Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, vairass είπε

ενας γνωστος που δουλευει στη νομαρχια , λεει οτι η μανα του παιρνει συνταξη και οτι με καρτα τα παιρνει 1 ημερα πιο νωρις , οχι οτι βιαζομαι απλα χρωσταω σε τραπεζες και θελω να ξερω ακριβως ποτε θα μπουν για να παω να τα τραβηξω , αλλιως δεν θα ενοιαζε καν.

ακατασχετο ειναι , αν αυτο σε καιει. Απο κει και περα, web banking δεν εχεις? τσεκαρε και πηγαινε και παρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

Ισχύει αυτό που σου είπαν στις πληρωμές από το δημόσιο μπαίνουν τα λεφτά το απόγευμα της προηγούμενης. 

Το ιδιο ακριβως.

Περυσι ηταν ηδη απο το μεσημερι της προηγουμενης στους λογαριασμους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fredd0 είπε

ακατασχετο ειναι , αν αυτο σε καιει. Απο κει και περα, web banking δεν εχεις? τσεκαρε και πηγαινε και παρτα.

Δεν είμαι σίγουρος αν έχω ακατάσχετο στον συγκεκριμένο λογαριασμό.. Γίνεται μόνο σε έναν και έχω τρεις. 

Επίσης έχω Web εννοείται αλλά δουλεύω φουλ την Παρασκευή και έχω και απογραφή θα σχολασω νύχτα.. Αν τα βάλουν Παρασκευή απόγευμα θα είναι το ιδανικό. 

11 λεπτά πριν, arxontas71 είπε

Το ιδιο ακριβως.

Περυσι ηταν ηδη απο το μεσημερι της προηγουμενης στους λογαριασμους.

Άρα καλά μου είπε ο φίλος μου; 

Πέρυσι δεν πήρα δεν έχω εμπειρία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vairass είπε

Δεν είμαι σίγουρος αν έχω ακατάσχετο στον συγκεκριμένο λογαριασμό.. Γίνεται μόνο σε έναν και έχω τρεις. 

Επίσης έχω Web εννοείται αλλά δουλεύω φουλ την Παρασκευή και έχω και απογραφή θα σχολασω νύχτα.. Αν τα βάλουν Παρασκευή απόγευμα θα είναι το ιδανικό. 

Άρα καλά μου είπε ο φίλος μου; 

Πέρυσι δεν πήρα δεν έχω εμπειρία. 

οχι το μερισμα ειναι ακατασχετο, δεν εχει να κανει με τον λογαριασμο

https://www.naftemporiki.gr/finance/story/1418310/eukl-tsakalotos-710-ekat-kai-akatasxeto-to-ektakto-koinoniko-merisma

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vairass είπε

Δεν είμαι σίγουρος αν έχω ακατάσχετο στον συγκεκριμένο λογαριασμό.. Γίνεται μόνο σε έναν και έχω τρεις. 

Επίσης έχω Web εννοείται αλλά δουλεύω φουλ την Παρασκευή και έχω και απογραφή θα σχολασω νύχτα.. Αν τα βάλουν Παρασκευή απόγευμα θα είναι το ιδανικό. 

Άρα καλά μου είπε ο φίλος μου; 

Πέρυσι δεν πήρα δεν έχω εμπειρία. 

Το συγκεκριμμενο επιδομα ειναι ακατασχετο ανεξαρτητως λογαριασμου, οποτε μην ανησυχεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω καταλάβει....Δεν υποτίθεται ότι το έφτιαξαν το πρόβλημα με την 5ετία και την διαμονή?
Εγώ μπαίνω και ακόμη με απορρίπτει λέγοντας τα ίδια πράγματα με διαφορετικό τρόπο.

 

Έχουν πει ότι το δουλεύουν ακόμη?

 

Προφανώς φυσικά δεν είχα καν βγει από την χώρα. Πέρυσι επίσης το πήρα το μέρισμα κανονικά οπότε ούτε με κάποιο πρόβλημα προηγούμενων δηλώσεων έχει να κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Image-1.jpg.e0b9b99213754ab11336002b850844aa.jpg

Όποιος τα έχει καταφέρει ας μας το αναφέρει.!

Εγω εχθες προσπαθουσα για 90 λεπτα με εκατονταδες κλησεις αλλα δεν καταφερα τιποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsioulak είπε

Εγω εχθες προσπαθουσα για 90 λεπτα με εκατονταδες κλησεις αλλα δεν καταφερα τιποτα. 

Τι κάνουμε σε αυτόν τον αριθμό; 

1 λεπτό πριν, tsioulak είπε

Εγω εχθες προσπαθουσα για 90 λεπτα με εκατονταδες κλησεις αλλα δεν καταφερα τιποτα. 

Τι κάνουμε σε αυτόν τον αριθμό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/12/2018 at 23:29, DZ-Photographer said:

Πάντως πέρσι είχαν δώσει και στους ανέργους 18-24 μέρισμα, και εκεί νομιζω δεν είχε σαν κριτήριο τα ένσημα.

Λίγο που έψαξα λέει αυτό 

20181206_233024.jpg

Τελικά δικαιούμαι επίδομα αλληλεγγύης. Not bad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, vairass είπε

Τι κάνουμε σε αυτόν τον αριθμό; 

Τι κάνουμε σε αυτόν τον αριθμό; 

Τηλεφωνο επιλυσης τεχνικων θεματων ειναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά διπλά αμκα αυτόν το καιρό πόσο θέλουν να τα φτιάξουν; ενημερώνει το κεπ υπηρεσιακά το idika αλλά δεν προσδιορίζει χρόνο της διόρθωσης (αφού δεν εξαρτάται από αυτούς), έχει κανείς εμπειρία γιατί δεν θυμάμαι από πέρυσι τι έπαιζε (δεν μιλάω για επικαιροποίηση που φαίνεται άμεσα σχετικά η διόρθωση, μιλάω για διπλό) 

Επεξ/σία από logistoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...