Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, vairass είπε

αυτο με το ΙΒΑΝ δεν κοιτανε καθολου δηλαδη αν ειναι οντως του χρηστη ; Δηλαδη αν το παμε ετσι αν κανεις λαθος η εσυ Η ο λογιστης τα λεφτα τα παιρνει αλλος;

και μετα τι γινεται ;

δεν τα παίρνει άλλος,όταν γίνει η πληρωμή μπαίνεις στο σάιτ και λέει λαθως λογαριασμός αν είναι λαθος

Επεξ/σία από scarface5323
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, vairass είπε

αυτο με το ΙΒΑΝ δεν κοιτανε καθολου δηλαδη αν ειναι οντως του χρηστη ; Δηλαδη αν το παμε ετσι αν κανεις λαθος η εσυ Η ο λογιστης τα λεφτα τα παιρνει αλλος;

και μετα τι γινεται ;

H πιθανότητα να κάνεις λάθος σε iban βάζοντας άλλου είναι απειροελάχιστη. Είναι έτσι δομημένα τα iban που δεν γίνεται να βάλεις λογαριασμό άλλου, απλά θα βάλεις έναν λογαριασμό που δεν ισχύει.

Επεξ/σία από antbyron
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vairass είπε

αυτο με το ΙΒΑΝ δεν κοιτανε καθολου δηλαδη αν ειναι οντως του χρηστη ; Δηλαδη αν το παμε ετσι αν κανεις λαθος η εσυ Η ο λογιστης τα λεφτα τα παιρνει αλλος;

και μετα τι γινεται ;

Hρέμησε λίγο, σε βλέπω στα τελευταία ποστ ιδιαίτερα αγχωμένο, αμαρτία είναι.
Έτσι και πάρεις το μέρισμα, θα το φας στους γιατρούς αν συνεχίσεις έτσι, όλα καλά θα πάνε και δε θα σου πάρει άλλος το μέρισμα, μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο, λίγη υπομονή ακόμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Vassilis_24 είπε

Hρέμησε λίγο, σε βλέπω στα τελευταία ποστ ιδιαίτερα αγχωμένο, αμαρτία είναι.
Έτσι και πάρεις το μέρισμα, θα το φας στους γιατρούς αν συνεχίσεις έτσι, όλα καλά θα πάνε και δε θα σου πάρει άλλος το μέρισμα, μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο, λίγη υπομονή ακόμα...

βρε ηρεμος ειμαι , εχουν σιγουρα και αλλοι τις ιδιες αποριες οποτε καλυπτω ολο το φασμα :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, antbyron είπε

H πιθανότητα να κάνεις λάθος σε iban βάζοντας άλλου είναι απειροελάχιστη. Είναι έτσι δομημένα τα iban που δεν γίνεται να βάλεις λογαριασμό άλλου, απλά θα βάλεις έναν λογαριασμό που δεν ισχύει.

Πρεπει να κανεις πολλα ψηφια λαθος για να γινει ιβαν αλλου, ποιος ξερει ποσοι δισεκατομμύρια συνδυασμοι μπορουν να γινουν σε ενα 15ψηφιο νουμερο. Βεβαια στου Αυτια το σαβ/κο ελεγαν ότι υπαρχουν παρα πολλοι που εβαλαν λαθος ιβαν και πηγαν τα χρηματα σε αλλους...

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, rus είπε

Πρεπει να κανεις πολλα ψηφια λαθος για να γινει ιβαν αλλου, ποιος ξερει ποσοι δισεκατομμύρια συνδυασμοι μπορουν να γινουν σε ενα 15ψηφιο νουμερο. Βεβαια στου Αυτια το σαβ/κο ελεγαν ότι υπαρχουν παρα πολλοι που εβαλαν λαθος ιβαν και πηγαν τα χρηματα σε αλλους...

Ε εντάξει αφού το είπαν στου Αυτιά  τότε πάει να πει ότι είναι έτσι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει 

 

Screenshot_20181213-095353__01.jpg

6 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Όσοι είχαν πρόβλημα με τον ένα μήνα ασφάλιση ας ξαναδοκιμάσουν. Εγώ έκανα επαναξιολόγηση πριν λίγο και εγκρίθηκε.!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Όσοι είχαν πρόβλημα με τον ένα μήνα ασφάλιση ας ξαναδοκιμάσουν. Εγώ έκανα επαναξιολόγηση πριν λίγο και εγκρίθηκε.!

Iσχύει σας ευχαριστώ για την βοήθεια παιδια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

Ε εντάξει αφού το είπαν στου Αυτιά  τότε πάει να πει ότι είναι έτσι..

To ειπε ο Αυτιας και συμφωνησε ο Σπανακης, προεδρος εφοριακων Αττικης & Κυκλαδων(!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που ξαναδοκιμασα το ίδιο λεει για την ασφάλιση. Αλλα έχει μπει ο μικρος μου αδερφος και λεει απαιτείται συναίνεση,. Μπορεί αν συναινέσει να το παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

π

38 λεπτά πριν, armagedwnn είπε

Όσοι είχαν πρόβλημα με τον ένα μήνα ασφάλιση ας ξαναδοκιμάσουν. Εγώ έκανα επαναξιολόγηση πριν λίγο και εγκρίθηκε.!

εμενα δεν φτιαχτηκε παλι το ιδιο βγαζει σε εσας φτιαχτηκε παιδια? κανατε καποαι ενεργεια στον εφκα η στον ικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kwstas arvanitidhs είπε

π

εμενα δεν φτιαχτηκε παλι το ιδιο βγαζει σε εσας φτιαχτηκε παιδια? κανατε καποαι ενεργεια στον εφκα η στον ικα?

έχεις ένσημα η ασφάλεια? η και τα 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...