Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καμια αξιοπιστη wifi ip cam υπαρχει; Κατω απο 100€; Για να μην ανοιγω τρυπες...

 

σε προσφορα ότι υπηρχε εφυγε πολύ γρηγορα.

σε γενικες γραμμες κοιτα για sricam,escam,vstarcam 

 

κατω από 35 ευρω εχουν και είναι αξιόπιστες με ωραια app και πολλες δυνατότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πέτυχα μια sricam αλλά νόμιζα ότι οι "καλες" είναι οι floureon και ακυρωσε την παραγγελία όταν την είδα διαθέσιμη την floureon. Λύκος να με φάει που λέμε και στο χωριό μου. Δεν ήξερα δεν ρώταγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ειδαν ότι πουλανε σαν φρεσκα ψωμάκια,κρατησαν τα δικα σου και θα τα μεταπουλησουν στα 90 ευρω

 

γατες οι κινεζοι :P

 

 

 

βασικα οταν λεω οτι ειναι σιχαμεροι το gearbest , μου λετε οτι ειμαι προκατελλημενος...

 

εννοειται οτι δεν ειναι επαγγελματιες! μου ηρθε email με ακυρωση και μαλιστα μου δινουν 25$ αποζημειωση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου επιστρέφουν τα χρήματα σου και σου δίνουν και έξτρα $25?

 

 

In this case we can offer you 3 options:

Option 1: Wait a little longer. 

We expect to ship the item within 7-10 days. Once we ship it we will send you an email with the delivery information. 

 

Option 2: Exchange for another item of your choice.

Please send us the link of the product you would like to choose instead.

If there is any price difference with the original item, we will either refund it to you on your Wallet or send you an invoice to cover the difference.

 

Option 3: Cancel and refund.  

We can refund you 179.64 USD to your wallet and reward you with extra points(e.g. If your refund is USD 1=2 points, USD 3=3*2 points=>get 6 points etc). This amount can be used for your future orders. 

 

η αγορα ειναι 155 $ , τους ριχνω λιγο ξεχεσμα (με το γαντι φυσικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε προσφορα ότι υπηρχε εφυγε πολύ γρηγορα.

σε γενικες γραμμες κοιτα για sricam,escam,vstarcam

 

κατω από 35 ευρω εχουν και είναι αξιόπιστες με ωραια app και πολλες δυνατότητες.

Για τις αλλες δε ξερω, αλλα οι escam αξιόπιστη εφαρμογή δεν εχουν .. Το xmeye που εχει ειναι τις πλάκας και επειδή δούευει μέσω cloud κλπ πολλές φορες η δε βλέπεις τις κάμερες σου η βλέπεις μονο κάποιες απο αυτές..Εχω 4 απο αυτές τις οποίες και τις δουλεύω αλλα δεν ειναι να βασίζεσαι..Οι floureon αν μας της στείλουν με καλώδιο ελπίζω να δουλεύουν οκ.. Και εγω processing κατάσταση εχω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακόμα τίποτα....

στο my orders ειναι στο processing και όταν πατώ το dispatch faster μου βγάζει ότι η παραγγελία έχει αποσταλεί και να τσεκάρω αργότερα...... :-(  :-(  :-(  :-(  

28/11 η παραγγελία ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

In this case we can offer you 3 options:

Option 1: Wait a little longer. 

We expect to ship the item within 7-10 days. Once we ship it we will send you an email with the delivery information. 

 

Option 2: Exchange for another item of your choice.

Please send us the link of the product you would like to choose instead.

If there is any price difference with the original item, we will either refund it to you on your Wallet or send you an invoice to cover the difference.

 

Option 3: Cancel and refund.  

We can refund you 179.64 USD to your wallet and reward you with extra points(e.g. If your refund is USD 1=2 points, USD 3=3*2 points=>get 6 points etc). This amount can be used for your future orders. 

 

η αγορα ειναι 155 $ , τους ριχνω λιγο ξεχεσμα (με το γαντι φυσικα)

 

Η απάντηση τους πάντως κάθε άλλο παρά αντιεπαγγελματική είναι. Αν θες περίμενε αλλιώς πάρε πίσω τα χρήματα σου και πάρε και έξτρα κουπόνι για τις μελλοντικές σου αγορές.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακόμα τίποτα....

στο my orders ειναι στο processing και όταν πατώ το dispatch faster μου βγάζει ότι η παραγγελία έχει αποσταλεί και να τσεκάρω αργότερα...... :-(  :-(  :-(  :-(  

28/11 η παραγγελία ....

 

Ετσι ειναι και εμενα. Ανοιξε ticket και ρωτα τους για την πορεια της παραγγελιας. Κατα 99% θα σου στειλουν το tracking. Τουλαχιστον ετσι εκαναν σε μενα. Συμφωνα με αυτο, παραλαμβανω 7/12. Για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση τους πάντως κάθε άλλο παρά αντιεπαγγελματική είναι. Αν θες περίμενε αλλιώς πάρε πίσω τα χρήματα σου και πάρε και έξτρα κουπόνι για τις μελλοντικές σου αγορές.

 

Δεν διαμαρτυρηθηκα, δεν παραπονεθηκα. Έκανα αγορά πριν 8 μέρες, στις 8 μέρες συνεχίζει να πουλά το ίδιο προϊόν. Και ξαφνικά μου στέλνουν ότι είναι back order και μήπως θέλω να ακυρώσω ξαφνικά. Έχεις δικιο είναι ο ορισμός του επαγγελαμτισμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάμερα που παρήγγειλα ήρθε τελικά σήμερα το μεσημέρι, μια sricam. Την εστησα σε 5 λεπτακια και δουλεύει μια χαρά! Έχει και σειρήνα όταν αντιληφθεί κίνηση... :0 Ευχαριστώ τον νηματοθετη!;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άνοιξα ticket σήμερα για τη δεύτερη παραγγελία μου και η απάντηση ήταν

Thank you for placing your order with Gearbest.

 

Your order W**************** has been dispatched in our warehouse and ready to be shipped.

Once we ship it out, we will send you an email with the shipping information immediately.

Please kindly wait a few more time for the updates.

 

If there are any additional problems or further queries, please feel free to contact us and we will do our very best to assist you.

 

 

Μια από τα ίδια και εγώ σήμερα άνοιξα ticket και ούτε σε μια ώρα μου απάντησαν τα ίδια χα να δούμε ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...