Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660EU - Amazon.IT : 60E Με Μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή δεν έχω λάβει τίποτα ακόμη από 10 δεκέμβρη αγορά, ξέρει κανείς πως βλέπουμε στο amazon it αν το στείλανε ή πότε θα το στείλουν (τα ιταλικά μού είναι άγνωστα). Εκει που λέει "traccia il mio pacco" δεν αναφέρει κάτι, (κάποια στιγμή στην αρχή είχα δει ότι έγραφε κάτι για 27 δεκέμβρη αλλά δεν επαληθεύτηκε). Δε μπορούμε κάπου από το site να δούμε αν το στείλανε; Έλαβα email με την παραγγελία και η χρέωση έγινε κανονικά, άλλο email δεν έχω λάβει (εκτός αν το έσβησα κατά λάθος). Δε στέλνουν track numper;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα που έκανα παραγγελία 21/12/17, στις 22 μου ήρθε mail με tracking number της UPS (αν θυμάμαι καλά έιχα βάλει βέβαια express shipping). Αυτή τη στιγμή βρίσκεται : Bologna,  Italy από τις 23/12/17 και μου βγάζει προγραμματισμένη παράδοση: Τρίτη, 02.01.2018 , Μέχρι το τέλος της ημέρας (τοποθεσία: Χίος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν έχω λάβει τίποτα ακόμη από 10 δεκέμβρη αγορά, ξέρει κανείς πως βλέπουμε στο amazon it αν το στείλανε ή πότε θα το στείλουν (τα ιταλικά μού είναι άγνωστα). Εκει που λέει "traccia il mio pacco" δεν αναφέρει κάτι, (κάποια στιγμή στην αρχή είχα δει ότι έγραφε κάτι για 27 δεκέμβρη αλλά δεν επαληθεύτηκε). Δε μπορούμε κάπου από το site να δούμε αν το στείλανε; Έλαβα email με την παραγγελία και η χρέωση έγινε κανονικά, άλλο email δεν έχω λάβει (εκτός αν το έσβησα κατά λάθος). Δε στέλνουν track numper;

αναφέρουν "Consegna prevista 27 dic

Spedito  " αν κατάλαβα καλά για παράδοση 27 δεκέμβρη, αποστέλεται ή ότι θα αποσταλεί;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το αγόρασα 22 το βράδυ και χθες το μεσημέρι ήταν στο σπίτι μου.

 

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι το έστειλαν με το κουτί του, χωρίς κάποιο εξωτερικό κουτί ή προστασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή δεν έχω λάβει τίποτα ακόμη από 10 δεκέμβρη αγορά, ξέρει κανείς πως βλέπουμε στο amazon it αν το στείλανε ή πότε θα το στείλουν (τα ιταλικά μού είναι άγνωστα). Εκει που λέει "traccia il mio pacco" δεν αναφέρει κάτι, (κάποια στιγμή στην αρχή είχα δει ότι έγραφε κάτι για 27 δεκέμβρη αλλά δεν επαληθεύτηκε). Δε μπορούμε κάπου από το site να δούμε αν το στείλανε; Έλαβα email με την παραγγελία και η χρέωση έγινε κανονικά, άλλο email δεν έχω λάβει (εκτός αν το έσβησα κατά λάθος). Δε στέλνουν track numper;

I miei ordini-> Traccia il mio pacco-> Dettagli della spedizione-> Mostra più dettagli

 

αναφέρουν "Consegna prevista 27 dic

Spedito  " αν κατάλαβα καλά για παράδοση 27 δεκέμβρη, αποστέλεται ή ότι θα αποσταλεί;

Προβλεπόμενη παράδοση 27 Δεκεμβρίου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 οσοι δεν επελεξαν express shipping θα παραλαβουν με απλο ταχυδρομειο ή με elta πορτα πορτα?

ΠΑρελαβε κανεις με απλο ταχυδρομειο?

με απλο ταχυδρομείο, 9/12 εγινε η παραγγελία 22/12 είχα ειδοποίηση απο τα ελτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με απλο ταχυδρομείο, 9/12 εγινε η παραγγελία 22/12 είχα ειδοποίηση απο τα ελτα

Ομοίως: 9/12 παραγγελία, 21/12 ειδοποιητηριο για παραλαβή 22/12 στο τοπικό ταχυδρομείο (ογκώδες).

Έξω χάρτινο κουτί αμαζον γερμανικής ( ; ) αποθήκης κ μέσα κανονικά η συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξω χάρτινο κουτί αμαζον γερμανικής ( ; ) αποθήκης κ μέσα κανονικά η συσκευασία.

 

Μόνο σε εμένα το έστειλαν γυμνό; Πρώτη φορά το είδα αυτό σε παραγγελία του Amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε εμένα το έστειλαν γυμνό; Πρώτη φορά το είδα αυτό σε παραγγελία του Amazon.

Μπορει κανα σαινι στο ταχυδρομειο να ηθελε να δει τι εχει το κουτι, γυμνο και εγω δεν εχω δει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 55€ περιπου στο Αγγλικό Αmazon (ΧΩΡΙΣ τα μεταφορικά - UK model) https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01N34KSKC/ref=mp_s_a_1_1_a_it?ie=UTF8&qid=1514524469&sr=8-1&keywords=waterpik+660

 

Συνολο βγαινει στις 58 λιρες με τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...