Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660EU - Amazon.IT : 60E Με Μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Εκδοση WP-660EU του πασιγνωστου Waterpik μονο 60ε απο το Αμαζον Ιταλιας.

 

https://www.amazon.it/Waterpik-Wp-660Eu-Idropulsore-Professional-Bianco/dp/B073WGYSF9?ref_=nav_custrec_signin&

 

Απο Γερμανια το ειχα παρει πριν κανα 20ημερο στα 75ε ενω Ελλαδα αρχιζει απο 125ε.

 

Οποιος ασχολειται με τα δοντια του θα το βρει πολυ χρησιμο.

  • Like 15
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει όντως δουλειά? Αξίζει κανείς να δώσει 60€?

 

Μελετες λενε οτι ειναι 90% καλυτερο απο το οδοντικο νημα οποτε για οσους το χρησιμοποιουν ειναι και καλυτερο και πιο ευκολο στην χρηση (βεβαια απαιτει αρκετο χωρο σε σχεση με το οδοντικο νημα).

 

Εγω παντως εχω δει διαφορα, χωρια που καθε φορα που το χρησιμοποιω το στομα ειναι σχεδον σαν να εχω παει για καθαρισμο στον οδοντιατρο (μειον το αιμα απο τα ουλα που εχω οταν φευγω απο τον οδοντιατρο).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Χτυπησα" ενα!  Καιρο εβλεπα σχετικες συσκευες και τωρα το βλεπω σαν καλη ευκαιρια για ενα δωρακι για τον εαυτο μου και οχι μονο!

Επεξ/σία από antonis kaza
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το ζαχαρωνα καιρο.

Εχω εδω και 10 χρονια ενα αντιστοιχο Oral-b το οποίο εχει περάσει πολλά....

Ελπίζω οτι αυτό ειναι πιο δυνατο.

 

Πάντως όσοι δε χρησιμοποιουν λυπούνται τα λεφτα και δίνουν πολλαπλάσια στους οδοντιάτρους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εξαρτήματα αυτά "Contenitore per beccucci" που λεει εκεί, φαντάζομαι είναι μαζί με την συσκευή;

 

Αυτα ειναι κυριως ανταλλακτικα καποια στιγμη θα τα χρειαστεις (θεωρητικα θα περασει αρκετος καιρος ομως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκέφτομαι μήπως τελικά το πάρω και το πετάξω σε κάνα ντουλάπι.

Από την άλλη ξέρουμε την μάρκα άλλα κλπ specs?

Τι κοιτάμε σε αυτά? 

 

Αν είμαστε 2 στο σπίτι θα χρειαστούμε και αυτο?

https://www.amazon.it/Waterpik-Custodia-viaggio-spazzolini-idropulsore/dp/B005GD1EP6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λειτουργεί συμπληρωματικά με το βούρτσισμα από ότι κατάλαβα, σωστά;

Κάθε πότε πρέπει να χρησιμοποιείται αυτό το μαραφέτι; Καθημερινά ή μία φορά την εβδομάδα π.χ.;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου είπε ΑΔΕΛΦΟΣ(για να μην τρέξουν ορισμένοι...) οδοντίατρος ότι είναι ηλίθιο, και μια φίλη ότι το έχει και δεν το χρησιμοποιεί.

Από την άλλη θα είναι ωραίο να αισθάνεσαι ανάμεσα τα δόντια καθαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λειτουργεί συμπληρωματικά με το βούρτσισμα από ότι κατάλαβα, σωστά;

Κάθε πότε πρέπει να χρησιμοποιείται αυτό το μαραφέτι; Καθημερινά ή μία φορά την εβδομάδα π.χ.;

Κάθε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου είπε ΑΔΕΛΦΟΣ(για να μην τρέξουν ορισμένοι...) οδοντίατρος ότι είναι ηλίθιο, και μια φίλη ότι το έχει και δεν το χρησιμοποιεί.

Από την άλλη θα είναι ωραίο να αισθάνεσαι ανάμεσα τα δόντια καθαρά.

 

ε τι θα σου πει, δεν θέλει να χάσει πελατεία :D

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν χρησιμοποιεις ΚΆΘΕ ΜΕΡΑ μεσοοδοντια βουρτσάκια ανάμεσα σε ΟΛΑ τα δόντια και νήμα , τότε όντως δε χρειάζεται. Αν όχι τότε απλά δεν καθαρίζεις ανάμεσα στα δόντια σου και εκεί σαπίζουν οι τροφές. Αν έχετε προσεξει συνηθως τα σφραγισματα ξεκινάνε στην περιοχή ανάμεσα στα δόντια.

Επίσης οι τροφές που σαπίζουν ανάμεσα βρωμάνε αναλόγως...

Και φύγαν εχω πιάσει ακόμη την περιοδοντιτιδα (συνηθως φαίνεται σαν κιτρινίλες ανάμεσα στα δόντια και τα ούλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...