Προς το περιεχόμενο

Dark, Netflix


CaptainChris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 18/5/2020 στις 3:56 ΜΜ, thanosfwto είπε

27 ιουνιου τριτη σεζον

Αυτο ειναι το περσινο τρειλερ για την ανακοινωση της τριλογιας. Λογικα 27 θα βγει η σεζον, εκτος αν εχει καποια καθυστερηση λογω κορωνοιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 450
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, anonymousss94 είπε

Aν η τελευταια σεζον εχει αναλογη ποιοτητα με τις πρωτες 2 θα μιλαμε για μακραν την καλυτερη σειρα του netflix και μια απο τις καλυτερες γενικα ever. 

Η ποιότητα θα είναι σίγουρα  η ίδια οπότε παραφράζω λίγο τη πρόταση σου σε

"Aν η τελευταια σεζον εχει και αντίστοιχα ποιοτικό τέλος θα μιλαμε για μακραν την καλυτερη σειρα του netflix και μια απο τις καλυτερες γενικα ever."

Επεξ/σία από DeadOrganPlayer
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα η καλυτερη σειρα του Netflix,αν η 3η σεζον παραμεινει σε επιπεδα ποιοτητας με τις 2 προηγουμενες. Εκει που το Stranger Things τα σαρωσε ολα στην πρωτη σεζον και μετα meh,εδω φαινεται να δινει πονο το συγκεκριμενο

Πολυ δυσκολο εγχειρημα να γραψεις πολυ καλο σεναριο σε time travel ταινια,για αυτο ταινιες/σειρες τετοιου τυπου σπανιζουν. Τι να πω,σειρα διαμαντι...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

δεν μπορω να πω οτι ανυπομονω για τριτη σεζον..οι προηγουμενες 2 με μπερδεψαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, thanosfwto είπε

δεν μπορω να πω οτι ανυπομονω για τριτη σεζον..οι προηγουμενες 2 με μπερδεψαν..

μία από τα ίδια και εγώ, ξεκίνησα με τα χίλια ζόρια την 2η σεζόν και την εχω παρατήσει εδώ και  μήνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
25 λεπτά πριν, paiktaras69 είπε

μία από τα ίδια και εγώ, ξεκίνησα με τα χίλια ζόρια την 2η σεζόν και την εχω παρατήσει εδώ και  μήνες 

αστα να παει.απλα επειδη ειμαι ψυχαναγκαστικος οτι σειρα ξεκιναω πρεπει να την τελειωνω οποτε θα το υποστω και αυτο για τη γερμανικη μουφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thanosfwto είπε

αστα να παει.απλα επειδη ειμαι ψυχαναγκαστικος οτι σειρα ξεκιναω πρεπει να την τελειωνω οποτε θα το υποστω και αυτο για τη γερμανικη μουφα

πάνω κάτω και εγώ έτσι είμαι :) Κοίτα μούφα δεν είναι, απλά το έχουν περιπλέξει πολύ και αυτό για κάποιους ( και για μένα ) είναι κουραστικό.Δεν γίνεται ρε φίλε για να παρακολουθήσεις μια σειρά να θές manual :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μόλις τώρα, paiktaras69 είπε

πάνω κάτω και εγώ έτσι είμαι :) Κοίτα μούφα δεν είναι, απλά το έχουν περιπλέξει πολύ και αυτό για κάποιους ( και για μένα ) είναι κουραστικό.Δεν γίνεται ρε φίλε για να παρακολουθήσεις μια σειρά να θές manual :) 

χαχα ωραιος δικος μου εισαι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, thanosfwto είπε

δεν μπορω να πω οτι ανυπομονω για τριτη σεζον..οι προηγουμενες 2 με μπερδεψαν..

ξαναδες το. Ειναι πραγματικα κριμα να μην δεις τη τελευταια σεζον. Το κακο της σειρας ειναι οτι πρεπει να εισαι φουλ συγκεντρωμενος απο την αρχη αρχη, γτ αλλιως χανεσαι. Εγω ειχα μπερδευτει με εναν μονο χαρακτηρα, κ καθισα κ ειδα 3 επεισοδια για να ξεμπερδευτω 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
40 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ξαναδες το. Ειναι πραγματικα κριμα να μην δεις τη τελευταια σεζον. Το κακο της σειρας ειναι οτι πρεπει να εισαι φουλ συγκεντρωμενος απο την αρχη αρχη, γτ αλλιως χανεσαι. Εγω ειχα μπερδευτει με εναν μονο χαρακτηρα, κ καθισα κ ειδα 3 επεισοδια για να ξεμπερδευτω 😛

που να καθεσαι τωρα να το ξαναβλεπεις..ευκολο ειναι;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thanosfwto είπε

που να καθεσαι τωρα να το ξαναβλεπεις..ευκολο ειναι;;

ευκολο ειναι γιατι προκειται για την καλυτερη σειρα που εχω δει τα τελευταια χρονια, και ειδικα οταν μιλαμε για time-travel.Οτι ειναι και ευρωπαικη παραγωγη δινει bonus points

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...