Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, vairass είπε

Ρε σεις στην εθνική σας κάνει login; 

Νεκρό είναι το δικό μου τέλος όλα. 

Απο το μεσημερι στις 3-4 ως και τωρα αδυνατω να μπω ειτε απο πισι είτε από android app. Κρασαραν οι σερβερ τοσες ωρες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, nickmanak είπε

Απο το μεσημερι στις 3-4 ως και τωρα αδυνατω να μπω ειτε απο πισι είτε από android app. Κρασαραν οι σερβερ τοσες ωρες;

μιλαμε για Ερασιτεχνες εντελως ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ζήτημα με το κριτήριο της νόμιμης και μόνιμης διαμονής μήπως  εμφανίζεται και σε εσάς? Όσες φορές προσπάθησα να κάνω την αίτηση μου εμφανίζει το μήνυμα ότι δεν πληρώ τα κριτήρια της διαμονής. Τους έστειλα και e mail αλλά δεν έχει διορθωθεί ακόμη.

Επεξ/σία από Inci624
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μέχρι στιγμής έχει μπει σε Εθνική και Eurobank; 

 

Ας γίνει σωστή ενημέρωση γιατί έχουν κολλήσει όλα τα συστήματα και όλοι ψάχνονται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mandal είπε

Πάντως εδώ με Πειραιώς ακόμα τίποτα 

 

Εμενα(εννοω οτι και στους δυο εκανα εγω την αιτηση) 2 δικαιουχοι στην Πειραιως,ο ενας μπηκαν και ο αλλος οχι οποτε μην αγχωνεσαι,λογικα καποια στιγμη αργοτερα θα φανουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,

Έκανα κι εγώ με την σειρά μου την αίτηση, όμως μάλλον έχω πρόβλημα και δεν ξέρω τι πρόβλημα είναι. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος -έστω να μάθω τι παίζει.

Λέει παρακάτω λοιπόν στην αίτηση.

Επισήμανση: Δεν πληροίτε το κριτήριο της μόνιμης διαμονής

Δεν προκύπτει από την φορολογική διοίκηση ότι έχετε εκκαθαρισμένες φορολογικές δηλώσεις τα τελευταία 5 έτη. Ο δικαιούχος του κοινωνικού μερίσματος πρέπει να διαμένει νόμιμα και μόνιμα στην ελληνική επικράτεια για τα τελευταία πέντε έτη όπως αυτό προκύπτει από υποβολή φορολογικών δηλώσεων την τελευταία πενταετία και αυτές έχουν υποβληθεί έως 31/10/2018.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, vairass είπε

Άρα μέχρι στιγμής έχει μπει σε Εθνική και Eurobank; 

Ας γίνει σωστή ενημέρωση γιατί έχουν κολλήσει όλα τα συστήματα και όλοι ψάχνονται.. 

Δεν μπορεί να γίνει σωστή ενημέρωση γιατί τίποτα δεν είναι σίγουρο. Η ημέρα πληρωμής είναι αύριο. Κάποιοι πήραν από σήμερα, οι υπόλοιποι θα πάρουν αύριο. Τόσο απλό. Καταλαβαίνω ότι όλοι ανυπομονούμε να τσεπώσουμε το χρήμα, αλλά δεν χάθηκε ο κόσμος για μια μέρα. Ψυχραιμία.

Επεξ/σία από dimitris21gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Ξέρει κανείς εθνική τράπεζα με ποια εταιρεία συνεργάζεται για το a security?

να την ανοίξεις θέλεις,η να κάνεις ανάληψη ?😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...