Προς το περιεχόμενο

Black Friday απογοήτευση


katina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλές λαμογιές από διάφορα καταστήματα. Πχ είδα κάτι ποντίκια logitech από public με (και καλά) 30% έκπτωση ενώ οι κλέφτες είχανε ανεβάσει την αρχική τιμή κατά πολύ. Πριν κάτι μέρες στο κατάστημα τα είχαν χαμηλότερα. Και γενικά σε διάφορα προιόντα. Οι μόνες προσφορές που μου άρεσαν (και πρόλαβα) ήταν το headset microsoft life chat lx-3000 στα 12.90 ευρώ και η τσάντα laptop / σακίδιο πλάτης της Lenovo στα 7.50 ευρώ από Γερμανό. Τώρα κάτι κινητά που είδα δεν είχανε τόσο τραγική έκπτωση, τουλάχιστον όχι αυτά που μου άρεσαν και ήταν στο price range μου. Τι να πεις. Ελλαδιστάν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 197
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Προσωπικά δεν με ενόχλησε ότι δεν είχε τις τρελές προσφορές, αλλά οι πονηριές-μιλώντας επιεικώς- τύπου πλαίσιο και άλλων μεγαλοκαταστημάτων, όπως το να βάζουν προσφορές ψεύτικες ή να αυξάνουν τις τιμές για να μεγενθύνουν και καλά την έκπτωση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ κ εγώ ότι ήταν μια εντελώς αδιάφορη black friday,δεν ψώνισα απολύτως τίποτα...η αλήθεια βέβαια είναι ότι δε μου έλειπε κ κάτι,αν γίνονταν αγορές θα οφείλονταν στην "πρόκληση" κάποιας πραγματικής προσφοράς.

Σκέφτηκα να κάνω μια περατζαδα προς Mc Arthur αλλά όταν θυμήθηκα τον περσινό κ προπέρσινο πανικό από την Αττική Οδό,το μετάνιωσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φέτος πέσαμε θύματα της τόσο μεγάλης διαφήμισης που έπεσε για αυτόν τον θεσμό.

Δεν έχουμε μάθει σαν λαός να κάνουμε σοβαρό μποϊκοτάζ.

Μιλαγα πριν λίγο με τον ξάδερφο μου που είναι Αμερική και του είπα συγκεκριμένα για το s7 που το βγάλανε προσφορά στα 500ε ενώ skroutz έχει 450 και πέθανε στα γέλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το μόνο που ψώνισα ήταν το Vertical Stand για το one S και κάτι μπαταρίες που είχε 1+1, καθαρά για να μπω στο κλίμα της ημέρας.
(Όπως με τα μελομακάρονα που τρώω 1 κάθε Χριστούγεννα).

 

Παραδέχομαι όμως ότι έπεσαν οι τιμές στις LG OLED τηλεοράσεις.

Επίσης αν υπήρχε κάτι στο Γερμανό σε κανονική τιμή, υπήρχε το 20% επιστροφή.

 

 

Τα Χριστούγεννα περιμένω για κάτι καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφιές προσφορές και τσάμπα ο τόσος ντόρος που έγινε.

 

Κάτι πιτσιρίκια χάρηκαν μόνο και κάτι γερόντια που ψώνιζαν χωρίς να ξέρουν (πχ είδα 28" στα 149€ στα media markt με hd ready και νόμιζαν ότι πήραν το σούπερ ντουπερ προϊόν αλλά οκ.)

 

Κατά τ αλλά γ ένα κυνηγο τιμών σαν εμένα :P με άφησε παντελώς αδιάφορο.πρωτη φορά με τόσα λεφτά μαζί και κάρτα με 500€ και έμειναν όλα έτσι όπως βγήκα.βεβαια αυτό δεν ήταν κ απαραίτητα κακο αλλα οκ.

 

 

Πίστευα θα πάρω κάτι σε ps4 pro γ δωρακι η κανένα καλό λάπτοπ σε σούπερ τιμή αλλά τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Black Friday με εκπτώσεις της τάξης των 10% και 20% είναι κοροϊδία. Και εγώ δεν πήρα τίποτα. Και αν το έκαναν κι άλλοι όπως εμείς τότε ίσως να έβαζαν μυαλό και να έβαζαν πραγματικές προσφορές την επόμενη φορά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανω τον δικηγορο του διαβολου,οσοι πηραν xbox στα 120,mi 6 στα 299 και xperia xz1 στα 320 μαλλον θα γελανε με αυτο το thread :P .

3 προσφορές με άπειρο κυνήγι και ψάξιμο δεν μ κάνει για black friday εμένα.

 

Υπάρχουν μέρες που πετάνε εδώ μέσα στις προσφορές για χαβαλε 4-5 σούπερ τιμές για ωραία προϊόντα

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα καταστήματα την δουλειά τους την έκαναν, τρελοί τζίροι με ανύπαρκτες προσφορές, πέρασα από παπλικ και κοτσο γινότανε πανηγύρι κυριολεκτικά, τα ταμία γεμάτα με κόσμο!!

 

Ένα μπράβο στο μάρκετινγκ των καταστημάτων που με την δικαιολογία του bf έβγαλαν ζεστό χρήμα...... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ζάλισαν τόσες μέρες με τις διαφημίσεις και Black Friday τεσσάρων και 5 ημερών! Καλύτερα να ήταν για 1 μέρα μόνο αλλά με πραγματικές προσφορές!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...