Προς το περιεχόμενο

[Banggood] Με αγορές συγκεκριμενων προιοντων αξίας $199 έκπτωση $100


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πόσο βγαίνει περίπου το άτομο ο συναγερμός; Άμα είναι έκανα με τον cdrov ενα τεμαχιο. Μπορώ να πάρω άλλο ένα με τον στελιο το θέλω για τον αδερφό μου

Α οκ βρηκες. Προηγήτε ο antgen. Το θερμόμετρο ποιο είναι ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μαζευτείτε αλλος ένας γ ένα τεμάχιο συναγερμό και ένας που να θέλει το θερμόμετρο αναλαμβάνω να ρίξω άλλη μια παραγγελία εγώ επειδή ένας δικός μου θέλει ένα συναγερμό.

Papafigos84 = 1 συναγερμός.

 

 

Έστειλα! να δούμε βέβαια αν είσαι κοντά ( για έναν συναγερμό )..τα λέμε σε Pm να δούμε.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο βγαίνει περίπου το άτομο ο συναγερμός; Άμα είναι έκανα με τον cdrov ενα τεμαχιο. Μπορώ να πάρω άλλο ένα με τον στελιο το θέλω για τον αδερφό μου

Α οκ βρηκες. Προηγήτε ο antgen. Το θερμόμετρο ποιο είναι ακριβώς;

Μαζί με τα priority mail βγαίνει (τα υπολογίσαμε το μεσημέρι με ένα άλλο μέλος στην πρώτη μας παραγγελία)

 

29€ δινει κάθε μέλος για κάθε συναγερμό

 

Και 19€ για το θερμόμετρο

 

 

Xiaomi θερμόμετρο τσεκαρε το πιο κάτω στο λίνκ του ts είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι απο κινητό δεν μου το ανογει

Από το κινητό σου άνοιξε το link του 1ου post με Chrome. Στο Chrome επέλεξε τις 3 τελείες πάνω δεξιά και τέλος την επιλογή Request desktop site.

 

Η προσφορά απ' ότι κατάλαβα δεν ισχύει στην mobile έκδοση ούτε στην εφαρμογή του banggood.

 

Είναι μόνο για την desktop έκδοση.

Παιδια ειμαι και γω μεσα σε περιπτωση που ψαχνεται ατομο για συναγερμο + Οτι θελω και την οδοντοβουρτσα οποτε καλυπτω τα χρηματα . -Αθήνα

Η οδοντόβουρτσα λόγω του ότι έχει το tag promo δεν μπορεί να συμπεριληφθεί στα $199 για να πάρεις την έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ενδιαφέρομαι για έναν συνάγερμο στην περιοχή της Βέροιας.Μπορω να το πάρω και από την Πτολεμαΐδα ή Θεσσαλονίκη αν βολεύει τον συναγωνιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βρήκα άκρη με θερμόμετρο σε παραγγελία από εδώ μέσα οπότε δεν ψάχνω πια, ευχαριστώ πάντως και να είμαστε καλά να παραλάβουμε! Ένα link για την οδοντόβουρτσα; Αν και για να βρεις ανταλλακτικά βουρτσάκια δύσκολο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...