Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei Mate 10 Pro μαζί με Huawei P9 Lite 2017 799€ - Κωτσόβολος


k_dinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, leftpc είπε

Δεν μπορεί να συμβαίνει αυτή η προσφορά...Πουλάς το huawei mate p9 lite στα 150 ευρώ σφραγισμένο και είναι σαν να αγοράζεις το huawei mate 10 pro με 500 ευρώ...

αφαιρεσε και φπα αν κοψεις τιμολογιο και βγαινει απιστευτα χαμηλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vgiozo είπε

Μόνο λίγα δεν είναι τα 500€ βέβαια....απλώς έχουν ξεφύγει με τις τιμές φέτος.

Καλά εγώ προσωπικά προφανώς και δεν το ακουμπάω(λόγο λεφτών και επειδή δεν μου χρειάζεται)αλλά για κάποιον που τα έχει και ψάχνει κινητό τοπ κατηγορίας,ίσως είναι μια λύση αυτή η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ανησυχείς, δε θα πέσει κανένα άκυρο

το παρήγγειλα στην ίδια τιμή στις 23/12 με τις μαγικές προσφορές του Κωτσόβολου και παρέλαβα κανονικά μετά από λίγες ημέρες

εξαιρετική προσφορά και πολύ καλό value for money 

να λέμε και τα καλά για τις μεγάλες αλυσίδες.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγινε και απο μενα η παραγγελεια.. 
Πολλα τα λεφτα μεν αλλα με 12 δωσεις ενα 50 ρικο τον μηνα καπως παλευεται τα χρειαζομουν και τα 2 το ενα για μενα και το αλλο για δωρακι οποτε εκατσε κουτι
Αμα δεν φαμε ακυρο ηταν σουπερ η προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω παντως με παζαρι το μπλε mate 10 pro δεν μπορω να το κατεβασω κατω απο 710 ευρω οσο και να προσπαθω. Τυχεροι παντως οσοι το πηραν σε τοσο χαμηλη τιμη

edit: τελικα ισχυει κανονικα για το grey 

Επεξ/σία από CptBill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, CptBill είπε

εγω παντως με παζαρι το μπλε mate 10 pro δεν μπορω να το κατεβασω κατω απο 710 ευρω οσο και να προσπαθω. Τυχεροι παντως οσοι το πηραν σε τοσο χαμηλη τιμη

edit: τελικα ισχυει κανονικα για το grey 

Για το grey dual ισχύει ακόμη η τιμή 663,21 για 1+1

Επεξ/σία από Green Dragon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και καλη χρονια κι απο μενα! Πωπω πριζοθηκα ασχημα τωρα να το παρω απ τον Κωτσο και να πουλησω το 7 plus που εχω εδω και 2 μηνες.. Ποια η γνωμη σας? Μ εχει βολέψει αρκετα το 7 plus ειναι η αληθεια. Εχουν περασει απ τα χερια μου S7 edge mate 9 , και το 7 plus νομιζω ειναι αυτο που μ εχει βολέψει περισσοτερο. Σε χρηματα δε θα χασω γιατι θα δωσω το δικο μου κοντα στα 500.. Ποια η γνωμη σας>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, NickTG είπε

Γράφει και σε άλλους στην κατάσταση παραγγελίας ότι έχει παραληφθεί? 

νομιζω πως εννοει οτι εχει λαβει ο κωτσοβολος την παραγγελια..οχι οτι εχεις παραλαβει την παραγγελια εσυ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα και γω μια παραγγελία ελπίζω να μην φάω άκυρο. Με αγχώνει οτι εβαλα παραλαβή από κατάστημα και δεν ειχε καμία επιλογή. Υπομονή ως την Τετάρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...