Προς το περιεχόμενο

Το Shazam και επίσημα στην κατοχή της Apple


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η καλύτερη λύση ειναι λοιπόν ειναι να εχεις και τα 2 και γενικά οτι σε καλύπτει , πράγμα το οποιο δεν θεωρώ οτι ειναι κακό

 

Σαφώς αλλά επειδή το shazam έχει μείνει πολύ πίσω γι αυτό είπα καλύτερα να το πάρει η apple μπας και αναβαθμιστούν οι υπηρεσίες του. Στο android έτσι και αλλιώς έχουμε πληθώρα από τέτοιες εφαρμογές, με πρώτη και καλύτερη τον σκύλο, που προσφέρουν απλά ανώτερες υπηρεσίες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ρε παλικαρια ειστε ευχαριστημενοι κ κανετε τη δουλεια σας με το soundhound, γιατι σπαμαρετε τοσο πολυ,τι σας ποναει τοσο καθε φορα που ανεβαινει θεμα με την apple ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος λόγος να μην έχει κάποιος και Shazam και SoundHound?

 

0mw1I8e.gif

 

εγω παντως και τα δυο εχω και ειμαι καλυμμενος

Θα τους κόψη όλους και θα έχει μονο apple music.

 

 

αυτο φοβαμαι οτι θα κανει και ο μονος λογος που θα αναγκαστω να βγαλω το Shazam στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασε η Apple αφού. Τι περιμένεις. Ότι πιάνει αυτή η εταιρία το καταστρέφει  :mad:

Ένα παράδειγμα;

 

Το cups που το αγόρασε εδώ και 10 (!) χρόνια, δεν το κατέστρεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αντίστοιχη υπηρεσία της Google δε μου βρίσκει πότε το τραγούδι και δε ξέρω γιατί γίνεται αυτό!
Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;;

Απο εκεί και πέρα χρησιμοποιώ κυρίως το Shazam γιατί με διευκολύνει πολύ η δυνατότητα του να βλέπω σε PC όλα τα τραγούδια που έχω βρει σε μια σελίδα!
Νομίζω με το Sound Hound δεν μπορώ..γινεται;

Το πιο σημαντικό πάντως είναι ποια υπηρεσία από αυτές μπορεί να αναγνωρίζει τα περισσότερα τραγούδια.. ειδικά σε ποιο ιδιαίτερα είδη μουσικής που με ενδιαφέρει..
Προφανως το ακλυτερο ειναι να τα εχεις και τα 2 και να χρησιμοποιεις πρωτο αυτο που σου δινει πιο πολλα αποτελεσματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...