Προς το περιεχόμενο
Η Motorola τρολάρει τη Samsung που τρολάρει την Apple στη νέα της διαφήμιση

voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 62
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Και μετά θα βγεί η Huawei να τρολλάρει την Motorola που τρολλάρει την Samsung που τρολλάρει την Apple

Εγώ πάντως τις βρίσκω σατιρικά έξυπνες. Δεν θα με πείσουν τι να πάρω αλλά σίγουρα με έκαναν να γελάσω. Άμα είναι να τις πάρουμε σοβαρά θα πρέπει να σχολιάσουμε για την γυναίκα που και καλά πάντα είναι

δηλαδή ο τύπος έσκασε πάνω από χίλια ντάλαρς για το Note 8 (που είναι όπως και να 'χει ανώτερο από το Moto Z2 σαν συσκευή) και η γκόμενα του πήρε άλλο;;;    Άντε στο επόμενο διαφημιστικό να πάρει το

Και πρέπει τώρα εμείς να κάνουμε την υποτιθέμενη αναβάθμιση από οποιαδήποτε άλλη εταιρία σε Motorola (γελάω και μόνο στο άκουσμα της εταιρίας), επειδή η κοπελίτσα στην διαφήμιση κόλλησε στη πλάτη του κινητού μια τεράστια κουμούτσα με led ΄για να δει στον τοίχο ένα βίντεο???

Μμμμμμμάααλιστααααα.......

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στεκει καπου αυτο που ειδαμε.

Τουλαχιστον στην διαφημιση της samsung δικαιολογουσε πολλα πραγματα για να κανει καποιος το upgrade.

Και σου λέει η Mototrola ότι εγώ έχω όλα τα παραπάνω από τους άλλους δύο συν τον προτζέκτορα.

Σήκω Τζομπς να δεις τι θεωρούνε καινοτομία Κινέζοι και Κορεάτες...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Και σου λέει η Mototrola ότι εγώ έχω όλα τα παραπάνω από τους άλλους δύο συν τον προτζέκτορα.

Σήκω Τζομπς να δεις τι θεωρούνε καινοτομία Κινέζοι και Κορεάτες...

αν σηκωθει θα εξορισει τον τωρινο ceo... της apple εις τα ταρταρα...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θα ειναι γαματο ΟΛΕΣ οι διαφημισεις κινητων να τρολαρουν σε αυτο το ζευγαρι θα ειναι το πιο συναρπαστικο σετ διαφημισεων ever

Όσο ο κόσμος μασάει και τα views κάνουν limit up τόσο θα παίζουν με τα μυαλά του κόσμου. Όσο για αυτούς που έκαναν σχόλια αυτός την έχει πιο μεγάλη να σας θυμίσω ότι όλοι την έχουν μικροί και απλά τρώνε με χρυσά κουτάλια για του λόγου σας. Πάρτε ότι κινητό σας αρέσει μην ασχολείστε με του δισεκατομυριουχους  που δεν τους νοιάζει τπτ άλλο από το ωραίο σας πορτοφόλι

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.