Προς το περιεχόμενο

Waterpik WP-660EU - Amazon.IT : 60E Με Μεταφορικα [ΤΕΛΟΣ]


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 234
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω παρατηρήσει οτι στην πορεία των ημερών σου αλλάζει την ημερομηνία παράδοσης, αν θυμάμαι καλα στην αρχη ειχα κάπου 10 μερες και μετα με πήγε στις 20

Επεξ/σία από NikosKallithea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ημερομηνία παράδοσης εξαρτάται από την αποθήκη αποστολής.

Αν φύγει το δέμα από Ιταλία την έκατσες καθώς ακόμα και αν πληρώσεις express τα στέλνουν με UPS standard και έρχονται με φορτηγό.

Σε όλες τις περιπτώσεις που φύγει με UPS ή DHL express , την επόμενη ημέρα το έχεις στο σπιτι σου.

Όπως σου είπα και παραπάνω , με βάση την ημερομηνία παράδοσης που αναφέρεται στο mail σου στέλνεις ένα mail και σου επιστρέφουν ΟΛΟ το ποσό των μεταφορικών που πλήρωσες.

Fair enough.

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τους έστειλα χθες το βραδυ mail λεγοντας τους οτι ειχα επιλεξει express (που στο site τους λενε οτι κανει 2-4 μέρες) και ότι παρόλαυτά, ενώ έλεγαν ότι θα παραλάβω 2 του μήνα , παρέλαβα στις 3.

Τους είπα και ότι ήταν απαράδεκτη η συσκευασία ( ότι πρακτικά δεν υπήρχε δλδ)

Και σήμερα μου απάντησαν(έχει έρθει ήδη mail ότι μου έκαναν το refund) ότι θα επιστρέψουν το ποσό των μεταφορικών 

Επεξ/σία από nikos16717
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Looter είπε

Η ημερομηνία παράδοσης εξαρτάται από την αποθήκη αποστολής.

Αν φύγει το δέμα από Ιταλία την έκατσες καθώς ακόμα και αν πληρώσεις express τα στέλνουν με UPS standard και έρχονται με φορτηγό.

Σε όλες τις περιπτώσεις που φύγει με UPS ή DHL express , την επόμενη ημέρα το έχεις στο σπιτι σου.

Όπως σου είπα και παραπάνω , με βάση την ημερομηνία παράδοσης που αναφέρετε στο mail σου στέλνεις ένα mail και σου επιστρέφουν ΟΛΟ το ποσό των μεταφορικών που πλήρωσες.

Fair enough.

Aυτό αφορα μονο την express παραδοση ή και την standard?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια εγω παρελαβα σημερα.

Ηταν σε κουτι της ΑΜΑΖΟΝ, αλλα το κουτι του προιοντος ηταν unsealed . Αυτα που ηταν μεσα ομως λογικα ειναι οκ (σακουλακι με αξεσουαρ και συσκευη).

Ετυχε σε αλλον αυτο?

Κανω αναφορα στο ΑΜΑΖΟΝ ή δεν μπαινω στον Κοπο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, deschri είπε

Aυτό αφορα μονο την express παραδοση ή και την standard?

Όλες τις παραδόσεις.

2 ώρες πριν, louben είπε

ΠΑιδια εγω παρελαβα σημερα.

Ηταν σε κουτι της ΑΜΑΖΟΝ, αλλα το κουτι του προιοντος ηταν unsealed . Αυτα που ηταν μεσα ομως λογικα ειναι οκ (σακουλακι με αξεσουαρ και συσκευη).

Ετυχε σε αλλον αυτο?

Κανω αναφορα στο ΑΜΑΖΟΝ ή δεν μπαινω στον Κοπο?

Αν δε σε ικανοποίησε το στέλνεις πίσω δωρεάν και παίρνεις τα λεφτά σου πίσω συν τα μεταφορικά ή τους στέλνεις μαιλ για να σου στείλουν το ίδιο προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, deschri είπε

Αν φύγει το δέμα από Ιταλία την έκατσες καθώς ακόμα και αν πληρώσεις express τα στέλνουν με UPS standard και έρχονται με φορτηγό.

Δεν ισχύει, το δικό μου το έστειλαν από Ιταλία (αποθήκη στη Ρώμη) και ήρθε με αεροπλάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, modesto είπε

Και εμένα το κουτί το γυμνό μου ήρθε, δεν ξέρω αν θα κάνω κάτι, δεν μου έχει ξανατύχει με Amazon

Στο Αγγλικο αμαζον πάντως λέει πως θα έρθει καπως έτσι ("θα φαίνεται το προϊόν" ) και αν θέλετε να επιλέξετε και δεύτερο (discreet νομιζω το λεει) κουτί απ έξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ, σε κουτί συσκευασμένο. Έγινε αποστολή με UPS, ενώ είχα επιλέξει απλό τρόπο αποστολής. Βέβαια όταν έκανα την παραγγελία το εμφάνιζε ως μη διαθέσιμο και άργησε αρκετά να σταλεί, δεν ξέρω εάν έχει σχέση αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις ‎4‎/‎1‎/‎2018 στις 6:52 ΜΜ, louben είπε

ΠΑιδια εγω παρελαβα σημερα.

Ηταν σε κουτι της ΑΜΑΖΟΝ, αλλα το κουτι του προιοντος ηταν unsealed . Αυτα που ηταν μεσα ομως λογικα ειναι οκ (σακουλακι με αξεσουαρ και συσκευη).

Ετυχε σε αλλον αυτο?

Κανω αναφορα στο ΑΜΑΖΟΝ ή δεν μπαινω στον Κοπο?

Τα κουτιά αυτά δεν είναι σφραγισμένα με αυτοκόλλητα κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγω κανονικά σε κουτί προστατευμένο. Έγινε πρώτη χρήση μετα το μεσημεριανό φαγητό. Έβαλα νήμα και παρατήρησα τροφές... Ισως δεν έκανα σωστή χρήση εγω γιατι είναι και η πρώτη δοκιμή θα δείξει... Επίσης ένιωθα ενα κρύο στα δόντια απο το νερό λογικά το έχετε πάθει και εσείς; Βάζετε χλιαρό νερό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...