Προς το περιεχόμενο

Apple MacBook Pro 13" Touchbar 1279€


milos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελαβα μόλις ενα μηνυμα οτι περίμενουν τον προμηθευτη.. μιλησα με εναν απο το τηλ κεντρο και μόλις ειπα οτι ειναι για το μακμπουκ κατευθειαν εγινε κάθετος και μου ειπε κοφτα οτι θα με ειδοποιήσουν οταν είναι (προφανώς έχει δοθεί οδηγία να συμπεριφέρονται ετσι)...

οπως και να έχει, πως γίνεται να μην υπαρχει ουτε καν στο περίπου προβλεψη για το πότε θα έχουν απόθεμα? τι είναι μαγαζάκι συνοικιακό?

καθε φορά που γίνεται μια προσφορά στην Ελλαδιτσα μας όλο μας ξενερώνουν.

 

 

είδωμεν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άρχισαν οι ακυρώσεις .... αντιπροτείνουν αυτό χωρίς το touchbar με 60 ευρώ κάτω ! Έλεος ... μια ζωή μας κοροϊδεύουν!

 

Αναξιόπιστος για άλλη μια φορά ο Κωτσόβολος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και φίλος μου που πήρε το Huawei το tablet έλαβε παρόμοιο μήνυμα σήμερα που έλεγε πως θα καθυστερήσει λόγω καθυστέρησης παράδοσης από τον προμηθευτή.

 

Δλδ πουλάνε εμπόρευμα που δεν έχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελαβα μόλις ενα μηνυμα οτι περίμενουν τον προμηθευτη.. μιλησα με εναν απο το τηλ κεντρο και μόλις ειπα οτι ειναι για το μακμπουκ κατευθειαν εγινε κάθετος και μου ειπε κοφτα οτι θα με ειδοποιήσουν οταν είναι (προφανώς έχει δοθεί οδηγία να συμπεριφέρονται ετσι)...

οπως και να έχει, πως γίνεται να μην υπαρχει ουτε καν στο περίπου προβλεψη για το πότε θα έχουν απόθεμα? τι είναι μαγαζάκι συνοικιακό?

καθε φορά που γίνεται μια προσφορά στην Ελλαδιτσα μας όλο μας ξενερώνουν.

 

 

είδωμεν... 

Τα ιδια πανω κατω και εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που παρήγγειλα στον Κωτσόβολο ένα τροφοδοτικό macbook και έναν φορτιστή Nikon, και τα δύο τη στιγμή της παραγγελίας διαθέσιμα, και μετά από δέκα μέρες μου τα έβγαλαν παραδοτέα μετά από ενάμιση μήνα, έχω πάψει να ασχολούμαι. Ότι δείχνει στο site είναι τελείως αναξιόπιστο. The Greek way.

 

Το πρώτο βέβαια πάντα που παραδίδεται είναι η χρέωση του λογαριασμού. Αμ πως;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο βέβαια πάντα που παραδίδεται είναι η χρέωση του λογαριασμού. Αμ πως;

 

Ελα ντε! Το μόνο που γίνεται πάντα σωστά σε περιπτώσεις "προσφορών"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλαβα και εγώ το παραπάνω μήνυμα.

 

Μάλλον πάει μακριά η βαλίτσα και βαρέθηκα.

Aν υπάρχει κανείς που ενδιαφέρεται να παραλάβει από Κόρινθο αν και εφόσον τα παραδώσουν, ας απαντήσει από κάτω, να παραλάβει αντί εμού (προφανώς χωρίς νταβατζιλίκι).

 

Θα κάνει ένα έξτρα κόπο 80 χιλιομέτρων.

 

Κρατημένο ( ; ο κωτσόβολος μόνο ξέρει) για το μέλος s2117

Επεξ/σία από majnun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι μόνο ανικανοι αλλα και αλήτες γιατι μας έχουν τοσες μέρες στο περίμενε και αφου τους πρήξουμε μας κάνουν αντιπρόταση σε πολυ πιο φθηνο μηχανημα σε απλα ελφρώς πιο χαμηλή τιμή. 

Αλητεία με την τσάμπα διαφήμιση, αλητεία με την εξυπηρέτηση και το χειρότερο αλητεία με την τραγική αντιπρόταση!

 

κάποιος έμπειρος εχει καμια πρόταση για το πως μπορούμε να τους κυνηγήσουμε και τουλάχιστον να πάρουμε μια αντιπρόταση της προκοπής?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ.

ΑΝΤΙΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΑ 1219 ΕΥΡΩ ΧΩΡΙΣ Touch bar...

ΜΕ ΥΦΑΚΙ ΤΗΛΦΩΝΙΚΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ


Και μετα απο πολυ φασαρια μου δωσανε και δωροεπιταγη 50 ευρω για αγορες απο Κωτσοβολο...

Ηταν ο μοναδικος που κρατουσε τον λογο του και πλεον εχει μπει και αυτος στο τσουβαλι με οοοολους τους αλλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και μένα για την αντιπρόταση:

 

2016 άνευ στα 1219 όπως έχει ήδη ειπωθεί

2017 με στα 1944 (γωτ ; ) 

 

Βασικά στα @@ μου, θα ήταν καλή τιμή, έχω βρει όμως και καλύτερα ultrabook στην Ευρώπη με λιγότερα χρήματα.

 

Τεσπά, λυπήθηκα τον υπάλληλο, ήταν ΤΟΣΟ αγχωμένος να μου τα πει.

Ελπίζω να μην τον βρίζουν αφεντικά και πελάτες εν χορώ

Πιο πολύ λυπήθηκα για τον υπάλληλο παρά για την προσφορά που δεν έκατσε (που χέστηκα στην τελική).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα προχτες χωρις να εχω πληρωσει (αντικαταβολη) και ενω εγινε παραγγελια στις 01¨00 + της black friday. αυτο που με "εσωσε" ηταν το οτι πηρα τηλ το Σαββατο να δω αν εχει γινει σωστα  η διαδικασια και ο υπαλληλος  ακυρωσε την ιντερνετικη και την εκανε τηλεφωνικη. Εψαξε και μου ειπε "βλεπω ενα τελευταιο κομματι στισ κεντρικες αποθηκες" και το εστειλε. με λιγα λογια οποιος προλαβε τον κυριο ειδε. Το περιμενα να πω την αληθεια.

Απο κει και περα εκαναν λαθος ΤΚ και η Γ, ταχυδρομικη εστελνε απο δω και απο εκει το δεμα μου αλλα τα καταφεραν.

 

Με πήραν και μένα για την αντιπρόταση:

 

 

Βασικά στα @@ μου, θα ήταν καλή τιμή, έχω βρει όμως και καλύτερα ultrabook στην Ευρώπη με λιγότερα χρήματα.

 

 

 

 

 

εσενα δε σε ενοιαζε απο την αρχη και υποστηριζες με σθενος τον Κωτσο, οποτε τελος καλο , ολα καλα. το πηραμε εμεις που το χρειαζομασταν σε καλη τιμουλα. cheers man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ημουν και εγω επιφυλακτικος ως προς τον κωτσοβολο τωρα που ξεκαθαρισαν τα πραγματα να τον δικαιολογησω λιγο. Εφοσον παραλαβαμε τουλαχιστον 3 σε αυτο το νημα μονο, στην αποθηκη του υπηρχαν αρκετα κοματια και απο την στιγμη που μπορουσες να κανεις και παραγγελιες που δεν ηταν δεσμευτικες(αντικαταβολη-τραπεζικη καταθεση) είναι φυσιολογικο να αφησουν το συστημα να δεχτει παραπανω παραγγελιες απο το αποθεμα τους και να γινει το ξεκαθαρισμα τις επομενες ημερες. Οποτε και τα ακυρα θεωρω οτι ειναι φυσιολογικα και δεν τα θεωρω κακη τακτικη(αφου δεν εριξε σε μενα ακυρο :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνω λίγο εκτός θέματος..

 

Παρήγγειλα το παρακάτω hub,έχει κάποιος να προτείνει κάτι άλλο;

 

https://www.skroutz.gr/s/8203786/Dell-USB-C-male-HDMI-RJ-45-USB-A-VGA-female-470-ABRY.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνω λίγο εκτός θέματος..

 

Παρήγγειλα το παρακάτω hub,έχει κάποιος να προτείνει κάτι άλλο;

 

https://www.skroutz.gr/s/8203786/Dell-USB-C-male-HDMI-RJ-45-USB-A-VGA-female-470-ABRY.html

Αν με το καλο παραλάβουμε εγώ θα παω εδώ: https://www.skroutz.gr/s/11427975/Satechi-Aluminum-Multi-Port-Adapter-4K.html?from=favorites_popup

Γενικά είχε κανεις κανα νέο απο εμάς που μας έχουν στο περίμενε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνω λίγο εκτός θέματος..

 

Παρήγγειλα το παρακάτω hub,έχει κάποιος να προτείνει κάτι άλλο;

 

https://www.skroutz.gr/s/8203786/Dell-USB-C-male-HDMI-RJ-45-USB-A-VGA-female-470-ABRY.html

 

To καλυτερο hub ειναι το https://www.skroutz.gr/s/11427975/Satechi-Aluminum-Multi-Port-Adapter-4K.html?from=catspan

 

edit μαζι γραφαμε με τον φιλο παραπανω .Πιστευω οτι αξιζει το συγκεκριμενο hub.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...