Προς το περιεχόμενο

~-50% σε security cameras & nvr @gearbest ευρωπαϊκή αποθήκη [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο σήμερα, μέσα απο το my orders του website, μου δίνει την επιλογή cancel εκτός απο contact us και dispatch faster.

δεν ξέρω αν είναι σημάδι για το πως θα τελειώσει η παραγγελία αλλά τους δίνω μέχρι αύριο διορία να στείλουν, μετά αντίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για μένα μην ακυρώσετε αμα δεν τα βιάζεστε, οι τιμές ήταν χώμα και δυσκολα θα ξαναβγουν

 

Το θεμα ειναι οτι ο σκοπος τους και το επερχομενο οπως φαινεται σεναριο, ειναι οτι θα ακυρωσουν αυτοι οι ιδιοι.

 

Πιθανολογω απο οσα βλεπω οτι αυτο εχουν σκοπο να κανουν (εξαρχης) και να κρατησουν τα λεφτα που παρακρατουν οσο μπορουν παραπανω. Ισως στελνουν μονο σε οσους δεν εχουν χρησιμοποιησει το κουπονι που εδιναν. Οσοι εκαναν παραγγελια με κουπονι ισως τρωνε γι αυτον τον λογο την "πορτα" και δεν τηρειται εξαιτιας αυτου καμια σειρα προτεραιοτητας οπως βλεπουμε. Εκτος αν απλα δεν ξερουν τι τους γινεται και δεν εχουν συστημα εκτελεσης παραγγελιων ή τελος ισως απλα εξυπηρετουν τους "φιλους" προμοτερς σε βαρος απλων αγοραστων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανολογω απο οσα βλεπω οτι αυτο εχουν σκοπο να κανουν (εξαρχης) και να κρατησουν τα λεφτα που παρακρατουν οσο μπορουν παραπανω. Ισως στελνουν μονο σε οσους δεν εχουν χρησιμοποιησει το κουπονι που εδιναν. Οσοι εκαναν παραγγελια με κουπονι ισως τρωνε γι αυτον τον λογο την "πορτα" και δεν τηρειται εξαιτιας αυτου καμια σειρα προτεραιοτητας οπως βλεπουμε. Εκτος αν απλα δεν ξερουν τι τους γινεται και δεν εχουν συστημα εκτελεσης παραγγελιων ή τελος ισως απλα εξυπηρετουν τους "φιλους" προμοτερς σε βαρος απλων αγοραστων.

Δεν είμαι ούτε promoter, ούτε φίλος promoter, χρησιμοποίησα το κουπόνι στις 3 παραγγελίες και παρέλαβα άμεσα.

 

Τα set που πήραμε είναι value for money και εύχομαι να παραλάβουν όλοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερις, 25/11 παραγγελια (χωρις κουπονι)

ολα καλα φαινονται , ποιοτικοτατο το μηχανημα

 

αλλη μια φορα μικροτεροι των προσδοκιων το μαγαζι(μου ειχε πει οτι θα βαλουν 3 ανταπτορες μεσα (για 15 πριζες!) αλλα τελικα δεν ειχε καμμια...)

 

Xy5ahoHzSKWVREnDbwDqqA.png

 

0ssJJvvMRXKQ7Ii9_Due9Q.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. 

 

Είχα κάνει 3 παραγγελίες. Όλες με το κουπονάκι της έκπτωσης. Πέρασαν οι μέρες, άνοιξα ticket και μου είπαν ότι συγκεκριμένα πράγματα από κάθε παραγγελία ήταν σε backorder. Ζήτησα να ενώσουν τις 3 παραγγελίες σε 2 και να στείλουν ότι υπάρχει σε στοκ στην 1η και ότι δεν υπάρχει να σταλεί με την 2η (όταν έρθουν τα πράγματα). Μου είπαν ΟΚ και ήδη από χτες η πρώτη παραγγελία είναι στον δρόμο. Ακόμα το tracking δεν μου βγάζει κάτι αλλά ελπίζω ότι την άλλη εβδομάδα θα παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι ο σκοπος τους και το επερχομενο οπως φαινεται σεναριο, ειναι οτι θα ακυρωσουν αυτοι οι ιδιοι.

 

Πιθανολογω απο οσα βλεπω οτι αυτο εχουν σκοπο να κανουν (εξαρχης) και να κρατησουν τα λεφτα που παρακρατουν οσο μπορουν παραπανω. Ισως στελνουν μονο σε οσους δεν εχουν χρησιμοποιησει το κουπονι που εδιναν. Οσοι εκαναν παραγγελια με κουπονι ισως τρωνε γι αυτον τον λογο την "πορτα" και δεν τηρειται εξαιτιας αυτου καμια σειρα προτεραιοτητας οπως βλεπουμε. Εκτος αν απλα δεν ξερουν τι τους γινεται και δεν εχουν συστημα εκτελεσης παραγγελιων ή τελος ισως απλα εξυπηρετουν τους "φιλους" προμοτερς σε βαρος απλων αγοραστων. 

 

Eιναι προφανές οτι το μαγαζι δεν ειναι αξιόπιστο , αν και έχω κάνει παρα πολλες παραγγελίες απο εκεί αυτό ήταν μονο γιατι εξυπηρετούσε η μεθοδος αποστολής που είχαν,  ή ειχαν καλες τιμές. 

 

Άμα έρθει κατι ελλατωματικό πάντως σου αρχίζουν τα τσιν τσαν τσόν και δεν πλήρωσες εγγύηση, τους πατάς ενα case στο paypal και ξεμπερδεψες

 

Δεν περίμενα κατι καλύτερο απο αυτο που κάνουν τώρα οι κινέζοι του Gearbest 

Aλλα Εδώ απο μεγάλα μαγαζια στην Ελλάδα γίνεται κατι αντιστοιχο φαντάσου οτι ειχα παραγγειλει black friday απο public ενα πολυμπριζο π ειχε βγει σε προσφορά εδώ και ακομα μ λένε περιμένουν να βρουν κανενα να μ δώσουν.

 

Τουλάχιστον ο κινέζος έβγαλε τιμές χώμα και αν δεν ρίξει ακυρα πετυχες απο τις καλυτερες προσφορές της χρονιάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι θεμα κουπουνιου εγώ παρέλαβα την 1η και 4η παραγγελία που είχα κάνει (είχα βάλει κανονικα το κουπόνι) και μου έριξαν άκυρο στην 2η παραγγελία πάλι με κουπόνι και στη συνέχεια ακύρωσα ότι άλλη παραγγελία είχα κάνει από αυτούς γιατί βαρέθηκα το δούλεμα τους.

Βέβαια στην μία από της 4 παραγγελίες που έκανα εγώ cancel ακόμα δεν πηρα refund καθως ισχυρίζονται ότι την είχαν δώσει ήδη στον μεταφορέα και περιμένουν να την επιστρέψει ,ζήτησα tracking και δεν εχουν να μου δωσουν οποτε ανοιξα case στο paypal και την παρασκευη που ληγει η προθεσμια τους να απαντησουν περιμενω το refund μου απο το pp

 

Πραγματικά πιστεύω ότι έγινε τόσο μεγάλο ντου σε μερικά προιόντα (καμερες,καταγραφικα,αφυγραντηρες και κινητα ) που έχασαν την μπάλα και στελνουν χωρις καμια σειρά προτεραιότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είμαι ούτε promoter, ούτε φίλος promoter, χρησιμοποίησα το κουπόνι στις 3 παραγγελίες και παρέλαβα άμεσα.

 

Τα set που πήραμε είναι value for money και εύχομαι να παραλάβουν όλοι.

 

Ποιο ειναι ακριβως το σετ που παρηγγειλες Μαριε; Πότε εκανες την παραγγελια, ειναι ευκολο να δεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 1/12 μια ip camera και ενα baby monitor.Παρελαβα σημερα μονο την ip camera. Η αποστολη τελικα εγινε με royal mail > Egl>Acs.Στο site της egl σου εδινε tracking number της acs

Ουτε τηλ ουτε sms απο Acs.

Μου ζητησαν 2 μερες για να δουν τι εγινε με το baby monitor.Πιστευω οτι θα φαω ακυρο μιας και ειναι out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με κουπόνι είμαι και πηρα το ασύρματο σετ και κάτι κάμερες εξτρα. Αύριο με το καλό θα παραλάβει φιλος για λογαριασμό μου μιας και έκανα πατατα με το τκ της Κοζάνης και μου ζήτησε έξτρα χρέωση. Αν και η πρώτη παραγγελία με ultrasonic cleaner με τον ίδιο τκ ήρθε κανονικά.

Εγω πιστεύω ότι το σετ με τα 3000tvl εγινε σφαγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο ειναι ακριβως το σετ που παρηγγειλες Μαριε; Πότε εκανες την παραγγελια, ειναι ευκολο να δεις;

 

 

 

 

  • Nov 28, 2017 18:38:39 PM zD9AlmS.jpg
  • Nov 28, 2017 19:07:04 PM r1fzRjT.jpg
  • Nov 28, 2017 20:19:13 PM kzwoXuDl.jpg

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...