Προς το περιεχόμενο

Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, mr.Vox είπε

Με το ζόρι 720p  στο Νετφλιξ θα πάρεις. Αν το θες μόνο για netflix  πήγαινε καλύτερα σε ROKU

link

1 λεπτό πριν, mr.Vox είπε

Με το ζόρι 720p  στο Νετφλιξ θα πάρεις. Αν το θες μόνο για netflix  πήγαινε καλύτερα σε ROKU

τι ειναι αυτο ; εχεις καποιο Λινκ απο Ελλαδα ομως δεν εχω καρτα για εξω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 805
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απέξω αναγκαστικά. Βγάλε μια προπληρωμένη. Ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα την χρειαστείς.

Θα ευχαριστηθείς netflix. Μόνο ασύρματα όμως.  Δες λίγα μηνύματα πίσω. Έχουν ανεβάσει τα παιδιά link αλλά ανεβάζω και εγώ ένα που βρήκα τώρα.

Δες εδώ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mr.Vox είπε

Απέξω αναγκαστικά. Βγάλε μια προπληρωμένη. Ούτως ή άλλως κάποια στιγμή θα την χρειαστείς.

Θα ευχαριστηθείς netflix. Μόνο ασύρματα όμως.  Δες λίγα μηνύματα πίσω. Έχουν ανεβάσει τα παιδιά link αλλά ανεβάζω και εγώ ένα που βρήκα τώρα.

Δες εδώ

σε ευχαριστω...Ποια η διαφορα με ενα chromecast 2 το οποιο το εχω ηδη ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποσο κανει roku+μεταφορικα σε ευρω?Δεν εχω λογαριασμο αμαζον για να πειραματιστω.Επισης ποσες μερες εκανε να σας ερθει?(καλα εννοειται σε νορμαλ περιοδο και οχι γιορτων μιας και αν το παραγγειλω θα ειναι μετα τις 4-5/1).Ty

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Παιδια ποσο κανει roku+μεταφορικα σε ευρω?

PAK4TWE.png879nKlz.png

12 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Επισης ποσες μερες εκανε να σας ερθει?

UPS

RJ7bAyF.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎26‎/‎12‎/‎2018 στις 10:49 ΠΜ, villasg είπε

PAK4TWE.png879nKlz.png

UPS

RJ7bAyF.png

περιπου 5 εργα.  μερες απο uk 

2 ώρες πριν, bilham είπε

Συγγνώμη που ίσως ρωτήσω κάτι που έχει απαντηθεί, αλλά γίνεται με το roku να έχουμε αναπαραγωγή βίντεο ή φωτογραφιών από το κινητό στην TV;

ναι κανονικα με mirrorshare             .       

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη μου ζήτησε να της παραγγείλω ενα tv box για να βάζει τους κωδικούς που εχει και να βλέπει netflix απο TV 32".  Δεν ζητάει τρελές αναλύσεις, 4Κ κτλ, απλά θέλει να σταματήσει να βλέπει απο pc.

Εχω δει αυτο. https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-S905W-2GB-16GB-TV-Box-with-Voice-Control-399908.html

Δεν βλέπω όμως πουθενά για netflix. To stalker mag25x που λέει είναι το ίδιο πράγμα;

Να φανταστώ πως αν έρχεται προεγκατεστημενο δεν χρειάζεται κάποιες ιδιαίτερες γνώσεις για να βάλει τους κωδικούς που έχει ήδη και να δει;

Μηπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το συγκεκριμένο box;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thant είπε

Φίλη μου ζήτησε να της παραγγείλω ενα tv box για να βάζει τους κωδικούς που εχει και να βλέπει netflix απο TV 32".  Δεν ζητάει τρελές αναλύσεις, 4Κ κτλ, απλά θέλει να σταματήσει να βλέπει απο pc.

Εχω δει αυτο. https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-W-S905W-2GB-16GB-TV-Box-with-Voice-Control-399908.html

Δεν βλέπω όμως πουθενά για netflix. To stalker mag25x που λέει είναι το ίδιο πράγμα;

Να φανταστώ πως αν έρχεται προεγκατεστημενο δεν χρειάζεται κάποιες ιδιαίτερες γνώσεις για να βάλει τους κωδικούς που έχει ήδη και να δει;

Μηπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το συγκεκριμένο box;

Δεν ξέρω για netflix στο συγκεκριμένο αλλά μάλλον θα παίζει όπως όλα τα tvbox. Πάντως δε συμφέρει να το πάρεις από geek στα 49.5€ Δώσε καλύτερα άλλα 7 και πάρτο από skroytz να έχεις και την εγγύηση.

https://www.skroutz.gr/s/13282810/OEM-Mecool-M8S-PRO-W-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, micos000 είπε

Δεν ξέρω για netflix στο συγκεκριμένο αλλά μάλλον θα παίζει όπως όλα τα tvbox. Πάντως δε συμφέρει να το πάρεις από geek στα 49.5€ Δώσε καλύτερα άλλα 7 και πάρτο από skroytz να έχεις και την εγγύηση.

https://www.skroutz.gr/s/13282810/OEM-Mecool-M8S-PRO-W-16GB.html

Αν και δεν είναι δικό μου θέμα η τιμη (εξυπηρέτηση θα κάνω) αυτο που μου δείχνεις απο σκρουτζ δεν ειναι με το voice κοντρολ.

Αν αγοραστεί χωρίς το voice η τιμή απο ιταλικη αποθήκη ειναι 33€+4.60€, περίπου 20 ευρω διαφορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, thant είπε

Επειδή δεν εχω καταλάβει, το πρόβλημα ειναι οτι παιζει σε χαμηλή ανάλυση ή οτι δεν παίζει καθόλου; 

Παιζει σημερα σε χαμηλη αναλυση.

Αυριο δεν ξερει κανεις αν θα παιζει.

Σαφως με ψαξιμο, πιθανοτατα να ξαναπαιζει, αλλα και παλι στο επομενο "μελλον", "ξανα-μανα" τα ιδια.

Αν δεν θελεις να σου κατσει στο σβερκο η φιλη σου για μελλοντικο support, δεν πας σε μη-πιστοποιημενο box.

Χανεις και την δυνατοτητα καλυτερης αναλυσης, οποτε συνολικα δεν αξιζει ο "μπελας".

Για να μην παιδευεσαι, πας σε οτι σου προτεινε ο villasg.

 

(Υ.Γ. Και επειδη αρκετοι το ξεχνανε..., αν η φιλη σου εχει xbox ή playstation, μπορει να βλεπει επισημα και κυριλε απο αυτα).

 

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...