Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Πόσα ?

5.000000

14 λεπτά πριν, DZ-Photographer είπε

Από φίλο άκουσα ότι μπηκαν πριν λίγο αντε καλοφαγωτα σε όσους πήρατε.

σημερα μπηκαν ;;;;;;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, thant είπε

Έτσι είπε ο φίλος του φίλου..

Μόλις είδα τράπεζα και δνε μπήκε κάτι, πιθανόν εξαρτάται από τον νομό; δεν ξέρω ίσως.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, vairass είπε

Παιδιά επειδη είναι πολύ σοβαρό, μπήκαν σε κάποιον τα χρήματα σήμερα; 

είπαμε Πέμπτη απόγευμα όσοι έχουν κάρτα θα είναι διαθέσιμα να βγουν,και Παρασκευή όσοι έχουν βιβλιάριο,το έχουν γράψει σε όλο το ίντερνετ με επίσημα ΦΕΚ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχω το εξεις θέμα. Όταν μπικα να κάνω την αίτηση το ΣΚ μου έβγαζε σφάλμα για τα 5 χρόνια και δεν μπορούσα να την κάνω. Την Δευτέρα το μεσημέρι μπήκα να την κάνω και έγεινε κανονικά. Είχα βάλει λάθος το iban και χτες πάτησα ακύρωση για να κάνω καινούργια και να την αλλάξω άλλα όταν πήγα να κάνω την καινούργια μου έβγαζε ξανά το σφάλμα για τα 5 χρόνια. Προσπαθώ από χτες να την κάνω και όλο το ίδιο μου βγάζει για τα 5 χρόνια. Γνωρίζει κανείς τι μπορώ να κάνω ?Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jonnis44gt είπε

Απλα περιμενεις και ξανακανεις καποια στιγμη θα την δεχτει δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο

Θα την δεχτεί η θα το χασο από βλακεία δικιά τους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, G.h.o.s.t είπε

Θα την δεχτεί η θα το χασο από βλακεία δικιά τους?

Εσύ είπες πως έβαλες το IBAN σου λάθος στο προηγούμενο ποστ, η βλακεία δικιά σου ήταν, όχι δικιά τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, HateMe είπε

Εσύ είπες πως έβαλες το IBAN σου λάθος στο προηγούμενο ποστ, η βλακεία δικιά σου ήταν, όχι δικιά τους. 

Προφανώς και είναι βλακεία δικιά τους, το σύστημα πρέπει να μεριμνά για τέτοια λάθη και να δίνει την επιλογή διόρθωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με το ΙΒΑΝ δεν κοιτανε καθολου δηλαδη αν ειναι οντως του χρηστη ; Δηλαδη αν το παμε ετσι αν κανεις λαθος η εσυ Η ο λογιστης τα λεφτα τα παιρνει αλλος;

και μετα τι γινεται ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...