Προς το περιεχόμενο

Με επίσημη πλέον παρουσία το Netflix στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι απλα εχεις το 1/3 και αν των σειρων που μπορει να δει καποιος και 1-2 σεζον πισω... Αρα 1-2 ευρω ισως να εδινα. Παραπανω ποτε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι απλα εχεις το 1/3 και αν των σειρων που μπορει να δει καποιος και 1-2 σεζον πισω... Αρα 1-2 ευρω ισως να εδινα. Παραπανω ποτε...

Εγώ λέω να σε πληρώνει και από πάνω η Netflix να αξίζει.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι απλα εχεις το 1/3 και αν των σειρων που μπορει να δει καποιος και 1-2 σεζον πισω... Αρα 1-2 ευρω ισως να εδινα. Παραπανω ποτε...

τρολαρεις η τιμη ειναι μια χαρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ασχετος επι του θεματος. Ενδιαφέρομαι να γίνω συνδρομητής στο Netflix, αλλα για την διάρκεια που δεν υποστηρίζεται στην Ελλάδα, ο μοναδικός τροπος πρόσβασης ειναι μεσω VPN; (δεν με ενδιαφερουν ελληνικοι υποτιτλοι ή μεταγλωττίσεις)

Λειτουργεί και υποστηρίζεται κανονικά στην Ελλάδα, δεν χρειάζεσαι vpn. Πληρώνεις είτε με paypal είτε με κάρτα και σου δίνει ένα μήνα δοκιμαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Supernatural παίζει πλέον ή ακόμη το εχει εκτός;

 

Τα εχει ακομα το σταρ.. το βάζει κατι μεσάνυχτα πάλι απο την αρχή.. :-/


Νταξει τι να πεις για Netflix, ότι και να πεις είναι πολύ λίγο...



 Από αρχές του '18 θα υπάρχει ελληνικός ήχος σε όλες τις σειρές της marvel αρχικά, από όσο γνωρίζω από τα "εσωτερικά".



 Νταξει δεν έχει το περιεχομένο που έχουμε Αμερική, αλλά πιστεύω πάει πολύ σούπερ κ στην Ελλάδα, καλύτερα να έχεις την υπηρεσία αυτή παρά νοβες κ οτεδες.

 

 

 

Μακάρι!!! Περιμένω πως και πως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άψογο το Netflix, για 12 ευρώ (ή και λιγότερο, αν μοιραστεί η συνδρομή μεταξύ 3-4 ατόμων), δεν αξίζει να παιδεύεσαι να κατεβάζεις torrents και να ψάχνεις κακοσυγχρονισμένους υπότιτλους της πλάκας (τα τιμούμε τα παιδιά, αλλά...). Νομίζω ότι σύντομα θα μπει στα σπίτια αν όχι όλων, σε μεγάλη μερίδα νοικοκυριών, αφού όλες οι σύγχρονες smart tvs έχουν το application και δεν χρειάζεσαι ούτε pc, ούτε NAS, ούτε chromecast, ούτε τίποτα.

 

Και 3 μπορεί να σου βγει.

Οκ, τσιμπησα. Πως το κανεις αυτο; Μπορουν να δουν ταυτοχρονα δυο απο διαφορετικες ip ταυτοχρονα με τον ιδιο λογαριασμο; Νομιμα; (ηθικα; :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια ερώτηση έχω γιατί έψαχνα the walking dead Netflix στο google και έβγαλε αποτέλεσμα. Έκανα συνδρομή και βλέπω ότι δεν υπάρχει το the walking dead πήρα μόνο το fear the walking dead. Τι παίζει με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως από αυτό το μήνα το Netflix θα αποκτήσει και επίσημη παρουσία στην Ελλάδα, με περισσότερες πληροφορίες να γίνονται γνωστές στις 12 Δεκεμβρίου όταν και θα πραγματοποιηθεί προγραμματισμένη παρουσίαση.

Επικρατει μια συγχηση στην περιγραφη της ειδησης.

Η Netflix εχει ηδη επισημη παρουσια στην Ελλαδα.

Εικαζω οτι αυτο που θα ανακοινωθει ειναι συνεργασια με συνδρομητικη πλατφορμα στην Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είχε και Mr. Robot να γουστάραμε. Δυστηχως πειρατεία εκεί. Όσο καλή διάθεση και πορτοφόλι να έχεις αμα δεν το βρίσκεις πουθενά πας πλαγίως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει.
Το έχω βάλει και πλέον έχω σταματήσει να ασχολούμαι τόσο με Torrents, κλπ.
Έβαλαν μυαλό οι εταιρίες σιγά σιγά, βλέπετε;
Την πειρατεία την χτυπάς με καλές υπηρεσίες, ποιότητα και καλές τιμές.
Παιχνίδια σταμάτησα πειρατικά όταν βρήκα καλές τιμές στα κλειδάδικα. Ταινίες τώρα το ίδιο.
Αν στις κονσόλες βρεθεί λύση, ίσως βγάλω από το κουτί του το PS4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ σε όλα και στις κονσόλες είναι μεγάλο θέμα οι τιμές και δεν τις αξίζουν τα περισσότερα παιχνίδια. Ανέτοιμα και είναι σαν το ψωμί του μπέργκερ με το μπιφτέκι σκέτο (κυκλοφορεί και ανάλογα εικόνα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...