Προς το περιεχόμενο

[Banggood] Με αγορές συγκεκριμενων προιοντων αξίας $199 έκπτωση $100


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ωραία. Εγώ θα πάρω και smoke detector να μαστε πιο ήσυχοι.

 

Θα παραγγείλω 2 συναγερμους οπότε έχω κενό για άλλον έναν. Όποιος στείλει πρώτος εδώ, όχι σε personal, τον κρατάω και με πληρώνει όταν του το παραδώσω, Αθήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω 2 απορίες, όποιος γνωρίζει θα με βοηθούσε πολύ

 

1. Αν έχεις 4-5 διαφορετικούς συναγερμούς δίπλα δίπλα (ενοικιαζόμενα διαμερίσματα πχ) η εφαρμογή του κινητού αναγνωρίζει ποιο από όλα χτυπάει? Βασικά δεν ξέρω αν παίρνει παραπάνω από ένα συναγερμό η εφαρμογή και αν μπορείς να τον ονοματίσεις, πχ "εξοχικό"

2. Στην ίδια περίπτωση παίζει το ένα κοντρολακι ενεργοποίησης-απενεργοποίησης να επηρεάζει το διπλανό συναγερμό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μου είπες ότι η οδοντοβουρτσα που είναι στα xmas sales δεν πιάνεται στην προσφορά γιατί δεν είχε το σηματάκι, ποιο σηματάκι διότι προσπαθω να καταλάβω και τίποτα. Ένα μόνο xmas μου βγάζει και στα 2.

Όταν κάνεις την οδοντόβουρτσα προσθήκη στο καλάθι και πατήσεις να δεις το Shopping Cart θα δεις ότι δίπλα από την οδοντόβουρτσα υπάρχει το tag promo. Όταν ένα προϊόν είναι ήδη promo δεν μπορεί να πάρεις επιπλέον έκπτωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία. Εγώ θα πάρω και smoke detector να μαστε πιο ήσυχοι.

 

Θα παραγγείλω 2 συναγερμους οπότε έχω κενό για άλλον έναν. Όποιος στείλει πρώτος εδώ, όχι σε personal, τον κρατάω και με πληρώνει όταν του το παραδώσω, Αθήνα.

εγω ενδιαφερομαι για συναγερμο.....ελπιζω να προλαβα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξερει κανεις να μου πει τι διαφορα υπαρχει μεταξυ των παρακατω συναγερμων ?

 

https://www.banggood.com/Digoo-DG-HOSA-GSMWIFI-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Safeguard-Alert-with-APP-Control-p-1161427.html?rmmds=cart&cur_warehouse=CN

https://www.banggood.com/Digoo-DG-HOSA-433MHz-Wireless-GSMWIFI3G-DIY-Accessories-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Kits-p-1179451.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto&ID=531105&cur_warehouse=CN

 

δεν μιλαω για τα παρελκομενα στο 2ο Link.αν αγορασω απλα τον συναγερμο απο το δευτερο link θα εχει τα παρελκομενα που εχει και το πρωτο πακετο η ειναι απλα η κεντρικη μοναδα?επισης στο 2ο λεει οτι υποστηριζει και 3g κατι που δεν κανει το πρωτο πακετο απ`οτι λεει.ρωτησα στο live chat του bangood και μου ειπαν οτι θα μου στειλει ο αρμοδιος ενημερωση με μειλ.

εχει ρωτησει κανεις απο εσας για αυτα και εχει παρει απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα NL έδωσαν (το οποίο 4 μέρες μετά ακόμα δεν γίνεται track)... τι θα έπρεπε να δώσουν?

Και ένα usb 2 ethernet με priority που είχα πάρει πριν κάνα τρίμηνο όπως και μια κάμερα πριν κάνα 9 μηνο πάλι με NL ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν και αργησα, αν καποιος απο αθηνα θελει και παραγγειλει συναγερμο με ενδιαφερει και εμενα ενα τεμαχιο παρακαλω. ΠΜ για τα περαιτερω εφόσον υπαρχει καποιος φιλος για την εξυπηρετηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανενας που αγορασε τις τελευταιες μερες?Εκανα παραγγελια με priority και μου εδωσαν NL post tracking.

 

NL tracking δινουν εχω πανω απο 20παραγγελιες με priority απο bg και ολες NL ειχαν και φυσικα κανενα θεμα με τελωνεια κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια κανενας που αγορασε τις τελευταιες μερες?Εκανα παραγγελια με priority και μου εδωσαν NL post tracking.

Τέτοιο δίνουν αλλά μην σε νοιάζει

 

Δεν περνάει τελωνείο στο λέω με 10000% σιγουριά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...