Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei Mate 10 Pro μαζί με Huawei P9 Lite 2017 799€ - Κωτσόβολος


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ που επέλεξα αντικαταβολή, μπορώ να τους πάρω να με χρεώσουν με πιστωτική? Ώσπου να το σκεφτώ, φοβόμουν μην λήξει και τώρα μου κάθεται άσχημο να σκάσω κασέρι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικά η επόμενη προσφορά θα είναι να πέσει στο πεντακοσάρικο χωρίς δώρο άλλο κινητό.  Και θα είναι απείρως καλύτερη προσφορά αφού δε θέλουν ή δε χρειάζονται 2 κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, idefixius είπε

Λογικά η επόμενη προσφορά θα είναι να πέσει στο πεντακοσάρικο χωρίς δώρο άλλο κινητό.  Και θα είναι απείρως καλύτερη προσφορά αφού δε θέλουν ή δε χρειάζονται 2 κινητά.

Σε κανένα χρόνο μπορεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, shamrock1404 είπε

Εγώ που επέλεξα αντικαταβολή, μπορώ να τους πάρω να με χρεώσουν με πιστωτική? Ώσπου να το σκεφτώ, φοβόμουν μην λήξει και τώρα μου κάθεται άσχημο να σκάσω κασέρι.. 

Παρτους τηλ αύριο λογικά πρέπει να μπορει να τροποποιηθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vgiozo είπε

Δεν μπορείς να πληρώσεις στο κατάστημα με χρεωστική (γενικά με κάρτα) αν έχεις επιλέξει "παραλαβή από κατάστημα";;

Αν έχει βάλει"παραλαβή από κατάστημα", φυσικά και μπορεί.  Επειδή όμως έχει επιλέξει "αποστολή στην διεύθυνση μου", δεν μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον όχι, το συγκεκριμένο δεν περιλαμβάνεται στις συσκευές για τις οποίες δίνεται η δυνατότητα να το κάνεις

http://consumer.huawei.com/minisite/gr/vipservice/

επειδή κάπου διάβασα ότι θα το έδινε στα flagships του 2017, έψαξα και στο εξωτερικό και εκεί φαίνεται πως ισχύει το ίδιο με εδώ

http://consumer.huawei.com/minisite/uk/vipservice/

κρίμα διότι ήταν εξαιρετική παροχή που διαφοροποιεί και το προϊόν συγκριτικά με όλα τα υπόλοιπα premium smartphones

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις παρέλαβα από καταστημα κανονικότατα και χωρίς φπα στα 535! Καλή χρονιά σε όλους και με παρόμοιες προσφορές!   

Επεξ/σία από greekboy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια. Αν , λεω αν, υπαρχει καποιος που παρειγγειλε αλλα τελικα το μετανιωσε στειλτε μου ενα μηνυμα να το παρω εγω.. Το ειδα την ωρα του παζαριου , δε το παρειγγειλα και τωρα το μετανιωσα! Αν καποιος μετανιωσε εδω ειμαι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ παρήγγειλα το λιτε για έναν φίλο και μια φίλη που έψαχναν αυτές τις μέρες κινητό και τους έκατσε κουτί η προσφορά. Σε τηλεφωνική επικοινωνία είπαν πως θα παραδώσουν  σε κάνα δεκαημερο++++

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Πάντως εγώ παρήγγειλα το λιτε για έναν φίλο και μια φίλη που έψαχναν αυτές τις μέρες κινητό και τους έκατσε κουτί η προσφορά. Σε τηλεφωνική επικοινωνία είπαν πως θα παραδώσουν  σε κάνα δεκαημερο++++

10 μέρες για ετοιμοπαραδοτο προϊόν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...