Προς το περιεχόμενο

[Banggood] Με αγορές συγκεκριμενων προιοντων αξίας $199 έκπτωση $100


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχα μια ελπίδα μήπως και το είχα μέχρι την Παρασκευή 22/12 (τι λέω τώρα...) για να το πάω δώρο. Τελικά και τα 3 φορτώθηκα (όπως και το θερμόμετρο που αναγκάστηκα να το χαρίσω/υποσχεθώ σε συγγενή προκαταβολικά οπότε το χρεώθηκα τσάμπα χωρίς να το θέλω) και στις γιορτές που ήθελα το ένα δεν θα το έχω... και δεν μπορώ να κάνω και πίσω τώρα :) Μου φαίνεται περίεργο απ τις 7/12 το tracking να μην δείχνει το παραμικρό στις 11/12 (ούτε σε standard shipping έτσι)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα εικοσαρι μερες υπολογιστε

παραγγελια 14/11  ξεκινησε 15/11 , Ολλανδια φανηκε 23/11 και  το παρελαβα 3/12 με priority νιαου νιαου.


 Μου φαίνεται περίεργο απ τις 7/12 το tracking να μην δείχνει το παραμικρό στις 11/12 (ούτε σε standard shipping έτσι)...

 

 

αυτος ειναι ο αριθμος που θα παρει οταν φυγει απο Ολλανδια , μεχρι την Ολλανδια δεν εχει tracking #

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανα εικοσαρι μερες υπολογιστε

παραγγελια 14/11 ξεκινησε 15/11 , Ολλανδια φανηκε 23/11 και το παρελαβα 3/12 με priority νιαου νιαου.

 

 

 

αυτος ειναι ο αριθμος που θα παρει οταν φυγει απο Ολλανδια , μεχρι την Ολλανδια δεν εχει tracking #

Έχει αντικαταστήσετε με το νούμερο σας στον σύνδεσμο

http://www.flytexpress.com/Tracking/PackageTracking.aspx?trackingNumber=RU129134341NL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν ανακεφαλαίωση για να σιγουρευτώ κι εγώ:

 

1) Συναγερμός https://www.banggood.com/Digoo-DG-HOSA-GSMWIFI-Smart-Home-Security-Alarm-Systems-Safeguard-Alert-with-APP-Control-p-1161427.html?rmmds=collection&utmid=2428&cur_warehouse=CN

 

2) Ηχείο-σειρήνα (επειδή απ'ότι διαβάζω ο συναγερμός σε ειδοποιεί στο κινητό μέσω της εφαρμογής ή δικτύου κινητής αλλά δεν κάνει κάποιο ήχο να ακουστεί στο σπίτι)  https://www.banggood.com/Digoo-DG-ROSA-433MHz-Wireless-Standalone-Alarm-Siren-Multi-function-Security-Systems-Host-p-1169577.html?rmmds=detail-top-buytogether-auto&cur_warehouse=CN

 

3) Θερμόμετρο https://www.banggood.com/Digoo-DG-C3-Wireless-Color-Backlit-USB-Hygrometer-Thermometer-Weather-Forecast-Station-Alarm-Clock-p-1132162.html?rmmds=collection&utmid=2428&cur_warehouse=CN

 

 

Αυτά δεν είναι τα αντικείμενα? Ρωτάω καθώς βρίσκομαι Ηράκλειο Κρήτης και δύσκολο να βρω κάποιον να μοιραστούμε την παραγγελία οπότε ψάχνω να δω τί αντικείμενα θα μπορούσα να προσθέσω για να είναι χρήσιμα για εμένα.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε καλυτερα στη σελιδα που ειναι στο αρχικο αρχικο ποστ και δες ολα τα αντικειμενα που κανουν apply.

Απο εκει εξαιρουνται οσα ειναι ηδη σε Promo Tag (καθως δεν τα συμπεριλαμβανει για να παρεις την εκπτωση των 99 δολλαριων) και οσα δεν ειναι αμεσα διαθεσιμα απο την κινεζικη αποθηκη οπως πχ η ζυγαρια.

 

Μπορεις ομως να επιλεξεις κατι απο ευρωπαικη αποθηκη και η εκπτωση μπαινει κανονικα.

 

Αν πχ βαλεις το Blitzwolf desk lamp, απο την ευρωπαικη αποθηκη που ειναι αμεσα διαθεσιμο σε μαυρο και UK plug, εχει ιδια τιμη με την Promo της κινεζικης αποθηκης και απλα πληρωνεις 7-8 ευρω μεταφορικα αντι 2 του priority direct και θα ερθει και πιο γρηγορα.

Με τον τροπο αυτο ομως αν θες οντως το πορτατιφ, εχεις βαλει ηδη στο καλαθι σου ενα προιον αξιας 39-40 ευρω καλυπτοντας μεγαλο μερος απο την ελαχιστη αγορα των 200 δολλαριων (ή καπου 196-198 σε ευρω που επαιζε στο δικο μου καλαθι).

 

Εχει και ζυγαρια για την κουζινα, εχει και ενα bluetooth ηχειακι. Γενικα εχει βλακειουλες gadget-οειδη για να φτασεις το πλαφον αγορας για να παρεις την εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έτσι το έκανα ευχαριστώ.

 

Θα κάνω παραγγελία από Κρήτη και θα στείλω σε άλλο ένα μέλος στη Λάρισσα που επικοινώνησε μαζί μου.

Αν υπάρχει κάποιος άλλος που να ενδιαφέρεται για το συναγερμό ( ή κάτι άλλο της προσφοράς ) αν επικοινωνήσει μαζί μου να συμπληρώσουμε την παραγγελία.

 

Ευχαριστώ.

 

 

Edit: Υπάρχει και 3ο άτομο από Αθήνα και συμπληρώσαμε την 3άδα!

Επεξ/σία από Intruder7s
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν περισσεύει σε κάποιον ένας συναγερμός από Αθήνα ας ρίξει μια ενημέρωση. Ιδανικά θα ήθελα να βάλω και ένα θερμόμετρο :-D

Επεξ/σία από turbakiasss
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επαναφερω στην ζωη το θεμα γιατι μολις παρελαβα επιτελους :)

 

6 συναγερμούς, 2 θερμομετρα και ένα σκασμο εξτραδακια. όλα ηρθαν σε αψογη κατασταση μονο στα εξτραδακια ειχαν στραπατσαριστει λιγο οι συσκευασιες αλλα γενικα όλα ηρθαν μια χαρα.

 

όλα αψογα, αργησαν βεβαια λιγο λογω εορτων αλλα οκ

thank και παλι ts ηταν σουπερ προσφορα.

 

26613067_10210328292911892_33284259_o.jpg

26655294_10210328293071896_449678194_o.jpg

26655524_10210328292991894_1066947865_o.jpg

26695046_10210328293031895_393369732_o.jpg

26695405_10210328293231900_520547010_o.jpg

26654777_10210329218615034_1736214752_o.jpg

26692112_10210329218535032_575779154_o.jpg

26692190_10210329218375028_1992273260_o.jpg

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θερμόμετρο πάντως είναι το πρώτο ηλεκτρονικο θερμόμετρο που έχω πιάσει στα χέρια μου και λειτουργεί σωστά... 

Επεξ/σία από Agathoklis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ανυσηχειτε καθολου για τον ασυρματο κινεζικο συναγερμο; Την ακτινοβολια που θα εκπεμπουν ολοι οι αισθητηρες μαζι. Σε ενα μηχανημα που αμφιβαλλω εαν ακολουθει πιστοποιησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, orck είπε

Δεν ανυσηχειτε καθολου για τον ασυρματο κινεζικο συναγερμο; Την ακτινοβολια που θα εκπεμπουν ολοι οι αισθητηρες μαζι. Σε ενα μηχανημα που αμφιβαλλω εαν ακολουθει πιστοποιησεις.

Χαχαχα, μου αρέσει όταν διαβάζω τέτοια. Για πες μας γιατί πιστεύεις ότι είναι επικίνδυνο; Γιατί πολύ φοριέται αυτό της ακτινοβολίας τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ηξερα οτ θα βρεθει καποιος σαν εσενα.
Διαβασες καλα τι εγραψα; Διαβασες κατι για πιστοποιησεις; Εαν προσπαθεις να βρεις καποιον πιθηκο που μολις βγηκες απο την σπηλια να σου πει για καρκινους, λυπαμαι ψαξε αλλου.
Θα σου πω ομως οτι πρεπει να εχουν συγκεκριμενα ορια που πρεπει να τηρουνται.
Εχουν πιστοποιησεις FCC και CE; Εαν ναι τοτε ολα καλως, δεν εχω να πω κατι αλλο, απλα το εχω σαν απορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...