Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, kwstas arvanitidhs είπε

οχι πηρα τηλεφωνο ειπα το προβλημα μου και ανταποκριθηκαν παρτε τηλεφωνο θα βρειτε λυση στο προβλημα σας αυτα φιλικια και χριστιανικα

δεν μας λες την λύση που σου έδωσαν όμως η τι να ζητήσουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ο καθε ενας εχει διαφορετικο προβλημα εγω ειμαι ασφαλισμενος απο τον οαεδ πχ εσυ μετα ενσημα αλλο θα πουν σε εσενα αλλο σε εμενα τι φοβασε να παρεις τηλεφωνο? κανε εναν κοπο μην βαριεσαι τα γραφω εδω επειδη μερικη ειναι κριμα να το χασουν μην γινεστε κοτοπονηροι καντε αυτο που σας λεω 1 λεπτο θα παρει φιλικα παντα μιλω και με την καλοσυνη του θεου που θα επρεπε να εχουν και αυτα τα κτηνοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

ο καθε ενας εχει διαφορετικο προβλημα εγω ειμαι ασφαλισμενος απο τον οαεδ πχ εσυ μετα ενσημα αλλο θα πουν σε εσενα αλλο σε εμενα τι φοβασε να παρεις τηλεφωνο? κανε εναν κοπο μην βαριεσαι τα γραφω εδω επειδη μερικη ειναι κριμα να το χασουν μην γινεστε κοτοπονηροι καντε αυτο που σας λεω 1 λεπτο θα παρει φιλικα παντα μιλω και με την καλοσυνη του θεου που θα επρεπε να εχουν και αυτα τα κτηνοι

και εγώ ΟΑΕΔ είμαι, οκ ρωτάω γιατί θα περιμένουμε που θα περιμένουμε 40 λεπτά,να ξέρουμε τι θα πούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι κατευθειαν το ανοιγουν σε 1 λεπτο ειναι κρυφο τηλεφωνο απο το email του εφκα μου το εδωσαν πες το προβλημα σου ακριβως να σε βοηθησει

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κώστα μας έδωσες,πήρα τηλέφωνο και μου λέει η κοπέλα που το βρήκατε αυτό ποιος σας το έδωσε ,εδώ είναι διοίκηση σας παρακαλώ,

μπράβο ρε κωσταρα ,ποσταρε στο φειςμποοκ λέω εγώ και βγες από το τοπικ μπας και βγάλουμε άκρη,το μόνο θετικό είναι ότι από Παρασκευή έμαθα ότι η ΗΔΙΚΑ θα μπει στους λογαριασμούς να αρχίζει να ψάχνει ένσημα για αυτό το πρόβλημα 

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kwstas arvanitidhs είπε

οχι κατευθειαν το ανοιγουν σε 1 λεπτο ειναι κρυφο τηλεφωνο απο το email του εφκα μου το εδωσαν πες το προβλημα σου ακριβως να σε βοηθησει

Λοιπόν φίλε είσαι απαράδεκτος, διότι το τηλ αυτό δεν είναι για αυτά τα θέματα απλά είναι εξυπηρετική αυτή που απαντάει. Ας μην παίρνουμε όλοι τηλ. γενικά υπάρχει η ενημέρωση ότι εώς την παρασκευή θα γίνει ενημέρωση του ΗΔΙΚΑ, αν δεν λυθεί το πρόβλημα μας θα πρέπει να απευθυνθούμε σε υποκατάστημα ΙΚΑ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, scarface5323 είπε

μόλις γύρισα από το ΙΚΑ για το θέμα ασφάλισης ,έβγαλα ακρη ναι επειδή κάθισα στον υπολογιστή του ο ίδιος σαν τεχνικός..., 

λοιπόν το πρόβλημα είναι ότι υπάρχει "σχέση" με τον πατέρα μου,ενώ φενομουν στο ΙΚΑ κτλπα άμεσος κτλπα,οι ασφάλειες ήταν σε σχέση ακόμη με τον πατέρα μου,κάναμε ακύρωση σχέσης και της πρώτης περιόδου μέχρι Μάρτιο νομίζω,και της δεύτερης και της τρίτης,και μου είπε μέχρι αύριο πρωί θα έχει διορθωθεί λογικά,απλά δεν νομίζω γιατί πλέον ασφαλιστική ικανότητα βγάζει από 1/12/18 από εκεί που έβγαζε 1/10/18,αλλά μπορεί λόγο αυτής της διόρθωσης να φανεί προηγούμενος μήνας ασφάλισης που ήταν δικοί μου,ελπίζω να έγινε κατανοητό,ενημερώθηκαν από εκεί που ήμουν και άλλα ικα για να γνωρίζουν οι εργαζόμενοι 

Οκ αν και νομίζω ότι στην περίπτωση μου δεν έχω σχέση ασφαλίσης με τον πατερά μου καθώς πλέον είμαι 29 και δεν είμαι προστατευόμενο μέλος χρόνια τρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kormo είπε

Οκ αν και νομίζω ότι στην περίπτωση μου δεν έχω σχέση ασφαλίσης με τον πατερά μου καθώς πλέον είμαι 29 και δεν είμαι προστατευόμενο μέλος χρόνια τρ

και εγώ χρόνια νόμιζα ότι δεν ήμουν αλλά υπήρχε σχέση από καθώς του ΙΚΑ αυτό λέει συμβαίνει σε όλους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kwstas arvanitidhs είπε

με δουλευεις φιλε? αν δεν ξες να μιλας στο τηλεφωνο δεν σου φταιω εγω

Κοίταξε Κώστα, εδώ έχουμε μερικοί ένα κοινό πρόβλημα και προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον χωρίς παραπληροφόρηση.

Το τηλ. αυτό δεν είναι για κοινό εμένα μου είπε που βρήκα το τηλέφωνο. Αν οι λύσεις σου εσένα είναι να φέρεις τους δημοσιογράφους και να φαίρνεις σε δύσκολη θέση και εμάς και τους υπαλλήλους που μας δίνεις τα τηλέφωνα τους. Καλύτερα άστο να βρούμε μόνοι μας την λύση.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, scarface5323 είπε

και εγώ χρόνια νόμιζα ότι δεν ήμουν αλλά υπήρχε σχέση από καθώς του ΙΚΑ αυτό λέει συμβαίνει σε όλους 

Αν μπορείς πες αύριο αν σου λύθηκε γτ αν χάσω και αλλο μεροκάματο για το ΙΚΑ να πάει να ...... το μερισμα :)

Επεξ/σία από kormo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, armagedwnn είπε

Κοίταξε Κώστα, εδώ έχουμε μερικοί ένα κοινό πρόβλημα και προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον χωρίς παραπληροφόρηση.

Το τηλ. αυτό δεν είναι για κοινό εμένα μου είπε που βρήκα το τηλέφωνο. Αν οι λύσεις σου εσένα είναι να φέρεις τους δημοσιογράφους και να φαίρνεις σε δύσκολη θέση και εμάς και τους υπαλλήλους που μας δίνεις τα τηλέφωνα τους. Καλύτερα άστο να βρούμε μόνοι μας την λύση.!

δεν σε βοηθησε στο προβλημα σου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kormo είπε

Αν μπορείς πες αύριο αν σου λύθηκε γτ αν χάσω και αλλο μεροκάματο για το ΙΚΑ να πάει να ...... το μερισμα :)

εννοείτε,απλώς τώρα σκέφτομαι άλλο πρόβλημα,μετά από όλο αυτό που μου άλλαξε την ασφαλιστική ικανότητα..,δεν με έχει ως άνεργο με έβαλε ως εργαζόμενο κανονικά λέει γιατί το δικαιούμαι κανονικά την ασφάλιση,έχει γούστο να ακυρωθεί καμία κάρτα ΟΑΕΔ και να μην μπορούμε να πάρουμε ούτε το 18-24 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, scarface5323 είπε

εννοείτε,απλώς τώρα σκέφτομαι άλλο πρόβλημα,μετά από όλο αυτό που μου άλλαξε την ασφαλιστική ικανότητα..,δεν με έχει ως άνεργο με έβαλε ως εργαζόμενο κανονικά λέει γιατί το δικαιούμαι κανονικά την ασφάλιση,έχει γούστο να ακυρωθεί καμία κάρτα ΟΑΕΔ και να μην μπορούμε να πάρουμε ούτε το 18-24 😅

Εμένα πλέον δεν με αναγνωρίζει και σαν κάτοικο Ελλάδας τσάμπα να πούμε παίξαμε ΕΒΡΟΛΙΓΚΑ στον στρατό να φιλάμε τα σύνορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kormo είπε

Εμένα πλέον δεν με αναγνωρίζει και σαν κάτοικο Ελλάδας τσάμπα να πούμε παίξαμε ΕΒΡΟΛΙΓΚΑ στον στρατό να φιλάμε τα σύνορα.

έχω γνωστό που κατά το εφκα όταν πάει να κάνει αίτηση,είναι μετανάστης,έχει κάνει 2 χρόνια φυλακή,δεν έχει μείνει ποτέ Ελλάδα,δεν έχει ασφαλιστεί,και εκκρεμούν 3 συλλήψεις στο όνομα του 😁

Επεξ/σία από scarface5323
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...