Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο από αύριο το νέο iMac Pro με τιμή από $4999


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πφφφ

οσοι καυλ**ωνουν με με windows, εχουν ενα ειδος μαζοχισμου

τελος

γουσταρουν την ταλαιπωρια 

δεν εχουν δουλεψει ΠΟΤΕ την ευχρηστια ποιοτητα εμπιστοσυνη σιγουρια δυνατοτητες του mac, για να εχουν μετρο συγκρισης για να δουν διαφορα μερας νυχτας.
μιλαω εμπειρικα κ μονο,για χρονια ειχα χαζοwindows, ενας λογος π εχω μεγαλα αρχ***α ειναι εξαιτιας αυτων! να κι ενα καλο π εκαναν τα windows!
κι οσο για τον φιλο που μιλαει με τοση λατρεια για windows, να τ πω τα εξης. γνωριζει τι σημαινει γραφιστας? κ οτι δεν χρησιμοποιει ΜΟΝΟ ενα προγραμμα? όλη την σουιτα της adobe. ποσο ασχετος! επισης περα απο γραφιστας ειμαι κ μουσικος,οποτε χρησιμοποιω κ προγραματα δημιουργιας μουσικης κ μιξαζ.

τερμα κολλημενα μυαλα κ μαζοχιστες!
κ θα ξαναπω το εξης

 

ONCE YOU GO MAC (Apple), YOU NEVER GO BACK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πφφφ

οσοι καυλ**ωνουν με με windows, εχουν ενα ειδος μαζοχισμου

τελος

γουσταρουν την ταλαιπωρια

δεν εχουν δουλεψει ΠΟΤΕ την ευχρηστια ποιοτητα εμπιστοσυνη σιγουρια δυνατοτητες του mac, για να εχουν μετρο συγκρισης για να δουν διαφορα μερας νυχτας.

μιλαω εμπειρικα κ μονο,για χρονια ειχα χαζοwindows, ενας λογος π εχω μεγαλα αρχ***α ειναι εξαιτιας αυτων! να κι ενα καλο π εκαναν τα windows!

κι οσο για τον φιλο που μιλαει με τοση λατρεια για windows, να τ πω τα εξης. γνωριζει τι σημαινει γραφιστας? κ οτι δεν χρησιμοποιει ΜΟΝΟ ενα προγραμμα? όλη την σουιτα της adobe. ποσο ασχετος! επισης περα απο γραφιστας ειμαι κ μουσικος,οποτε χρησιμοποιω κ προγραματα δημιουργιας μουσικης κ μιξαζ.

τερμα κολλημενα μυαλα κ μαζοχιστες!

κ θα ξαναπω το εξης

 

ONCE YOU GO MAC (Apple), YOU NEVER GO BACK

Μήπως εκτός από γραφίστας ΚΑΙ μουσικός εισαι και προγραμματιστής η μπετατζης; Γιατί έχω κάτι θεματακια με το site, και την αποθήκη που βάζει κάτι νερά , και κάτι τέτοια πολυεργαλεια σαν εσένα είναι κρίμα να μένουν ανεκμετάλλευτα. Επισης θες να πεις κάτι για τους σπερματοσακους οσων έχουν δουλέψει μόνο Μακ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πφφφ

οσοι καυλ**ωνουν με με windows, εχουν ενα ειδος μαζοχισμου

τελος

γουσταρουν την ταλαιπωρια

δεν εχουν δουλεψει ΠΟΤΕ την ευχρηστια ποιοτητα εμπιστοσυνη σιγουρια δυνατοτητες του mac, για να εχουν μετρο συγκρισης για να δουν διαφορα μερας νυχτας.

μιλαω εμπειρικα κ μονο,για χρονια ειχα χαζοwindows, ενας λογος π εχω μεγαλα αρχ***α ειναι εξαιτιας αυτων! να κι ενα καλο π εκαναν τα windows!

κι οσο για τον φιλο που μιλαει με τοση λατρεια για windows, να τ πω τα εξης. γνωριζει τι σημαινει γραφιστας? κ οτι δεν χρησιμοποιει ΜΟΝΟ ενα προγραμμα? όλη την σουιτα της adobe. ποσο ασχετος! επισης περα απο γραφιστας ειμαι κ μουσικος,οποτε χρησιμοποιω κ προγραματα δημιουργιας μουσικης κ μιξαζ.

τερμα κολλημενα μυαλα κ μαζοχιστες!

κ θα ξαναπω το εξης

 

ONCE YOU GO MAC (Apple), YOU NEVER GO BACK

Ο καθένας με τις προτιμήσεις του και με το τι τον βολεύει! Εμένα πχ μου χάρισαν mac mini και τον έδωσα πίσω! Πολύ ξένο πράγμα μου φάνηκε :D

 

Αλλά το πιο ανεξήγητο απ' όλα είναι αυτοί που παίρνουν mac και βάζουν windows!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τον imac τον απλο τον αγοραζουν ερασιτεχνες....ικανοποιηθηκες τωρα?

Που εγραψα εγω για τιμολογιακα και χρηση αποκλειστικα επαγγελματια?

Εγω εγραψα τα αυτονοητα. Πιρουετες ? Θες να τις κανω? Θα εχει πολυ πλάκα....

 

ΥΓ. Συγκριση καδρων με μπαουλα στην κυριολεξια και οχι τιμολογιακα....

Νατες οι πιρουετες. Ποιον imac απλο ρε αδερφε, το θεμα για τον pro εχει να κανει. Τεσπα, με σενα δεν εχιε νοημα η συζητηση, αντε καλη συνεχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νατες οι πιρουετες. Ποιον imac απλο ρε αδερφε, το θεμα για τον pro εχει να κανει. Τεσπα, με σενα δεν εχιε νοημα η συζητηση, αντε καλη συνεχεια.

 

Καλα που μου τις θυμισες....Πιρουετες για πιο πραγμα? Τον imac που τον χρησιμοποιουσαν τοσο καιρο επαγγελματιες και ξαφνικα εγινε pro? Αφου δεν εχεις σχεση με το αντικειμενο τι καθεσαι και πιπιλιζεις? Σε καθε νεο imac την ιδια ιστορια ακούμε χρονια τωρα.

Τωρα που εγινε pro θα ακουσουμε τα ιδια αλα επαγγελματικα....εεε Γελάνε και τα παιδια που μεγάλωσαν βλεποντας καθε φορα το ιδιο σκηνικο.

Συζητηση καδρων vs μπαουλων ποτε δεν ειχε νοημα...αλλα που να το καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μωρε τι ειναι 4999 δολλαρια 4.230 ευρωπουλα τζαμπα πραγμα.... με αυτες της τιμες απλ δεν πας μπροστα. ουτε για αστειο ....  999 δολαρια ειναι το κοστος πχ του υπολογιστη και τα 4.000 δολλαρια το μπραντ νειμ. δηλαδη για ονομα του γιαραμπι..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μωρε τι ειναι 4999 δολλαρια 4.230 ευρωπουλα τζαμπα πραγμα.... με αυτες της τιμες απλ δεν πας μπροστα. ουτε για αστειο ....  999 δολαρια ειναι το κοστος πχ του υπολογιστη και τα 4.000 δολλαρια το μπραντ νειμ. δηλαδη για ονομα του γιαραμπι..... 

Μην υπερβαλλουμε!

$50 ειναι το κοστος του υπολογιστη και τα $4.950 το brand name!  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μωρε τι ειναι 4999 δολλαρια 4.230 ευρωπουλα τζαμπα πραγμα.... με αυτες της τιμες απλ δεν πας μπροστα. ουτε για αστειο ....  999 δολαρια ειναι το κοστος πχ του υπολογιστη και τα 4.000 δολλαρια το μπραντ νειμ. δηλαδη για ονομα του γιαραμπι..... 

ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μωρε τι ειναι 4999 δολλαρια 4.230 ευρωπουλα τζαμπα πραγμα.... με αυτες της τιμες απλ δεν πας μπροστα. ουτε για αστειο ....  999 δολαρια ειναι το κοστος πχ του υπολογιστη και τα 4.000 δολλαρια το μπραντ νειμ. δηλαδη για ονομα του γιαραμπι..... 

γουατ δε χελλ αρ γιου τραιν του σευ γιου φρικιν ντορκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Με αυτά τα λεφτά ένας επαγγελατιας προγραμματιστής  παίρνει 2,3 οθόνες 27αρες ντελ  ultrasharp   παράδειγμα  Κ ένα δυνατό  πισι  με ubuntu μια. Ανατομική καρέκλα  Κ κομπλε περισευουν  κ για διακοπες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, Elias12345 said:

Με αυτά τα λεφτά ένας επαγγελατιας προγραμματιστής  παίρνει 2,3 οθόνες 27αρες ντελ  ultrasharp   παράδειγμα  Κ ένα δυνατό  πισι  με ubuntu μια. Ανατομική καρέκλα  Κ κομπλε περισευουν  κ για διακοπες 

Άργησες μόνο 4 μήνες να απαντήσεις στο θέμα....

Να υποθέσω άρχισαν οι ζέστες στην περιοχή σου ???? :rolleyes:

Επεξ/σία από ny_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/4/2018 στις 6:59 ΜΜ, ny_ είπε

Άργησες μόνο 4 μήνες να απαντήσεις στο θέμα....

Να υποθέσω άρχισαν οι ζέστες στην περιοχή σου ???? :rolleyes:

Ειδα ενα Apple ξανα τυχαιαωεξω.γκουγκλαρα να δω τις ομορφιες της.κ λεω η Apple ειναι γατα στο μαρκετινγκ.σου πουλαει κατι που εχει 10 ευρω με 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...