Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με το καλό κι από μένα! (Όχι ότι έχω κάποιο σοβαρό πρόβλημα έτσι όπως είναι αλλά οκ :) ).

 

Θα υπάρχουν αλλαγές και στο κομμάτι του φόρουμ, μηνύματα κλπ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

good luck Και ειμαστε μαζι σας, απλα ελπίζω να μην θυμίσει κάτι κάποια μετάβαση τύπου MSN to Skype που ουσιαστηκά διέλυσε το παλιο και καλό (αλλα και λειτουργικο msn ) και να μην αφαιρεθούν features και λειτουργικότητα στο βωμό του μοντέρνου πιο λιτού look που επιβάλλει η τάση τελευταία χρόνια.

i hope for the best,. :)

 

P.s ναι με χαλάει που θα χάσω τη μασκότ απο το main page...λεω να το πάρω screenshot τώρα να το έχω :( :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ήρθε η Ανάσταση και ας είναι τα Χριστούγεννα κοντά. Το site ήταν απαρχαιωμένο, αργό, δύσχρηστο και άσχημο. Από mobile πλευράς άστα βράστα. Επιτέλους έρχεται η αναβάθμιση που τόσο αξίζει αυτό το site. Mobile app δε χρειάζεται αν κάνετε σωστό mobile site που να δουλεύει σωστά σε μικρές οθόνες. 

Άντε με το καλό ρε παιδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω τα ξέρετε τα προβλήματα του σαιτ και θα το φτιάξετε όπως πρέπει. Ό,τι και να κάνετε όμως, και πέρα από τα προφανή αιτήματα για καλύτερη αναζήτηση κ.ά. μόνο ένα πράγμα θέλω παθιασμένα: επιλογή για σκοτεινό θέμα. :)

Εύχομαι καλή και κυρίως ομαλή μετάβαση με λίγα bugs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...