Προς το περιεχόμενο

Dark, Netflix


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 450
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάποιο βίντεο να δούμε ΠΡΙΝ ξεκινήσουμε, γιατί μετά από τόσους μήνες που το είδαμε οι πιο πολλοί θα χαθεί η μπάλα. Αν ναι βάλτε το 😃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xaratsi είπε

Υπάρχει κάποιο βίντεο να δούμε ΠΡΙΝ ξεκινήσουμε, γιατί μετά από τόσους μήνες που το είδαμε οι πιο πολλοί θα χαθεί η μπάλα. Αν ναι βάλτε το 😃

Έχει ένα μικρό intro στην αρχή της δεύτερης σεζόν...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ωραιος! οτι πιο κουλο εχω διαβασει για αυτη τη σειρα σημερα, ο ενας το παρατησε γιατι βαρεθηκε κι 

ο αλλος εγραψε πριν δυο ωρες οτι το τελειωσε 😲

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Δυο επεισόδια είδα. Μέχρι στιγμής μου αρέσει . μου λύθηκε η απορία για το πως πάνε από το ένα timeline στο άλλο, και πως γίνεται να συνυπάρχουν οι χαρακτήρες από μεταγενέστερα timeline 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τιμιοτατο το πρωτο επεισοδιο. Αρχιζει και ξεδιαλυνει το πραγμα και πιστευω θα καλυψουν ολα τα κενα του θεατη μεχρι το τελος. Το τελος του επεισοδιου αρκετα WTF. Εξαιρετικη και η φωτογραφια.

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τεχνικά και δραματουργικά άψογος και ο δεύτερος κύκλος απλως δεν είχε την ατμόσφαιρα του πρώτου, την πρωτοτυπία και τα συναισθήματα που σου έβγαζε, εμένα μου έλειψε αυτή η έντονη 80ιλα που είχε ο πρώτος κύκλος. Τα νοήματα και εδώ εξακολουθούν να είναι απαισιόδοξα, όλα είναι προκαθορισμένα, εμείς έχουμε την ψευδαίσθηση της επιλογής και πόσο οι φαινομενικά απλές επιλογές και πράξεις κάποιων ανθρώπων καταδικάζουν τις ζωές κάποιων άλλων. Είχα πάρα πολυ καιρο να ξενυχτησω για να δω συνεχόμενα μια σειρά, σε καθηλώνει και σε κανει να αναζητάς και άλλα επεισόδια αρκεί βέβαια να σου αρέσει το θέμα. Επιτέλους μετά από  καιρό μια σειρά που σέβεται τον θεατή και τους συντελεστές της.  Η τελευταία σκηνή με απογοήτευσε λίγο και μου θύμισε την τελευταία σκηνή στον δεύτερο κύκλο του The OA. 

Επεξ/σία από giogeo
Προσθήκη
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες είδα το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν, αλλά επειδή είχε περάσει καιρός από τότε που είδα την πρώτη σεζόν, την ξαναείδα όλη πριν λίγες μέρες αρχικά για να τη θυμηθώ αλλά και για να μπω στο κλίμα. Εξάλλου είναι τόσο ωραία σειρά που άνετα την ξαναβλεπει κανείς. Θα ήθελα να δω όλη τη σεζόν πριν κρίνω, αλλά σε πρώτη φάση η σκηνοθεσία, η φωτογραφία και η μουσική συνεχίζουν να είναι άψογα, όπως και στον πρώτο κύκλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...