Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιος που παρελαβε με dhl αλλα δεν του εiχε ερθει sms?

 

Παιδια συστηνω υπομονη, προφανως εχουν χασει την μπαλα. Μου εχει ερθει μονο μια παραγγελια απο τις 3 που εχω κανει και δεν ειχα καμια ενημερωση και για αυτη. Μετα ειδα οτι ηρθε οδικως με dhl εξου και οι χρονοι που βλεπετε στις ενημερωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θα ξερω σημερα. Γιατι συμφωνα με το tracking που εχω, εχει φτασει στο κεντρο διανομης. Και λεει για παραδοση μεχρι το τελος της ημερας. Απλως ρωτησα γιατι ειχα διαβασει οτι σε καποιους ειχε ερθει sms.

 

Μπορει να παρω και την dhl την ιδια να ρωτησω

 

 

Η παραγγελια εγινε 28/11

Ειναι αυτο εδω

https://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_1253489.html

post-42276-0-19635200-1512649437_thumb.png

Επεξ/σία από VasKag
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα μου έχουν στείλει κάτι σε tracking , ακόμα και όταν άνοιξα ticket. Την παραγγελία την έκανα στις 28/11.
Η παραγγελία ήταν 1 seculink 16αρι.
3 κάμερες floureon 3000tvl.
1 set floureon μαζί με 4 κάμερες 1500tvl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια συστηνω υπομονη, προφανως εχουν χασει την μπαλα. Μου εχει ερθει μονο μια παραγγελια απο τις 3 που εχω κανει και δεν ειχα καμια ενημερωση και για αυτη. Μετα ειδα οτι ηρθε οδικως με dhl εξου και οι χρονοι που βλεπετε στις ενημερωσεις

 

Ειχες ρωτησει δηλαδη με τικετ και δεν σου ειχαν δωσει τρακιν; Πιστευω οτι δεν τους ειχες ρωτησει. Τα εχουμε γραψει νωριτερα αυτα. Ειμαστε πολλοι που δεν υπαρχει καμια εξελιξη επι 10 μερες, απλα στο περιμενε και στα "ΘΑ" απο το "CS" στα τικετς.

 

 

Υπαρχει καποιος που παρελαβε με dhl αλλα δεν του εiχε ερθει sms? 

 

Πολλοι ειναι που δεν εχουν λαβει sms και παραλαμβανουν. Εχουν παρει ομως το τρακιν με τικετ που ανοιξαν και βλεπουν εδω και μερες την πορεια τους. Αλλοι εχουν λαβει sms εξαρχης και νομιζω-πιστευω οτι σε αυτους εχει αλλαξει μαλιστα και η κατασταση στο ιστορικο παραγγελιων. (πχ Στελιος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που με αναφέρατε (matrixxx) να πω ότι 2 από τις παραγγελίες μου είναι στην Βουδαπέστη εδώ κ 2 μέρες οπότε λογικά αύριο θα είναι Ελλάδα (γτ είδα στο tracking αλλού μέλους ότι μετά από 2 μέρες Βουδαπέστη ήταν Ελλάδα) επειδή έρχονται οδικώς

 

Ελπίζω μέχρι δευτέρα τελικα να παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν είχα ανοίξει τικετ, δεν ειχα πάρει μαιλ, sms και απλά περίμενα....

σήμερα το μεσημέρι χτυπάει κουδούνι dhl και ήταν το set floureon μαζί με τις 4 κάμερες 1500tvl 28/11/2017  (το σετ χωρίς τον hdd στα 50€ )

το συμπέρασμα είναι ότι όλοι έχουν χάσει την μπάλα απο τις παραγγελίες

η dhl δεν στέλνει μνμ ή mail....

στο κατάστημα ακόμα επεξεργάζονται τις παραγγελίες....

ότι νάνε

 

​ελπίζω να παραλάβετε όλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ηρθε ! 12:30 τηλεφωνο τους ειπα φερτε το μεχρι τις 3 - γυρισα του σκοτωμου και σε 1 ωρα ακριβως on time . Kudos για τη DHL οχι σα τους χαμενους της Γενικ. και ACS που αφηνουν "ειδοποιηση" και τη κοπανανε

Μεσα τα κουτια ειναι χωρις ταινιες ασφαλ . απο την αποθηκη και εχουν ταλαιπωρηθει αρκετα - μενει να βρω 10 uk - eu μετατροπεις για να δω τι αναβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα σήμερα τις 2 απο τις 3 παραγγελίες. Έχουν εγκατεστημένο δίσκο 1 TB toshiba με ημερομηνία κατασκευής 8/2017 !  (ότι πρέπει για το nas)

 

το dvr έχει διάφορα κρυφά καλούδια, θα αρχίσω απο αύριο με το κολλητήρι και βλέπουμε.


Kudos για τη DHL οχι σα τους χαμενους της Γενικ. και ACS που αφηνουν "ειδοποιηση" και τη κοπανανε

εμένα πάντως χτες, ενώ περίμενα σπίτι, μου ήρθε sms ότι δεν με βρήκαν!!  Το τραγικό είναι ότι ούτε χαρτάκι άφησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε update στις 2 παραγγελιες μου

 

εφτασαν μετα από 2 μερες αθηνα οποτε λογικα θα παραλαβω συντομα

 

(κανουν delivery σαββατο η dhl η να περιμενω από δευτερα?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε update στις 2 παραγγελιες μου

 

εφτασαν μετα από 2 μερες αθηνα οποτε λογικα θα παραλαβω συντομα

 

(κανουν delivery σαββατο η dhl η να περιμενω από δευτερα?)

 

Το εχουν σαν εξτρα υπηρεσια για το Σαββατο ,οπότε λογικά Δευτέρα θα παραλάβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...