Προς το περιεχόμενο

Amazon Echo/Dot/Plus/FireTV @ WorldShop Lufthansa [ΤΕΛΟΣ]


geofak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, slk200gr είπε

Τι μαρκα τηλεοραση εχει,ο ενισχυης σου υποσρηριζει bt? 

Samsung 55’ κατασκευής του 2013. Το Netflix δεν παίρνει αναβάθμιση και η έκδοση που έχει εγκατεστημένη δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες. Ο ενισχυτής μου είναι ένας Denon X1000 και δεν υποστηρίζει BT...

Επεξ/σία από Zus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Zus είπε

Samsung 55’ κατασκευής του 2013. Το Netflix δεν παίρνει αναβάθμιση και η έκδοση που έχει εγκατεστημένη δεν υποστηρίζει ελληνικούς χαρακτήρες. Ο ενισχυτής μου είναι ένας Denon X1000 και δεν υποστηρίζει BT...

το dot υποστηριζει μονο της samsung απλα δεν ξερω αν υποστηριζει την δικη σου που ειναι 2013 ,χωρις bt δεν μπορεις να χειριστεις τον ενισχυτη σου η μονη λυση ειναι αυτο ,https://www.amazon.de/dp/B014GXQ9YW/_encoding=UTF8?coliid=I2BZA1LYQTWZ20&colid=14Z4EEQP32BLF&psc=0,το οποιο χειριζεται συσκευες ir και συνδεετε με την αλεξα ομως οπως θα δεις και στο αμαζον οι κριτικες δεν ειναι και οι καλυτερες αλλα και αλλη λυση δεν υπαρχει προς το παρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον υπάρχουν τόσοι περιορισμοί, λέω να μην το χρησιμοποιήσω καν εφόσον έχω παραγγείλει και το stick. Μόλις το παρέλαβα και σκέφτομαι να το πουλήσω σφραγισμένο όσο το πήρα. Θα το κρατήσω μία μέρα και θα αποφασίσω αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...