Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ξέρει κάποιος και έχει ξαναπαραγγείλει απο εκεί, πόσο καιρό θα κάνουν να τα στείλουν? (όχι τίποτε άλλο αλλά αρκετοί θα φύγουμε κάποιες μέρες μέσα στις γιορτές)

Πάντως status "created" είναι ακόμα.

Εγώ πήρα το "Amazon Fire TV stick" με τα 25ε.

Το store λέει ότι θα έχει διαθέσιμα για αποστολή την "51η εβδομάδα" (τέλη Δεκεμβρίου δηλαδή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικα το tv stick ειναι τρελο vfm, και μη σας ανησυχει το 1gb, ειδικα αν προκειται για netflix ή ακομη και κοντι με ελαφρια build

αρκει να μην  εχεις τελευταια smart με τα αντιστοιχα apps βεβαια . kodi που να τρεχει ομαλα σε tv stick με ουτε 1gb ram ; τον εχω πιει σε αντιστοιχο με android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα μπεί στο λινκ για την περιγραφή μου έκανε εντύπωση που στον τίτλο δεν έγραφε version 2 όπως στα άλλα και ειπα μήπως είναι το πρώτο.Οκ ευχαριστω το παρειγγειλα .Ξέρουμε με τι αποστολή ερχεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά το firestick ultra 4k είναι καλό ,πόση ραμ έχει το θέλω για youtube 4k και netflix hd ,τώρα κάνει 69ε αυτή είναι και η τιμή του στην Αγγλία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Fire TV παίζει με Kodi 1080p?

 

Διαβάζω εδώ για κολλήματα στο playback μετά από ένα firmware update.. (https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=313782) Γνωρίζει κάποιος αν εχουν πλέον λυθεί, δεδομένου πως αφορούσαν την έκδοση λογισμικού 5.2.4.1 και πλέον είναι στην 5.2.6+?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι σοβαρή εταιρία. Μίλα μαζί τους στο chat, απαντάνε αμέσως...

Που ακριβώς είναι το "Chat" γιατί δεν το βρίσκω?

 

Edit: Άκυρο το βρήκα!

Επεξ/σία από akisk79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως αγορά 15 Δεκεμβρίου δεν έφυγε ακόμα. Αγόρασα το echo dot σε τέτοια τιμή και δωρεάν μεταφορικά δεν υπάρχει.

 

14/12 το πήρα και έφυγε χθες βράδυ. Οπότε περίμενε λίγο ακόμα :)

Πάντως ακόμα on transit είναι και επειδή βλέπω ότι η dpd κάνει οδικές μεταφορές και μάλιστα απο τέρμα βορειοδυτικά Γερμανία (απο Melle) ενώ μπλέκει νομίζω και η ACS στο κομμάτι Ελλάδα, οπότε και να ξεκινήσει μην το περιμένεις την επόμενη μέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, επειδή είμαι έτοιμος να αγοράσω το dot, αν ξέρει κάποιος να απαντήσει:το αμαζον έχει την "international version" που στέλνει εδώ, αλλιώς λέει δε θα δουλεύει σωστά.Αυτοί, ποια στέλνουν?Μη μου μιλάει τπτ γερμανικά δλδ, κι αρχίσουμε να μαλώνουμε για τη Μέρκελ :P

edit:τους ρώτησα και στο support, αλλά δε φάνηκε να ήξεραν.Η απάντηση ήταν του στυλ "ε, αφού το στέλνουμε Ελλάδα, θα δουλέψει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ δεν νομίζω να υπάρχει κάποια διαφορά (ή τουλάχιστον δεν έχω βρει να υπάρχει κάποια ουσιαστική διαφορά). Νομίζω ότι το International σημαίνει απλά ότι δεν είναι η US version.

Φυσικά χωρίς να το έχουμε στα χέρια μας, κανείς δεν μπορεί να ξέρει σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...