Προς το περιεχόμενο

Black Friday απογοήτευση


katina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενας συνδυασμός από Ελλάδα, Amazon και Κίνα έσωσε την κατάσταση. Αγόρασα μπόλικα πράγματα.

 

Αυτό που χρειαζόμουν πραγματικά και δε μπόρεσα να βρω από Ελλάδα ήταν λευκές συσκευές. Έψαχνα ένα hi-tech ψυγείο αλλά δε βρήκα κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι τσίμπησα μια rx550 4gb στα 89.9 στην πόρτα μου, περίμενα καμια προσφορά gtx1050, αλλα δεν με χάλασε,αλώστε μόνο φιφα παίζω όταν βρίσκω ώρα free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς παιδιά με εξαίρεση κανα 2-3 καλές προσφορές δεν υπήρξε τίποτα αξιόλογο (JVC 4K 449 Ε,XBOX-ONE S 120 Ε,REDMI 4 80E ,ΧΖ1 399 E,Μacbook touch pro 1299,xiaomi mi6 299) αυτές ήταν οι μόνες αξιόλογες προσφορές και οι πιο πολλές λόγω λάθους ,τεράστια απάτη θεωρώ την ενλόγω μέρα και ένας τρόπος να ξεστοκάρουν όλη την σαβούρα τους οι μεγάλοι λιανέμποροι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς παιδιά με εξαίρεση κανα 2-3 καλές προσφορές δεν υπήρξε τίποτα αξιόλογο (JVC 4K 449 Ε,XBOX-ONE S 120 Ε,REDMI 4 80E ,ΧΖ1 399 E,Μacbook touch pro 1299,xiaomi mi6 299) αυτές ήταν οι μόνες αξιόλογες προσφορές και οι πιο πολλές λόγω λάθους ,τεράστια απάτη θεωρώ την ενλόγω μέρα και ένας τρόπος να ξεστοκάρουν όλη την σαβούρα τους οι μεγάλοι λιανέμποροι.

Τον έμπορο τον Εφαγες μια φορά πέρυσι..

Έβαλες τις αγγελίες σου εδώ, κονομησες..

Είδε τι κάνεις ο έμπορος σε πήρε χαμπάρι και ξανά τέτοια δυνατότητα δεν θα στην δώσει, τέλος.. ( δεν μιλάω για εσένα γενικό είναι το σχόλιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο ήταν οι δυνατές προσφορές των φετινών BF (ο θεός να τα κάνει... :P)

1. Με μεγάλη διαφορά το Xone S του Γερμανού στα 119 ευρώ, που έπαιξε για λίγα λεπτά και λίγοι πρόλαβαν να παραγγείλουν.

2. Για όσους έψαχναν VFM τηλεόραση 4Κ σε πολλές ίντσες (55") η JVC του Kοτσώβολου στα 449€ .

Και τις δύο παραπάνω προσφορές τις πήρα και είμαι πολύ ικανοποιημένος απο τα φετινά BF.

 

Δευτερεύουσες προσφορές που πράγματι άξιζαν ήταν:

1. Το Kodak ektra στα 159€ ήταν καλή περίπτωση για όποιον έψαχνε χαρακτηριστικά + κάμερα σε λογική τιμή.

2. To Ζte Blade A610 plus στα 149€ πολύ καλή περίπτωση για όποιον έψαχνε καλούτσικα χαρακτηριστικά με μεγάλη αυτονομία και καλή ποιότητα κατασκευής. 

3. Το lenovo phab2 στα 245€, μεγάλο σε μέγεθος αλλά δυνατό εργαλείο με καλά χαρακτηριστικά για τα χρήματα που δίνεις.

Δεν μου έμεινε κάτι άλλο εμένα προσωπικά που να αξίζει να το μνημονεύσω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς φέτος πέσαμε θύματα της τόσο

Μιλαγα πριν λίγο με τον ξάδερφο μου που είναι Αμερική και του είπα συγκεκριμένα για το s7 που το βγάλανε προσφορά στα 500ε ενώ skroutz έχει 450 και πέθανε στα γέλια.

Μετά το γέλιο μήπως σου είπε πόσο έχει το s7 στην αμερικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

http://www.public.gr/product/gaming/accessories/xbox-one/mesa-apothikeysis/eks-skliros-diskos-intenso-memory-case-6021580-2tb-25-usb-30-mayro/prod8131471pp/

 

http://www.public.gr/product/perifereiaka/external-hdd/eks-skliros-diskos-intenso-memory-case-6021580-2tb-25-usb-30-mayro/prod8700885pp/

 

Στο πρώτο λινκ βλέπουμε την προσφορά λόγω αγοράς μέσω ίντερνετ που από αρχική 79,99 είναι 69,99.
Στο δεύτερο λινκ βλέπουμε το ίδιο προιόν που λόγω black friday από 89,99 είναι 69,99

 

 

 

post απο αλλο γειτονικο forum ενδεικτικο της φετινης ποιοτητας του BF

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω στις καλές προσφοές τα 399€ για Yoga Book Windows, Yoga Book Android 4G και 349€ Yoga Book Android...αλλά και τα 220€ (νομίζω) για το Huawei Mediapad M2

 

...πάντως την καλύτερη προσφορά σήμερα τη βρήκε η μάνα μου στη λαϊκή, λίγο πριν τα μαζέψουν...οι σαρδέλες 1€/κιλό και οι κουτσομούρες 2€/κιλό...

 

...θα βγάλουμε λέπια το ΣΚ...

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

...πάντως την καλύτερη προσφορά σήμερα τη βρήκε η μάνα μου στη λαϊκή, λίγο πριν τα μαζέψουν...οι σαρδέλες 1€/κιλό και οι κουτσομούρες 2€/κιλό...

 

...θα βγάλουμε λέπια το ΣΚ...

 

Κλαίω! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιο πολυ ψωνισα γιατι την περσινη μερα την ειχα χασει καθως ημουν στρατο. :-D Βεβαια εχω εναν κανονα ποτε να μην παιρνω πραγματα αν πραγματικα δεν τα χρειαζομαι οσο εκπτωση και αν εχουν. Οποτε περιοριστηκα σε εναν εξωτερικο σκληρο seagate 2TB που βρηκα στα 56 ευρω και δυο παιχνιδια για PS4 που ηθελα να τα παρω καιρο αλλα περιμενα να πεσει η τιμη τους οπως και εγινε. Α πηρα και ενα αντικολλητικο τηγανι tefal που ειχε το γερμανικο αμαζον 23 ευρω απο 80 ευρω αρχικη μιας και προσφατα μετακομισα και απο μαγειρικα σκευη λειπουν τα μισα . :-D :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...