Προς το περιεχόμενο

Στο 59% των mobile συσκευών της Apple βρίσκεται το iOS 11


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

«τα iphone ειναι τα πιο γρηγορα δε παθαινουν τιποτα ποτε δε εχεις ποτε προβληματα ειναι τελεια ειναι σουπερ για αυτο εσκασα 1000 € και θα το εχω για παντα» .2 χρονια μετα οο εκανα update κ σερνεται δε κινειται τιποτα κ το φορτιζω 3 φορες την ημερα γιατι εχει την χειροτερη μπαταρια απο ολα τα κινητα. δε μπορω να βαλω κατι γιατι ζητα update . σταματησα να πιανω emails γιατι το intune της εταιριας θελει το 11.2 σας λυπαααμαι τοσο πολυ

Εαν δε ξερετε πως να συντηρησετε ενα iphone σε καμια περιπτωση δε θα αντεξετε στο android.

To iOS 11.2 ακομα και σε 5s λειτουργει σφαιρα οταν κανεις καθαρη εγκατασταση. Στο iPad Air 2 επισης.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11.2 ipad pro 9.7 παει σφιαρα και μπαταρια κραταει παρα πολυ ,iphone 7 plus  νομιζω ειναι η καλυτερη αναβαθμισει που πηρε το τηλ ποτε του ολα φτιαξανε μπαταρια και διαφορα κολληματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε 5s όπως το έβαλα έτσι το έβγαλα. Αυξανει δραματικά τους ρυθμούς κατανάλωσης της μπαταρίας.+ότι οι συντομεύσεις ουσιαστικά είναι άχρηστες γιατί δεν απενεργοποιούν πχ το wifi εντελώς με αποτέλεσμα να πρέπει να πηγαίνεις ακόμα και για το wifi στις ρυθμίσεις. Αν συνεχίσει έτσι το iOS είναι ένας καλός λόγος να σταματήσω να προτιμώ τα iPhone για τις αγορές μου.Γιατι πολύ απλά με ενδιαφέρει η λειτουργικότητα της συσκευής και όχι πως θα μου κάνει "πιο εύκολη" την ζωή η apple προσθέτοντας ένα κάρο λειτουργικότητες που ούτε τις μισές δε πρόκειται να χρησιμοποιώ. ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κάποιους το ios 11-11.2  βγήκε καλό ενώ κάποιους άλλους τους την χάλασε.

δεν ξέρεις τι επιπτώσεις θα έχει στη συσκευή σου η ενημέρωση λογισμικού και απο αυτό και μόνο καταλαβαίνεις ότι το iphone αν και ακριβότερο δεν είναι ούτε καλύτερο ούτε πιο αξιόπιστο απο τις άλλες συσκευές. (Αυτό που στην ελλαδίτσα πιστεύεται ότι το πιο ακριβό είναι και πιο τέλειο πρέπει κάποτε να σταματήσει).

Και όχι, το "πηγαίνει σφαίρα"  ΔΕΝ είναι επιχείρημα και παίρνετε κόσμο στο λαιμό σας που το λέτε αυτό, όλες οι ακριβές συσκευές πάνε σφαίρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάπα το iOS 11 και βγήκε για να τελειώσει αντικειμενικά τις παλαιότερες συσκευές. Όλοι παγκοσμίως κλαίγονται. Άν υπήρχε η δυνατότητα επιστροφής όσων κάνανε την αναβάθμιση στην προηγούμενη έκδοση και πολύ σφαιράτη, το 11 θα ήταν στο 25% το πολύ. Μετά απο αυτό το 12 δεν θα το βάλει σχεδόν κανείς. Η Apple μπήκε στο παιχνίδι όσων κάποτε κατηγορούσε. Περαστικά στους πονεμένους.

Θέλει να αναγκάσει τους πάντες να αγοράσουν τα 8, Χ και Ipad pro. Αυτά ούτε η google δεν τα κάνει και η άλλη η αχαρακτήριστη η samsung. Αυτή τουλάχιστον αφήνει τις συσκευές στο κορύφωμά τους και άψογα λειτουργικές.

Τόσο lag σε iOS δεν ξανάδε ο πλανήτης. Τυχαίο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iphone 5s + ios 11 ... Πρωτη μερα ολα καλα γρηγορο με ενα ελαχιστο lag σε καποιες εφαρμογες. 2 μερα και μετα ... lag lag , μπαταρια οτι ναναι, σημα οτι ναναι , φορτισμενο ακινητο η μπαταρια πεφτει σαν χρονομετρο, κλεισιμο στο 15% αποτομα,περιστροφη οθονης ξεχναει να γυρισει. Πολυ ωραια αναβαθμηση το κινητο ειναι χειροτερο απο φτηνο κινεζικο. Ειναι εμφανες οτι εχει γινει επιτηδες ... Οποιος δεν το πιστευει ας δοκιμασει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει σε iPhone 6s 64 με την αναβάθμιση του σε ios11 είναι τα εξής : Αργεί χαρακτηριστικά να όταν ανοίγεις τις ρυθμίσεις, τις επαφές και τα μήνυματα!στο safari και στις εφαρμογές είναι σχεδόν όπως ήταν και στις προηγούμενες εκδόσεις !παντως όπως και να χει σίγουρα η συσκευή δεν δουλεύει όπως ήταν αρχικά και αυτό το καταλαβαίνεις ιδίως όταν πιάσεις στα χέρια σου ένα iPhone από 7 και πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε και πως άπαξ και αναβαθμίσεις το iOS σε επόμενη έκδοση, την.πατησες και δε γίνεται rollback.

Είσαι δεν είσαι ευχαριστημένος, σέρνεται δε σέρνεται η συσκευή σου, την τρως κ λες κ ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμένα στο 6 σέρνεται ..πως πάμε πίσω χωρίς να κάνουμε μαιμουδιές ..(φαντάζομαι δε γίνεται)

 

Δε μπορω να σε βοηθησω αρκετα,απλα ειχα σκεφτει σε ενα παλιοτερο μοντελο να το κανω κ ειχα βρει πως γινεται.Υπαρχει σελιδα που περιεχει ολα τα λογισμικα ios και μπορεις να κατεβασεις αυτο που θελεις. Μεσω itunes κ με τη βοηθεια υπολογιστη βγαζεις το παλιο λογισμικο κ κανεις εγκατασταση το καινουριο.Ψαξε στο Google/youtube θα το βρεις ευκολα νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που έχω iPhone 6S και iPod Touch 6 είναι μια χαρά σε έπιδιση εκτός από την μπαταρία που τελειώνει πιο γρήγορα βέβαια στο iPod Touch ήταν προεγκαταστημένο το 11 ίσως για αυτό ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...