Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

speedex, μου έστειλαν μνμ μόλις έφυγε από εκεί.

ευχαριστω παρειγγειλα ενα dot για δοκιμη αλλα ειναι ετσι οπως τα λες ,βρηκα και αλλου αναφορες,5/1 μαλλον θα το εχω

Από που το πήρες και πόσο? Αφού λένε οι προηγούμενοι ότι το σταμάτησε για Ελλάδα η Lufthansa, άσε που ανέβασε και την τιμή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

speedex, μου έστειλαν μνμ μόλις έφυγε από εκεί.

Από που το πήρες και πόσο? Αφού λένε οι προηγούμενοι ότι το σταμάτησε για Ελλάδα η Lufthansa, άσε που ανέβασε και την τιμή

απο αμαζον γερμανιας ,οκ θα το πληρωσω πιο ακριβα αλλα φτιαχτηκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ποια κουριερ ερχεται?

Εμενα ηρθε με acs και ως συνηθως με τους αχρηστους ειναι σχεδον αδυνατο να παραλαβεις σπιτι και πρεπει να τρεχεις στα γραφεια τους.

Terrarium θα καταφερουμε να βαλουμε λετε;

 

Εντωμεταξυ η αλλη παραγγελια εφτασε σοφια, αργα αλλα σταθερα διασχιζει την ευρωπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο επικοινωνια με Acs το firestick εδω και το echo dot σοφια και απογευματακι ισως ειναι εδω αλλιως θα ειναι αυριο. οποτε μας βλεπω το νεο ετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω παραλάβει και εγώ το fire tv stick, εκτός του prime δεν εχω δοκιμάσει τίποτα. Υπότιτλους πως βάζουμε στις σειρές; Πατάω το κουμπακι με τις τρεις γραμούλες και δεν μου τους εμφανίζει. Επίσης μπορώ να δώ μόνο περιεχόμενο που είναι για το εξωτερικό και όχι όλα οσα προσφέρει το prime. υπάρχει ρύθμιση για αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δινεις το track number της DPD και σου λενε τι νουμερο εχει παρει στην acs. 

 

Απο οτι καταλαβα οι θεσσαλονικης θα παραλαβουν πιο γρηγορα απο εμας αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω και κατευθειαν σεταρισμα. Netflix και terrarium που τα ηθελα εγω δουλευουν ρολοι.

\

Επειδη περιμενω και το dot οταν λετε πρεπει να βαλουμε διευθυνση UK για να δουλεψει το spotify εννοειται στην billing address? Γιατι τωρα εβαλα την ελληνικη και το fire stick δουλεψε κανονικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω παραλάβει και εγώ το fire tv stick, εκτός του prime δεν εχω δοκιμάσει τίποτα. Υπότιτλους πως βάζουμε στις σειρές; Πατάω το κουμπακι με τις τρεις γραμούλες και δεν μου τους εμφανίζει. Επίσης μπορώ να δώ μόνο περιεχόμενο που είναι για το εξωτερικό και όχι όλα οσα προσφέρει το prime. υπάρχει ρύθμιση για αυτο;

Έπαιξε το prime video; Σε μένα βγάζει κωδικό λάθους 5505 (unsupported country). Υποτίθεται ότι μόνο το basic stick παίζει στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω βγάλει άκρη με αυτούς.

Παραγγελία ένα Fire Stick και ένα μπρελόκ στις 15/12. Δεσμεύουν τα χρήματα στην κάρτα.

Στις 19/12 στέλνουν email ότι έχουν στείλει μόνο το μπρελόκ. Μιλάω στο chat και μου λένε ότι θα στείλουν το Fire Stick όταν θα είναι διαθέσιμο.

Στις 27/12 τους στέλνω email, χωρίς να πάρω απάντηση. Εν τω μεταξύ τα χρήματα έχουν αποδεσμευθεί  από την κάρτα.

Στις 29/12 τους στέλνω στο chat και μου λένε ότι έστειλαν το Fire Stick σήμερα. Την κάρτα όμως δεν την έχουν ξαναχρεώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...