Προς το περιεχόμενο

Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, jimis98 είπε

ξενο θα ειναι το περιεχομενο?καλυτερα αυτο η΄netflix?

Όλο το περιεχόμενο του Roku είναι για άλλες χώρες, δεν παίζει Ελλάδα. Μόνο το Netflix παίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 805
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, dali13gr είπε

Όλο το περιεχόμενο του Roku είναι για άλλες χώρες, δεν παίζει Ελλάδα. Μόνο το Netflix παίζει κανονικά.

τζάμπα θα πάρω το roku άρα να καταλήξω στο fire? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jimis98 είπε

τζάμπα θα πάρω το roku άρα να καταλήξω στο fire? 

Πάρε κάτι όμως. Κοντεύει να καταντήσει πιο μακροσκελές απο την αναζήτηση δίσκου που έκανες παλιότερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, isay είπε

Πάρε κάτι όμως. Κοντεύει να καταντήσει πιο μακροσκελές απο την αναζήτηση δίσκου που έκανες παλιότερα. 

είμαι ψυρας σε αυτά και τα έλεγχο εξονυχιστικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, jimis98 είπε

τζάμπα θα πάρω το roku άρα να καταλήξω στο fire? 

Τζάμπα θα πάρεις το Roku, να καταλήξεις στο Fire. Αλλά ποιό Fire; Το από ή το 4Κ; Ιδού η απορία :p 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω κάτι Amazon Fire Sticks 1ης γενιάς σε αγγελίες. Αξίζει η αγορά τους για χρήση στη 2η τηλεόραση (στη κρεβατοκάμαρα) προκειμένου να βλέπω Νetflix ή είναι εντελώς "ψόφια"?

 

Επεξ/σία από yiankap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, yiankap είπε

Βλέπω κάτι Amazon Fire Sticks 1ης γενιάς σε αγγελίες. Αξίζει η αγορά τους για χρήση στη 2η τηλεόραση (στη κρεβατοκάμαρα) προκειμένου να βλέπω Νetflix ή είναι εντελώς "ψόφια"?

Δεν είναι το θέμα αν είναι ψόφια ή όχι. Στο reddit αναφέρθηκε ότι τα fire tv 1st gen σε πετάνε από την εφαρμογή του netflix χωρίς λόγο και όποτε να 'ναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, yiankap είπε

Βλέπω κάτι Amazon Fire Sticks 1ης γενιάς σε αγγελίες. Αξίζει η αγορά τους για χρήση στη 2η τηλεόραση (στη κρεβατοκάμαρα) προκειμένου να βλέπω Νetflix ή είναι εντελώς "ψόφια"?

Και γω θα πηγαινα τουλαχιστον σε 2ης γενιας, που μπορεις να του βαλεις και ethernet με ανταπτορα. 2ης εχω και ειναι αξιοπρεπεστατο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

  Πήρα το  amazon fire tv από eBay αλλά στην αρχή που θέλει λογαριασμό amazon δεν μου δέχεται το λογαριασμό που έχω στο amazon uk. Να δημιουργήσω άλλο; Πιστωτική, στοιχεία δίνουμε κανονικά ή θα φάω καμιά χρέωση...Ευχαριστώ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mpampis81 είπε

  Πήρα το  amazon fire tv από eBay αλλά στην αρχή που θέλει λογαριασμό amazon δεν μου δέχεται το λογαριασμό που έχω στο amazon uk. Να δημιουργήσω άλλο; Πιστωτική, στοιχεία δίνουμε κανονικά ή θα φάω καμιά χρέωση...Ευχαριστώ

Νομίζω θέλει Amazon Prime λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, mpampis81 είπε

  Πήρα το  amazon fire tv από eBay αλλά στην αρχή που θέλει λογαριασμό amazon δεν μου δέχεται το λογαριασμό που έχω στο amazon uk. Να δημιουργήσω άλλο; Πιστωτική, στοιχεία δίνουμε κανονικά ή θα φάω καμιά χρέωση...Ευχαριστώ

Πολυ περιεργο και γω απο uk ειχα και τον ειχε δεχτει κανονικα. Κανε ενα λογαριασμο και στο com. Δε θέλει prime.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ θα κοιτάξω αν μπαίνω στο Amazon. com, ειδάλλως θα δημιουργήσω εκεί λογαριασμό κ θα χρησιμοποιήσω τα στοιχεία αυτά στο fire stick σωστά ;Θα δοκιμάσω και επανέρχομαι... 

Επεξ/σία από mpampis81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mpampis81 είπε

Οκ θα κοιτάξω αν μπαίνω στο Amazon. com, ειδάλλως θα δημιουργήσω εκεί λογαριασμό κ θα χρησιμοποιήσω τα στοιχεία αυτά στο fire stick σωστά ;Θα δοκιμάσω και επανέρχομαι... 

πες μας και την γνωμη σου για το στικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...