Προς το περιεχόμενο

Black Friday απογοήτευση


katina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο Black Friday deal το κάνανε τα Μικέλ. Είχαν τους καφέδες -50 λεπτά και λόγω αυτής της υπερπροσφοράς δε δέχονταν τον 1+1 κωδικό από Vodafone. Μας βάλανε και μέσα!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά αυτό το πλαίσιο δεν έστειλε ούτε καν μήνυμα λάθους ,ούτε καν μια ανακοίνωση να απολογηθεί μου φαίνεται πως μας έχει για πολυ χ@ιβ@νια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης στην Wind είχε το Honnor 8 250 ευρώ. Αυτό είχε παίξει και στα 200 ευρώ την άνοιξη, παρόλα αυτά και στα 250 ευρώ είναι πολύ καλή τιμή για τα χαρακτηριστικά του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν κάποια τελευταία κομμάτια, που είχαν 50% έκπτωση, τα οποία πρέπει να ήταν όλα εκθεσιακά, όπως εκθεσιακό ήταν και το Vibe P1 Pro που αγόρασα επειδή η συσκευασία ήταν ανοιγμένη. Αυτά τα τεμάχια υπήρχαν μόνο στο δικό μας κατάστημα, στο κατάστημα Σερρών και δεν είχαν καμία σχέση με τις τιμές που έλεγε το site, εκτός από τα Phab 2 Pro που ήταν όλα σφραγισμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα   μας   τα   εκαναν   κουδουνια   χωρις   λογο    πουλωντας   παραμυθια   στο  ποπολο   ταχα   για   πολυ   καλες   τιμες....

 

Η  μονη   καλη   προσφορα   που  ειδα   ηταν  σε    γραφειο   τελετων    με  την  ενδειξη   black  friday  600euro!!!!

 

Πιθανον   να   ηθελε   να   κανει   black   humor   ο   τυπος   αν   και  εχω   ξαναδει   ταμπελα   με  "προσφορα"   στο   ιδιο

 

πεθαμενατζιδικο...... :-)  :-D  :shock:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν περιμενα τιποτα απο τους δικους μας, βασιζομουνα στο αμαζον UK κυριως αλλα και αυτο φετος δεν εκανε καθολου καλες προσφορες... γενικα η Ευρωπη το γαμησε το black friday φετος


Παιδιά σε όλα αυτά να προσθέσω την προσφορά του mediamrkt Apple Watch 2 aluminum 42mm στα 269.Επισης το call of duty το προηγούμενο Γερμανό 9.9 τηγάνι tefal expertise περίπου 25 νμζω 28αρι με πολύ καλές κριτικες.Το Xbox one s119 Γερμανό όπως προαναφέρθηκε.Επισης μια βόλτα που έκανα είδα ωραίες τιμές σε gaming headset.Απο ρούχα δεν ξέρω δεν ασχολήθηκα.

το xbox one s ηταν ακυρο, λαθος υπαλληλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ο καταναλωτης ειναι ωριμος δεν τον χτυπαει καμια κακοκαιρια και αναποδια

 

Αγοραζει μονο οτι χρειαζεται χωρις καμια καταναλωτικη μανια...και πουλαει/χαριζει/ανακυκλωνει οτι δεν χρειαζεται

 

Εντοπιζει αν αυτο που θελει υπαρχει σε προσφορα στην καμπανια την τρεχουσα (πχ τωρα η τρεχουσα ειναι black friday)....και αν η τιμη ειναι καλη λοκαρει και χτυπαει...

 

Ολα τα αλλα ειναι για να κανουμε κουβεντα καφενειου(ποιος εδωσε καλες τιμες ποιος δεν εδωσε γιατι δεν εδωσε κλπ)

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφιές προσφορές και τσάμπα ο τόσος ντόρος που έγινε.

 

Κάτι πιτσιρίκια χάρηκαν μόνο και κάτι γερόντια που ψώνιζαν χωρίς να ξέρουν (πχ είδα 28" στα 149€ στα media markt με hd ready και νόμιζαν ότι πήραν το σούπερ ντουπερ προϊόν αλλά οκ.)

 

Κατά τ αλλά γ ένα κυνηγο τιμών σαν εμένα :P με άφησε παντελώς αδιάφορο.πρωτη φορά με τόσα λεφτά μαζί και κάρτα με 500€ και έμειναν όλα έτσι όπως βγήκα.βεβαια αυτό δεν ήταν κ απαραίτητα κακο αλλα οκ.

 

 

Πίστευα θα πάρω κάτι σε ps4 pro γ δωρακι η κανένα καλό λάπτοπ σε σούπερ τιμή αλλά τίποτα.

Ναι ρε γαμωτο και εμενα η prepaid γεματη εμεινε... ας ελπιζουμε η cyber monday απο εξωτερικο να σωσει λιγο την αποτυχια της φετινης black friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν περιμενα τιποτα απο τους δικους μας, βασιζομουνα στο αμαζον UK κυριως αλλα και αυτο φετος δεν εκανε καθολου καλες προσφορες... γενικα η Ευρωπη το γαμησε το black friday φετος

 

το xbox one s ηταν ακυρο, λαθος υπαλληλου

και το Apple Watch ⌚️ Παιζει να ήταν λάθος γιατί εξαντλήθηκε αμέσως.Απο Αμαζόν αγγλικό πείρα με 200 περίπου Xbox one s με forza horizon 3 and hot wheels.Επισης τρέχει προσφορά συνδρομη https://www.amazon.co.uk/Xbox-Live-Month-Membership-Download/dp/B076QDBL4H/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511545827&sr=8-1&keywords=gold%2Bxbox&th=1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως εκανε το ζαχαροπλαστειο της γειτονιας bf και γλυκαθηκαμε λιγακι :-D .Αυτος μαλιστα ειχε καλες προσφορες και τρελο κοσμο!!

Ολα τα αλλα απατη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις μαζες που ηθελαν να δουλεψουν μια χαρα τις δουλεψαν, δεν εμεινε τηλεοραση μεχρι τα 1000-1500ε ουτε για δειγμα πχ.

 

Γενικα πολλα μαγαζια ξεπουλησαν στον καθε ασχετο, οταν γινεται αυτο μην περιμενετε να δειτε ουσιαστικες προσφορες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν περιμενα τιποτα απο τους δικους μας, βασιζομουνα στο αμαζον UK κυριως αλλα και αυτο φετος δεν εκανε καθολου καλες προσφορες... γενικα η Ευρωπη το γαμησε το black friday φετος

 

το xbox one s ηταν ακυρο, λαθος υπαλληλου

και το Apple Watch ⌚️ Παιζει να ήταν λάθος γιατί εξαντλήθηκε αμέσως.Απο Αμαζόν αγγλικό πείρα με 200 περίπου Xbox one s με forza horizon 3 and hot wheels.Επισης τρέχει προσφορά συνδρομη https://www.amazon.co.uk/Xbox-Live-Month-Membership-Download/dp/B076QDBL4H/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511545827&sr=8-1&keywords=gold%2Bxbox&th=1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...