Προς το περιεχόμενο

Με επίσημη πλέον παρουσία το Netflix στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η Wind μεχρι τον φεβρουαριο θα λανσαρει IPTV ..Εαν η συνεργασια με το Netflix ναυγησει θα ανταχθει στην Cosmote TV σαν υπηρεσία VOD  με μια εχτρα χρεωση στην συνδρομη Cosmote TV για οσους το επιλεξουν και θα ενισχυσει κατα πολυ πλεον το κοματι ταινιων και σειρων εναντι της Nova..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ευχρηστο ,εχουν κανει φοβερη δουλεια στο optimization ,χαμηλη τιμη για αυτα που προσφερει   και ειναι απο τα ελαχιστα που μπορεις να δεις αξιοπρεπες 4Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει κάπου αναλυτική  λίστα με όλες τις σειρές γενικά  και τα netflix originals  που α) ειναι στο νετφλιξ β) προσφέρονται στην Ελλάδα ;  

 

μπαινω στη σελιδα και δε φαινεται να εχει καπου καποια λιστα ώστε να ξέρεις τι αγοράζεις  ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά με το netflix (αν και έχω αμφιβολίες για την ποικιλία του περιεχομένου του).

Η προϋπόθεση για να το απολαύσει κάποιος είναι μία τηλεόραση που έχει ενσωματωμένη τη δυνατότητα του netflix --> νέας γενιάς.

Εγώ που έχω μία plasma οκταετίας μπορώ να δω μέσω android box μόνο μέχρι 720p, εκτός αν έπαιρνα ένα nvidia shield που είναι απαγορευτικά ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που πήρα το trial για να το δοκιμάσω κατάλαβα οτί δεν μου κάνει.

1. Πάρα πολύ περιορισμένο υλικό και σε σειρές και σε ταινίες.

2. Δεν έχει καμία παραμετροποίηση, δεν υπάρχουν ρυθμίσεις για τίποτα.

3. Τα ratings που έχει για κάθε σειρά/ταίνια ασχολίαστα. Έχει 4.5/5 αστέρια σε σειρές και ταινίες που είναι στα 6/10 σε imdb και rotten. 

4. Οι προτάσεις που σου βγάζει με βάση κάποιες ταινίες/σειρές που έχεις ήδη στο watchlist είναι τελείως λάθος. 

 

Γενικά όμως σαν υπηρεσία είναι απροβλημάτιστη, δουλεύει χωρίς κανένα θέμα στις συσκευές που το χρησιμοποίησα. 

συμφωνω. απροβληματιστη υπηρεσια μεν, αδιαφορο περιεχομενο δε.

 

χιλιες φορες p2p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα για να το δοκιμάσω. Πραγματικά πολύ φτωχή η Ελληνική συλλογή. Δεν αξίζει για εμένα με τόσες λίγες επιλογές. Ας το κάνουν όπως της Αμερικής και να το πάρουν το 12ευρω το μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσω vpn μπορεις να βλεπεις και ολο το υλικο της netflix αμερικης απλα μονο με αγγλικους υποτιτλους. Βεβαια επειδη θα εχεις μπει με κωδικους λογαριασμου ελλαδας...θα βγαζει ελληνικους υποτιτλους στις ταινιες -σειρες που διατιθενται στην Ελλαδα. Χρησιμοποιησα expressvpn για ενα μηνα δοκιμαστικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, πόσο τριτοδευτεροι είμαστε εμείς στην Μυτιλήνη..? ο καφές μας πάνω από 4€ δεν κοστίζει πουθενά..

Τί κάνουμε λάθος κ σεις πίνετε με 10-12€ καφέ..?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...