Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1. Θετική και αρνητική βαθμολογία στα σχόλια.

2. Ταξινόμηση των σχολίων κατά αυτήν την βαθμολογία.

3. Nested σχόλια.

 

Καλή ανακαίνιση.

Αυτό με τα 1000. Να προσθέσω ίσως και το γκριζάρισμα των σχολίων με πολλές αρνητικές βαθμολογίες.

 

Γενικά το ArsTechnica έχει ένα τέτοιο σύστημα και το να διαβάζεις σχόλια χρηστών εκεί πέρα δεν πονά τόσο. Μάλιστα είναι πολλές φορές άκρως επιμορφωτικό και κάποια εύστοχα σχόλια προωθούνται στο κάτω μέρος του άρθρου από τον συντάκτη.

 

Παράδειγμα

https://arstechnica.com/tech-policy/2017/12/fcc-refused-to-include-50000-net-neutrality-complaints-in-repeal-docket/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έκλεισα μόνο 1 χρόνο που έχω εγγραφεί, καλό θα ήταν να κρατήσετε το τωρινό θέμα μέσα από την ρύθμιση "Αλλαγή Theme" αν δεν συμπίπτει πρόβλημα ασυμβατότητας με την νέα έκδοση του forum.

Όπως είπαν οι προηγούμενοι: Καλή αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλό η αναβάθμιση παιδιά, χρειαζόταν μία ανανέωση οπωσδηποτε! (κατά την ταπεινή μου γνώμη πάντα)

Μεγάλο ατού του σάιτ είναι οι αγγελίες πλέον, οπότε θεωρώ ότι χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή αυτή η περιοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε όλους σας, με το καλό η αλλαγή να πάνε όλα καλά και χωρίς προβλήματα.

Υγ. θέλουμε έτοιμες απαντήσεις στα θέματα. πχ.

- Για τα παιδάκια στην Αφρική όταν ανεβαίνει ένα άρθρο για την κατάκτηση του διαστήματος..

- fanboy vs fanboy

- Δεν παίζουμε με αυτά που δεν καταλαβαίνουμε.. έτσι τα έκανε η φύση

-και μία εξήγηση επιτέλους που θα μας λέει γιατί οι εταιρίες όταν βγάζουν μία top τεχνολογία δεν μας την δίνουν με 1 ευρώ και είναι τόσο ακριβή, αφού τα υλικά είναι μηδαμινού κόστους και χαλάνε τα δις που επενδύουν για εμάς που μας αγαπάνε.

- και με ένα κλίκ να ποστάρετε η λέξη άπατο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχετε εμένα. :)

Και εσενα να εχουμε, την μασκοτ ομως ρε παιδια να μην την χασουμε... την εχω ταυτισει με το σιτε

 

Αν θέλετε Beta Testers με εμπειρία σε web dev και design, πείτε μου. Ευχαρίστως να βοηθήσω.

 

Καλή νέα αρχή!

Και εγω! (ιδιως στις αγγελιες θα ηθελα να βοηθησω!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...