Προς το περιεχόμενο

[xmas] Δωρεάν Cosmote TV cinema Christmas για συνδρομητές


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, μόλις μου ήρθε και είπα να το μοιραστώ, ειδικά για όσους έχουν παιδιά (Είμαι με συμβόλαιο δεν ξέρω αν ισχύει σε καρτοκινητά).

 

TΩPA ME TO COSMOTE ONE MΠOPEITE NA AΠOΛAYΣETE ΔΩPEAN, ME TO COSMOTE TV GO, ΣTO KINHTO, TO TABLET 'H TO PC/LAPTOP TO KANAΛI COSMOTE CINEMA CHRISTMAS ME HD BLOCKBUSTER, EOPTAΣTIKEΣ & ΠAIΔIKEΣ TAINIEΣ. ΣTEIΛTE ΣHMEPA ΔΩPEAN SMS, ΣTO 1256 ME TH ΛEΞH XMASTV ΓIA NA ΛABETE TOYΣ KΩΔIKOYΣ ΣYNΔEΣHΣ ΓIA TO COSMOTE TV GO. OI KΩΔIKOI ΘA IΣXYOYN AΠO 15/12 ΣTIΣ 09:00 ENΩ TO KANAΛI ΘA METAΔIΔEI KAΘHMEPINA AΠO TIΣ 17:30 EΩΣ KAI 7/1 ΣTIΣ 11:59MM

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια;Δηλαδη αντικαθιστουμε τους ηδη υπαρχοντες κωδικους στο cosmote tvgo

με αυτους που μας εδωσαν;

και εχουμε μονο αυτο το καναλι,ή εχουμε οτι ειχαμε και πριν αλλα με προσθηκη αυτου του καναλιου;Οποιος το επιχείρησε ας με διαφωτισει.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς...... σιγα σιγα ολο και περισσότεροι ανακαλύπτουν το netflix.......οπου αυτη την δηθεν υπηρεσια την δίνουν δωρεαν..... και με δυνατότητα κατεβάσματος για παρακολουθηση offline..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια;Δηλαδη αντικαθιστουμε τους ηδη υπαρχοντες κωδικους στο cosmote tvgo

με αυτους που μας εδωσαν;

και εχουμε μονο αυτο το καναλι,ή εχουμε οτι ειχαμε και πριν αλλα με προσθηκη αυτου του καναλιου;Οποιος το επιχείρησε ας με διαφωτισει.ευχαριστω

Όχι. Ο κωδικός είναι για αυτούς που δεν έχουν otetvgo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια υπαρχει περιπτωση η συγκεκριμενη υπηρεσια να παιξει με καποιο τροπο σε smart tv?

Δεν παίζει σε Smart tv... Είχα δοκιμάσει μέχρι και Intel Compute Stixk. Ότι περνά μέσω HDMI η ΟΤΕ και η Νόβα το έχουν κόψει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...