Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχύει ότι είναι geoblocked και ότι δε λειτουργεί στην Ελλάδα; Ακόμα και υπηρεσίες τύπου netflix, amazon prime κλπ.

Δουλεύω την alexa χωρίς πρόβλημα στην ελλάδα,αν και αν θυμαμαι καλα,ειχα βάλει διευθυνση αμερικης στην αρχή.

Εδω και λιγες μέρες,την άλλαξα στην πραγματική πάντως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύω την alexa χωρίς πρόβλημα στην ελλάδα,αν και αν θυμαμαι καλα,ειχα βάλει διευθυνση αμερικης στην αρχή.

Εδω και λιγες μέρες,την άλλαξα στην πραγματική πάντως.

 

 

Ελλάδα μπορείς να βάλεις απ ότι κατάλαβα απ τις 8/12 και μετά, τα skills όμως μπορούν να μπουν όλα άμα έχεις Ελληνική διεύθυνση ή παίζουν ελάχιστα πράγματα και κόβει τα περισσότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλάδα μπορείς να βάλεις απ ότι κατάλαβα απ τις 8/12 και μετά, τα skills όμως μπορούν να μπουν όλα άμα έχεις Ελληνική διεύθυνση ή παίζουν ελάχιστα πράγματα και κόβει τα περισσότερα?

 

Πλέον παίζουν όλα .

Επιτέλους έχει τον καιρό χωρίς να χρειάζεται να λες την περιοχή που σε ενδιαφέρει, καθώς και live trafic.

Μόνο κάποια skills τύπου ταξί Uber και παραγγελία πίτσας, δεν νομίζω ότι παίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ το  FireTV Stick, άλλα μπορεί κάποιος που το έχει να μου επιβεβαίωση εάν παίζει youtube γιατί διάβασα ότι η google  τσακώθηκε με την αμαζον  και το έχει μπλοκάρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ήθελα να παραγγείλω το απλό fire tv stick αλλά δεν το βγάζει διαθέσιμο για Ελλάδα. Να υποθέσω οτι παραγγείλατε το νέο fire tv stick με τα 59,99€?

 

update: Λάθος δικό μου, μια χαρά το εμφανίζει και το απλό, απλά ρώτησα στο chat και μου είπαν οτι θα είναι διαθέσιμο μετα τις 18/12.

Επεξ/σία από mobile_32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνετε και εγγραφή στο newsletter toy lufthansa world shop, μου έστειλε και ένα κουπόνι με -5 Ευρώ έκπτωση για την επόμενη αγορά μου.

 

Δεν το ήξερα νωρίτερα μου ήρθε αφού έκανα την αγορά, επίσης δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχω και πιστωτική κάρτα miles and more της Lufthansa (από Ελληνική τράπεζα).

 

Ευχαριστώ τον TS, έκανα και εγώ ενα δώρο (έστω και μικρής αξίας για τις γιορτές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ξέρει κάποιος και έχει ξαναπαραγγείλει απο εκεί, πόσο καιρό θα κάνουν να τα στείλουν? (όχι τίποτε άλλο αλλά αρκετοί θα φύγουμε κάποιες μέρες μέσα στις γιορτές)

Πάντως status "created" είναι ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σοβαρή εταιρία. Μίλα μαζί τους στο chat, απαντάνε αμέσως. π.χ. εγω τους ρώτησα και μου είπαν οτι θα είναι ξανα διαθέσιμο το fire stick και μου απάντησαν απο τις 18/12. Επίσης κάπου διάβασα στι site οτι η κάρτα θα χρεωθέι με το που γίνει η αποστολή του προϊόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...