Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι για όταν φυγει να γινει η αποστολή εννοω όχι τωρα... ισως εγω δεν το διατυπωσα καλα.

 

εγω πιστευω εγιναν χιλιαδες παραγγελιες και δεν κρατηθηκε η σειρα προτεραιότητας,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ειχα Καινουρια εξέλιξη σημερα εχω παραγγείλει απο 26/11 το σετ dvr και κάμερες 3000 tvl χωρίς δισκο εναν προτζέκτορα και εναν αφυγραντηρα , ενώ κάθε εβδομάδα ανοίγω 2-3 τικετ και στο αυτόματο τα έδινε παντα in stock και μετα μου απάνταγαν το κλασσικο οτι ειναι in stock και θα φύγουν κλπ ανοίγω αλλο ticket σημερα και ξαφνικά ο αφυγραντηρας out of stock και θελει 7-15 days για να έρθει. Οποτε όσοι έχετε παραγγείλει και αλλα πράγματα μαζί για ρίχτε μια μάτια παλι μηπως εγινε κατι παρόμοιο και τα καθυστερούν και σε εσάς ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα και τα 3 αντικείμενα που έχω παραγγείλει τα δείχνει In stock. 

παρόλα αυτά μου απάντησε Δευτέρα ξημερώματα στο ticket που είχα απαντήσει Παρασκευή

 

Thank you for contacting us.

Please note that this is the selling season and our colleagues have to process each carefully.

Therefore we may cause the delay and I hope you could understand.

Please rest assured that I have put your requirement into priority .

I'd like to advise you to wait another 3-5 working days about it.

Thank you for your understanding and patience.

Best Regards

Baila

Gearbest Customer Service

εννοείται κανένα ςμς απο DHL μέχρι τώρα.

 

απο τα σπαμένα Αγγλικά μου φαίνεται χειρόγραφο και όχι copy paste απο τις έτοιμες απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ts συγνωμη αλλα εσυ δεν εχεις παραλαβει ακομα??

 

και γενικα ρε παιδια να ρωτηση κατι επειδη το εχω απορια.

 

μονο εγω εχω βαλει φωτο και γενικα εχω γραψει... εχει λαβει κανενας αλλος εκτος απο εμενα?

 

 

δεν βλεπω κανενα αλλο μελος να λεει οτι ελαβε,καμια φωτο η οτιδηποτε αλλο...

 

 

(sorry για το offtopic μου matrixxx και επειδη δεν ειναι μηνυμα σχετικα με εξελιξη παραγγελιας αλλα το εχω τεραστια απορια,τοσα ατομα ειπαν ότι εκαναν παραγγελια αλλα μονο εγω στο τελος εβαλα φωτο η εγραψα 2 λογια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο εγω εχω βαλει φωτο και γενικα εχω γραψει... εχει λαβει κανενας αλλος εκτος απο εμενα?

 

 

δεν βλεπω κανενα αλλο μελος να λεει οτι ελαβε,καμια φωτο η οτιδηποτε αλλο...

 

εμενα ξεκινησαν απο Βουδαπεστη οποτες αυριο -μεθαυριο θα τα εχω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελιο δεν υπαρχει τρακιν οταν λενε αυτο. Οταν εχει φυγει κατι, δινουν τρακιν.

 

 

Αυτο το στελνουν συνεχως σε οποιονδηποτε πελατη στειλει τικετ απο ο,τι εχω καταλαβει. Περνανε μερες (πολλες) απο αυτην την απαντηση και δεν γινεται τιποτα ομως. Οποτε μην βασιζεσαι.

 

Είμαι στη 15η απάντηση στα ticket. Είναι βέβαιο ότι με δουλεύουν για να κερδίσουν χρόνο πάλι.

 

 

Ειχα Καινουρια εξέλιξη σημερα εχω παραγγείλει απο 26/11 το σετ dvr και κάμερες 3000 tvl χωρίς δισκο εναν προτζέκτορα και εναν αφυγραντηρα , ενώ κάθε εβδομάδα ανοίγω 2-3 τικετ και στο αυτόματο τα έδινε παντα in stock και μετα μου απάνταγαν το κλασσικο οτι ειναι in stock και θα φύγουν κλπ ανοίγω αλλο ticket σημερα και ξαφνικά ο αφυγραντηρας out of stock και θελει 7-15 days για να έρθει. Οποτε όσοι έχετε παραγγείλει και αλλα πράγματα μαζί για ρίχτε μια μάτια παλι μηπως εγινε κατι παρόμοιο και τα καθυστερούν και σε εσάς ετσι.

 

Είχαν μείνει σύμφωνα με το site τους 4 κομμάτια από την κάμερα που πήρα. Έβαλα στο καλάθι 4 και μετά πήγε out of stock. Από τότε έτσι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα παραγγείλει το σετ dvr και κάμερες 3000 tvl με δισκο.

Σήμερα το tracking της DHL μου λέει ότι είναι Αθήνα και τα παεριμένω να ανέβουν Θεσσαλονίκη.

Στο tracking της DHL λέει ότι αναμενεται να παραλάβω στις 13/12/17 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ts συγνωμη αλλα εσυ δεν εχεις παραλαβει ακομα??

 

 

 

είχα κάνει δύο παραγγελίες.

μία χωρίς κάμερες κλπ, την οποία έχω παραλάβει.

μια με τις ip cameres που δεν έχω παραλάβει και ούτε έχουν ξεκινήσει ακόμα.

δεν ξέρω αν θα κάνω και πολύ υπομονή ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και γω σήμερα με DHL , δύο καταγραφικά με τις κάμερές τους. Η παραγγελία είχε γίνει 28 Νοεμβρίου. Στο μάτι καλά δείχνουν, όταν συνδεθούν θα δούμε το αποτέλεσμα.  Οπότε υπομονή παίδες, θα έρθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε ts συγνωμη αλλα εσυ δεν εχεις παραλαβει ακομα??

 

 

Στελιο αυτο λεμε μερες τωρα, οτι πολλες παραγγελιες σαν (χρονικα) του TS αλλα και παλιοτερες απο του TS ακομα ειναι στο "περιμενε", 15 μερες μετα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελιο αυτο λεμε μερες τωρα, οτι πολλες παραγγελιες σαν (χρονικα) του TS αλλα και παλιοτερες απο του TS ακομα ειναι στο "περιμενε", 15 μερες μετα!

Να και για εμένα λέτε. Σήμερα μου ήρθε ότι στάλθηκε η πρώτη. Το tracking απλά βγάζει shipment notification received τίποτα παραπάνω. Η δεύτερη που έγινε αφού άνοιξε το θέμα και αποφάσισα ότι θέλω κι άλλες μπούρδες ακόμα τίποτα. Στο τικετ τις ίδιες βλακείες κόπι πειστ περί in stock and under packaging μου λένε και εμένα.

Ο ορισμός του ασυνάρτητου μαγαζιού. Μέχρι κ από το zapals από Κίνα παρέλαβα παραγγελία που έκανα μια εβδομάδα πριν από αυτή του GearBest και αυτοί ακόμα αγρόν αγοράζουν...

Υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 1/12. Μου έστειλαν tracking number την άλλη μέρα. Είναι της μορφής RP27327XXXXGB

Το tracking number εως και σήμερα στο site της dhl λεει invalid. Σε άλλες σελίδες αναζητήσεων μου βγαζει οτι η αποστολη ειναι με royal mail. Βέβαια και εκεί λέει invalid.

Άνοιξα ticket,δεν αντεξα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρε ts συγνωμη αλλα εσυ δεν εχεις παραλαβει ακομα??

 

και γενικα ρε παιδια να ρωτηση κατι επειδη το εχω απορια.

 

μονο εγω εχω βαλει φωτο και γενικα εχω γραψει... εχει λαβει κανενας αλλος εκτος απο εμενα?

 

 

δεν βλεπω κανενα αλλο μελος να λεει οτι ελαβε,καμια φωτο η οτιδηποτε αλλο...

 

 

(sorry για το offtopic μου matrixxx και επειδη δεν ειναι μηνυμα σχετικα με εξελιξη παραγγελιας αλλα το εχω τεραστια απορια,τοσα ατομα ειπαν ότι εκαναν παραγγελια αλλα μονο εγω στο τελος εβαλα φωτο η εγραψα 2 λογια...)

Επειδη παρελαβα 4 μερες πριν απο σενα και ζητησες κιολας να μαθεις αν ηρθανε σε καλη κατασταση τα πραγματα, σου ανεβασα φωτο/σχολιo οταν το ανοιξα, αλλα με τοσες απαντησεις, οι περισσοτερες δικιες σου μεσα εδω, εχει χαθει η μπαλα!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ts συγνωμη αλλα εσυ δεν εχεις παραλαβει ακομα??

 

και γενικα ρε παιδια να ρωτηση κατι επειδη το εχω απορια.

 

μονο εγω εχω βαλει φωτο και γενικα εχω γραψει... εχει λαβει κανενας αλλος εκτος απο εμενα?

 

 

δεν βλεπω κανενα αλλο μελος να λεει οτι ελαβε,καμια φωτο η οτιδηποτε αλλο...

 

 

(sorry για το offtopic μου matrixxx και επειδη δεν ειναι μηνυμα σχετικα με εξελιξη παραγγελιας αλλα το εχω τεραστια απορια,τοσα ατομα ειπαν ότι εκαναν παραγγελια αλλα μονο εγω στο τελος εβαλα φωτο η εγραψα 2 λογια...)

παρέλαβα σήμερα τις 2 απο τις 3 παραγγελίες. Έχουν εγκατεστημένο δίσκο 1 TB toshiba με ημερομηνία κατασκευής 8/2017 ! (ότι πρέπει για το nas)

 

το dvr έχει διάφορα κρυφά καλούδια, θα αρχίσω απο αύριο με το κολλητήρι και βλέπουμε.

 

εμένα πάντως χτες, ενώ περίμενα σπίτι, μου ήρθε sms ότι δεν με βρήκαν!! Το τραγικό είναι ότι ούτε χαρτάκι άφησαν.

 

 

giphy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...