οι αίτηση... περίεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...