Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλά θα μπορούμε να το δουλέψουμε με λίστα μερικά άτομα στο σπίτι και να προσθέτουμε video στην ουρά?

Το να μπορώ να ανοίξω απλά ένα video στον browser δεν διευκολύνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λίγες μέρες θα το έχω και θα σου πω, άλλα όπως θα διάβασες από τις προηγούμενες σελίδες όσοι το έχουν είπαν ότι παίζει κανονικά, το geo blocked νομίζω ίσχυε πριν έρθει επίσημα στη Ελλάδα (άλλα μην σε πάρω και στο λαιμό μου)   

 

κανενα θεμα να με παρεις στο λαιμο σου,ψηνομουνα να το παρω,ασχετα αν παιζει η οχι μιας και αυτο μπορει να το διορθωσουνε μελλοντικα,αλλα δυστυχως απο οτι ειδα δεν το στελνουν ελλαδα πλεον απο το

lufthansa worldshop

και εγώ αυτό πιστεύω βεβαια βρηκα και αυτο

https://help.netflix.com/el/node/23934

 άλλα μάλλον δεν τον έχουν αλλάξει μιας και πρόσφατα ήρθε στην Ελλάδα

αυτο ειχα διαβασει και σε αλλο φορουμ...οποτε περιμενουμε εντυπωσεις απο εσενα η απο αλλους φιλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το amazon το stick πχ,  το πουλαει στο κοστος για να βγαλει απο τη συνδρομη στις υπηρεσιες ταινιων. Φυσικα και δε θελει να το πουλησει σε χωρες που δε διαθετει τις ταινιες του. Παντως αν τα θελετε, υπαρχουν λυσεις package forwarding απο γερμανια και απο αγγλια με οχι ιδιαιτερα μεγαλο κοστος αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το amazon το stick πχ,  το πουλαει στο κοστος για να βγαλει απο τη συνδρομη στις υπηρεσιες ταινιων. Φυσικα και δε θελει να το πουλησει σε χωρες που δε διαθετει τις ταινιες του. Παντως αν τα θελετε, υπαρχουν λυσεις package forwarding απο γερμανια και απο αγγλια με οχι ιδιαιτερα μεγαλο κοστος αποστολης.

 

εχεις να προτεινεις καμια αξιοπιστη package forwarding απο γερμανια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...