Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia XZ Premium | Γερμανός | 549€


akisk79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά η Sony έχει διαφορετική φιλοσοφία στο design από τις περισσότερες εταιρίες που ακολουθούν την μόδα.Πολλές γωνίες,πολλά bezels.Ακόμη και η σειρά Z που ήταν ίσως από τις κορυφαίες συσκευές,ήταν αποκρουστική ως προς το συγκεκριμένο κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά υποκειμενικο.

Εγω τα θεωρώ όμορφα τα Sony κ επίσης σίγουρα τα πιο ποιοτικά (συνολικά) σε σχέση τιμης - αποδοσης. Γενικά εμπιστεύομαι χρόνια τα κινητά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ειχα τιμησει αν δεν ειχαν ολα προβλημα με τη καμερα με τη sony να σφυριζει αδιαφορα. την οποια ιδια καμερα βαλανε και στο xz1 χωρις καμια διορθωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καθαρά υποκειμενικο.

Εγω τα θεωρώ όμορφα τα Sony

Και εγω τα θεωρω ομορφα τα sony αλλα απο ενα σημειο και μετα το ιδιο design εδω και ποσα χρονια χτυπαει ασχημα στο ματι(οπως και στην apple μερια)γιατι ζηταει πολλα χρηματα για αλλαγες μονο στο εσωτερικο που ειναι κοροιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τα θεωρω ομορφα τα sony αλλα απο ενα σημειο και μετα το ιδιο design εδω και ποσα χρονια χτυπαει ασχημα στο ματι(οπως και στην apple μερια)γιατι ζηταει πολλα χρηματα για αλλαγες μονο στο εσωτερικο που ειναι κοροιδια.

Εδώ νομίζω ότι είσαι λάθος γιατί κοροϊδία θα ήταν αν άλλαζε μόνο η εμφάνιση και όχι η ουσία. Παρόλα αυτά θεωρώ ότι θα έπρεπε να έχει αλλάξει το design προ πολλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα το ειχα τιμησει αν δεν ειχαν ολα προβλημα με τη καμερα με τη sony να σφυριζει αδιαφορα. την οποια ιδια καμερα βαλανε και στο xz1 χωρις καμια διορθωση

Έχει δωθεί επίσημο update για την κάμερα για όλα τα κινητά με το θέμα.

 

Έχω το κινητό 5 μήνες και είναι υπέροχο.

Ήδη έχει oreo εδώ και ένα μήνα.

Αν κάποιος είναι στο μεταίχμιο, να το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...