Προς το περιεχόμενο

Black Friday απογοήτευση


katina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ έχω γνωστό που δουλεύει You και κάνανε τρελό τζίρο.. Μου λέει έδιωξαν σχεδόν τα πάντα.. Δυστυχώς μεγάλο μερίδιο των καταναλωτών έπεσε θύμα του Marketing.

Ε είναι να τρελενεσαι αν έκανε τρελό τζίρο το you... Πραγματικά που το κοιτούσα δεν έκανε καμία έκπτωση... Η μέγιστες εκπτώσεις έρχονταν στα ίσα με τα σκρουτζομαγαζα μαζί με μεταφορικά. Εντάξει το κέρδος είναι το ψυχολογικό.. Ξερεις οτι ψωνιζεις από μεγάλο όνομα! Αν είναι έτσι τότε ναι! Είχαμε black Friday :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Προτεινω στα καταστηματα να καθιερωσουν την πρωτη παρασκευη καθε μηνα ως Black, τους συμφερει...

Αυτο μας αξιζει τελικα δυστυχως !!!  :-(

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το αγοραζα μονο και μονο για το duplex αλλα εχω ηδη σοβαρο μηχανημα οποτε δεν....

 

Και φυσικα θελει να ψαξεις αν παιρνει φθηνα φασον τονερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?offset=10&action=1&table=PER&category=%D6%CF%D1%C7%D4%CF%C9+%D5%D0%CF%CB%CF%C3%C9%D3%D4%C5%D3%2CTABLETS&sp1=BLACKFRIDAY

 

Βαζουν διπλα απο το ονομα black friday εκπτωσεις τυπου 8-15%,κοροιδευομαστε τωρα?

 

Πειτε μου σε ποια αλλη χωρα υπαρχει Black friday εκπτωση σε...γραφειο τελετων?????

http://www.protothema.gr/greece/article/734854/frenitida-gia-tin-black-friday-se-athina-kai-eparhia/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μου αρεσε οπως εκλεισε τελικα το BF με τα λεφτα στην τσεπη και το stock στις αποθηκες με μια τετοια προσφορα θα τα ακουμπουσα ευχαριστως

 

Pack PS4 + Game "Who are you?" (Digital) + Sony Xperia XZ1 black = 499

 

Καλυτερα ομως μακρια και αγαπημενοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχετε δικιο, απο προιοντα τεχνολογιας ηταν χαλια φετος. παρολα αυτα ομως, μπορει εμεις να μην βρηκαμε αυτα που θελαμε αλλα σε καποιες αλλες κατηγοριες προιοντων υπηρξαν σημαντικες εκπτωσεις, πχ στα ζαρα σημερα ειχε 50% σε ολα τα προιοντα τους, καποιες εταιριες καλυντικων ειχαν σημαντικες εκτπωσεις κτλ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αφού ξεσκιστήκαμε στις αγορές στα φετινά BF κύριοι, πάμε τώρα να πληρώσουμε:

-Tελευταία δόση εφορίας μέχρι 30/11

-3 δόση Ένφια μέχρι 30/11

-Κινητό + Σταθερό μέχρι 07/12

-Ευδαπ μέχρι 01/12

-Δόσεις καρτών μέχρι 01/12

-Ασφάλεια αυτοκινήτου μέχρι 06/12

-Κοινόχρηστα

-Και ότι άλλο προκύψει

:o :o :D :D

Σε καταλαβαινω και προσθετω:

 

-Νοικι

-Δεη

-Σημα αυτοκινητου

 

Εγω μπηκα στο insomnia να δω τι γραφουν τα παιδια,δεν σκοπευα να δωσω ουτε μισο ευρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελος παντων παω για υπνο τα ματια μου εγιναν τετραγωνα (αφου εφαγα ολη τη μερα πανω απ τον υπολογιστη μη χασω καμια "προσφορα" παναθεμα με ) αν την ωρα που κοιμαμαι παιξει Iphone X στα 99 ευρω παρακαλω κρατηστε μου 50 κομματια χαχαχαχαχαχ

:P :P :P :P :P

Φυσικα , θα ειναι και turbo κιολας :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το ότι κάποια μαγαζιά ήταν γεμάτα σήμερα η το ότι είχε κόσμο στο δρόμο και στα μαγαζιά δεν λέει κάτι. Και εγώ στα μαγαζιά ήμουν και δεν πήρα τίποτα. Τραγική Black Friday. Και όπως είπατε ήδη, τραγικό amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 100€ παίρνω τούμπανο android απο Κίνα, δεν βλέπω κανένα λόγο να περιμένω προσφορές τύπου Black Friday για να πάρω ένα iPhone με τεχνολογία 3ετίας και να μην μπορώ να στείλω ένα ringtone  με bluetooth (Νάσος - Είσαι ''Ο'' και λέγεσαι) σαν άνθρωπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκεφτείς ότι την Δευτέρα όλα θα είναι κατά 30% ακριβότερα είναι καλά...

Αν σκεφτείς ότι στο εξωτερικό πήραν μισό τιμής τα πάντα.. Είμαστε χαμένοι σαν λαός.

 

Οπότε σκέψου ότι θες :)

 

 

Ποιός πήρε και τί μισοτιμής στο εξωτερικό?

Σαπίλα προσφορές στο Black Friday παντού.

Δε βρήκα κάτι ενδιαφέρον, ούτε κάτι άξιο αναφοράς είτε σε Ελλάδα, είτε σε εξωτερικό (Ευρώπη).

Ε είναι να τρελενεσαι αν έκανε τρελό τζίρο το you... Πραγματικά που το κοιτούσα δεν έκανε καμία έκπτωση... Η μέγιστες εκπτώσεις έρχονταν στα ίσα με τα σκρουτζομαγαζα μαζί με μεταφορικά. Εντάξει το κέρδος είναι το ψυχολογικό.. Ξερεις οτι ψωνιζεις από μεγάλο όνομα! Αν είναι έτσι τότε ναι! Είχαμε black Friday :)

 

Vlack Friday είχαμε. Οι λόγοι ευνόητοι...

 

 

 

Και κάτι να ευθημήσουμε:

 

bfdeh.jpg

 

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...