Προς το περιεχόμενο

Εκπληκτικό το τρέιλερ του Avengers: Infinity War


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Γιατί δεν βάζουν μέσα και τον Dr Manhattan?

Α ναι, γιατί θα τελείωνε σε 20 λεπτά η ταινία τοτε

Είναι στο ίδιο "σύμπαν" ? Άσε που είναι της DC αν δεν κάνω λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επίσης Thanos με infinity gauntlet(Σαν να λεμε Thanos με πασοκ) >> all.. :P

Μπα, τους top 3 δεν τους έχει ακόμα και με αυτό (Living Tribunal/Beyonder/One Above All)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο One Above All (όχι ο αρχηγός των Celestials, αλλά ο άλλος) παίζει σε άλλο γήπεδο έτσι και αλλιώς (θεωρείται ότι αποτελεί ουσιαστικά αναφορά στον Jack Kirby). Ο Beyonder (ειδικά μετά το όλο θέμα με το Secret Wars του 2015 και ό,τι οδήγησε σε αυτό) είναι ένα μπλεγμένο θέμα. Top νομίζω είναι το Living Tribunal και αμέσως μετά το Eternity.

 

https://comicvine.gamespot.com/one-above-all/4005-44473/

 

Επίσης το Infinity Gauntlet και τα Gems ότι δύναμη έχουν την έχουν υποτίθεται μέσα στο σύμπαν στο οποίο ανήκουν. Οπότε όταν μιλάμε για multiverse, δεν έχουν την ίδια ισχύ σε άλλο σύμπαν από το δικό τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο One Above All (όχι ο αρχηγός των Celestials, αλλά ο άλλος) παίζει σε άλλο γήπεδο έτσι και αλλιώς (θεωρείται ότι αποτελεί ουσιαστικά αναφορά στον Jack Kirby). Ο Beyonder (ειδικά μετά το όλο θέμα με το Secret Wars του 2015 και ό,τι οδήγησε σε αυτό) είναι ένα μπλεγμένο θέμα. Top νομίζω είναι το Living Tribunal και αμέσως μετά το Eternity.

 

https://comicvine.gamespot.com/one-above-all/4005-44473/

 

Επίσης το Infinity Gauntlet και τα Gems ότι δύναμη έχουν την έχουν υποτίθεται μέσα στο σύμπαν στο οποίο ανήκουν. Οπότε όταν μιλάμε για multiverse, δεν έχουν την ίδια ισχύ σε άλλο σύμπαν από το δικό τους.

Η δικιά μου δύναμη έχει την ίδια ισχύ παντού.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν ενας θανος και ενας νανος,και ρωταει ο θανος τον νανο,τι ωρα να ναι?και λεει ο θανος,ΘΑ ΣΚΟΤΩΣΩ ολους τους avengers!!!!

Περα απο την πλακα ελπιζω να τους σκοτωσει ολους να κατακτησει ΟΛΑ τα συμπαντα της malvel και να σταματησει αυτη η ιστορια με τις ταινιες καθε 3 μηνες!ευχαριστω

φιδι που με μια δοση δηλητηριο μας σκοτωσες ολους μαζι....ουστ παλιοφιδο μακρια μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ταινία θα είναι για το κοινό της αλλά θα συμφωνήσω πως η σκηνη που τρεχουν στα λιβαδια ειναι χιλιοπαιγμένη και ψιλοαθλια.

Συμφωνώ απόλυτα και εμένα με χάλασε αυτή σκηνή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...