Προς το περιεχόμενο

[xmas] Δωρεάν Cosmote TV cinema Christmas για συνδρομητές


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμενα μου βγαζει μυνημα οτι δεν παιζει σε rooted συσκευες (android tv). υπαρχει καποιος τρόπος?

ναι να το βάλεις σε μη rooted συσκευη. Το αναστροφο, δηλαδή πως θα μπορούσες να το κάνεις να παιζει στη rooted συσκευη σου, χρειάζεται πολύ φασαρία, ειδικές γνώσεις, δοκιμές, σκάλισμα και με χαμηλα ποσοστά επιτυχίας. Αρα μένεις στο non routed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα σε λαπτοπ με windows 10 έκανα εγκατάσταση την εφαρμογή του cosmote tv go όλα μια χαρά αλλά η εφαρμογή δεν ανοίγει με τίποτα. Κάνεις διπλό κλικ και τίποτα, ούτε σφάλμα ούτε τίποτα. Έκανα εκεί κάποια πράγματα τπτ.   και σα το διάολο σήμερα κατάφερα πρώτη φορά να συνδέσω το λαπτοπ με τη τηλεόραση μέσω του microsoft wireless diplay που είχαμε πάρει από τo e-shop. (Πριν το λαπτοπ δεν υποστήριζε wireless display αλλά μετά από μία μεγάλη αναβάθμιση των windows τώρα έπαιξε)

 

Σε tv box μου έβγαλε και εμένα ότι είναι rooted και άκυρο.

 

Επίσης προσοχή καθώς αν πάτε να συνδεθείτε με άλλη συσκευή με τους ιδιους κωδικούς σου λέει οκ κάνε κατάργηση της προηγούμενης συσκευής αλλά σε αφήνει μόνο μία φορά να το κάνεις αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks Ts. Το ενεργοποίησα σε frog. Εγκατέστησα στην εφαρμογή σε Win 10, η εφαρμογή δεν ανοίγει αν την κλικαρεις. Αν ομως πας απο τον browser σου και κανεις log in, βρίσκεις το κανάλι και την ταινία που παιζει τωρα, κλικαρεις στην ταινία και ανοίγει η εφαρμογή. Εχει καποια bug η εφαρμογη αλλα ολα καλα, και εγω βλεπω τωρα the nightmare before christmas μέσω του microsoft wireless display.. Αυριο θα δοκιμάσω να παίζω και σε δυο tv μια με hdmi κ μια με το wireless display

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε λαπτοπ με windows 10 έκανα εγκατάσταση την εφαρμογή του cosmote tv go όλα μια χαρά αλλά η εφαρμογή δεν ανοίγει με τίποτα. Κάνεις διπλό κλικ και τίποτα, ούτε σφάλμα ούτε τίποτα. Έκανα εκεί κάποια πράγματα τπτ.   και σα το διάολο σήμερα κατάφερα πρώτη φορά να συνδέσω το λαπτοπ με τη τηλεόραση μέσω του microsoft wireless diplay που είχαμε πάρει από τo e-shop. (Πριν το λαπτοπ δεν υποστήριζε wireless display αλλά μετά από μία μεγάλη αναβάθμιση των windows τώρα έπαιξε)

 

Σε tv box μου έβγαλε και εμένα ότι είναι rooted και άκυρο.

 

Επίσης προσοχή καθώς αν πάτε να συνδεθείτε με άλλη συσκευή με τους ιδιους κωδικούς σου λέει οκ κάνε κατάργηση της προηγούμενης συσκευής αλλά σε αφήνει μόνο μία φορά να το κάνεις αυτό.

Στο laptop δεν παίζει μέσω της εφαρμογής αλλά μέσω του browser που έγινε η λήψη της.

Από εκεί κάνεις login και επιλέγεις πρόγραμμα και όταν ξεκινήσει να παίζει τότε η εφαρμογή του cosmote ξεκινά ένα player.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εμφανίζει κάτι μετά το COSMOTE CINEMA CHRISTMAS HD, γι'αυτό ρωτάω.

 

 

Μόνος στο σπίτι 1, 2, 3 και 4!!!!

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου εμφανίζει κάτι μετά το COSMOTE CINEMA CHRISTMAS HD, γι'αυτό ρωτάω.

 

 

Σκάλισε το λιγο. Διάλεξε απο πάνω ώρα προβολής. Δες ημερομηνίες. Για δες πχ μετα τις 18:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να το βάλω σε ένα τάμπλετ teclast και έβγαλε το γνωστό μήνυμα ότι δεν παίζει σε rooted συσκευές. Τώρα που την είδε την rooted συσκευή, τα σαινια αυτά ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...