Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, babality είπε

ο αλλος κανει 150 χιλιαρικα το χρονο και ρωταγε την φιλη μου αν παιρνει μερισμα. ελλαδαρα

Αν από τα 150 δηλώνει τα 5 θα πάρει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, babality είπε

ο αλλος κανει 150 χιλιαρικα το χρονο και ρωταγε την φιλη μου αν παιρνει μερισμα. ελλαδαρα

μονο αυτο  ; Ιδιοκτητης μεγαλου μαγαζιου ΜΠΡΟΣΤΑ στην ΚΑΜΑΡΑ ζηταει ΜΕΡΙΣΜΑ ακουσον ακουσον...

πανω απο 400 στρεμματα χωραφια...4-5- σπιτια για πλακα...και 2 τζιπακια ;;;;

ειναι τρελοι οι Γαλατες !!! αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4:59 ειχε μπει τηλεφωνητης στρο γραφειο ειχαμε κλεισει τα στορια  και πηγαν να μπουν μεσα να ρωτησουν αν "αλλαξαν λεει γνωμη και ανοιξαν την πλατφορμα".

Ειναι δυνατον δηλ απο αυτο περιμενουν να ζησουν και κανουν μια εβδομαδα σαν τρελοι. Και το κορυφαιο να εχεις 15 σοβαρες δουλειες στο κεφαλι σου να καιγεσαι και να εχεις τον καθε τσοπανη να μπαινει μεσα και να σου λεει η ξαδερφη μου εμενα το εκανε χτες το μερισμα εσεις γιατι δεν το κανετε. 

εεεε αστα διαλα ρεεεε

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο μου αρεσουν τα παραπανω σχολια. Ειναι μεν χιουμοριστικα αλλα αντιπροσωπευουν απολυτα την κοινωνια μας . Δουλευα σε ενα γραφειο την εποχη που βγηκε ο ΕΝΦΙΑ, ειχα γινει mastermind στον τομεα... Τελη αυγουστου, αρχες σεπτεμβρη ηταν, οτι χειροτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, haris013 είπε

καλησπέρα παιδιά, τώρα πήρα πρέφα εγώ την όλη φάση με το μέρισμα, μπορώ να δω κάπου αν δικαιούμαι και ποια η διαδικασία;

Συγγνωμη κιολας που ρωταω, αλλα απο περυσι δεν εχεις ακουσει τιποτα?!

http://www.koinonikomerisma.gr

Εδω πας και μολις ανοιξει, κανεις αιτηση και σου λεει αμεσως αν δικαιουσαι η οχι. Υπαρχουν οδηγιες χρησης σε ολα τα ενημερωτικα site. Αν και ειναι πανευκολο.

Επεξ/σία από ardi21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ardi21 είπε

Συγγνωμη κιολας που ρωταω, αλλα απο περυσι δεν εχεις ακουσει τιποτα?!

http://www.koinonikomerisma.gr

Εδω πας και μολις ανοιξει, κανεις αιτηση και σου λεει αμεσως αν δικαιουσαι η οχι. Υπαρχουν οδηγιες χρησης σε ολα τα ενημερωτικα site. Αν και ειναι πανευκολο.

είναι under maintenance λέει. αν θυμάμαι καλά δεν πληρούσα τα κριτίρια πέρισυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, haris013 είπε

είναι under maintenance λέει. αν θυμάμαι καλά δεν πληρούσα τα κριτίρια πέρισυ.

Δεν εχει ανοιξει ακομα. Λογικα πιο μετα η αυριο πρωι, το αργοτερο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Virus200 είπε

  Και το κορυφαιο να εχεις 15 σοβαρες δουλειες στο κεφαλι σου να καιγεσαι και να εχεις τον καθε τσοπανη να μπαινει μεσα και να σου λεει η ξαδερφη μου εμενα το εκανε χτες το μερισμα εσεις γιατι δεν το κανετε. 

εεεε αστα διαλα ρεεεε

ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ! ΠΕΣ ΤΑ!!

 

τι διάολο  παθαίνουν όλοι και λένε ανούσιες ψεύτικες ιστορίες; εγώ με το ζόρι κοντεύω να μην παρεξηγηθώ με τις βλακείες που ακούω και ειδικά αυτό το πράγμα (και όλα τα παρόμοια, οι φανταστικές ιστορίες έχουν διάφορες παραλλαγές)

 

επίσης εκεί που ανεβάζω επικίνδυνα πίεση είναι όταν σε μια πρόταση μπαίνει και η λέξη "παπαδάκης" .. 

Επεξ/σία από logistoulis
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...