Προς το περιεχόμενο

Καλώδια hdmi 4k v2.0


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα στην παρέα. Θα ήθελα γνώμες για καλώδια για hdmi 4κ να είναι καλουτσικο γιατί θα περάσει πρώτα μέσα από ενισχυτή το σήμα και μετά στην τηλεόραση. Αν γίνεται περίπου στο 20αρικο το καθένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

://www.amazon.de/gp/product/B004XISZ8E/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1,

Δοκιμασμενα και άψογα και μενα πανε ολα ενισχυτή και μετα τιβι

Ενδιαφέρον φαίνονται. Βλέπω όμως τα μεταφορικά είναι πιο πολλά από τα καλώδια. Μάλλον θα παραγγείλω τα 2x2m που τα έχει 13€, 3 σετ θα πάρω να μου έρθουν δωρεάν τα μεταφορικά κ μετά θα κρατήσω τα 4 καλωδια κ τα άλλα 2 αγγελια όσο τα πηρα. Περιμένω κ καμία αλλη προταση κ μετά θα προχωρησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα 1.4-έχεις πρόβλημα σε 4κ;

εγω ειχα

Ενδιαφέρον φαίνονται. Βλέπω όμως τα μεταφορικά είναι πιο πολλά από τα καλώδια. Μάλλον θα παραγγείλω τα 2x2m που τα έχει 13€, 3 σετ θα πάρω να μου έρθουν δωρεάν τα μεταφορικά κ μετά θα κρατήσω τα 4 καλωδια κ τα άλλα 2 αγγελια όσο τα πηρα. Περιμένω κ καμία αλλη προταση κ μετά θα προχωρησω

9,5 ε βγαινουν τα μεταφορικα και εξπρές 15,5 ( εγω τα παιρνω εξπρες ολα για πολλους λογους)εισαι σιγουρος οτι τα χρειάζεσαι ολα 2μετρα ?μετρα λιγο αποστασεις θα πρεπει να τα εχεις πολυ περιεργα στημένα αν παλι δεν χρειάζεται να ειναι 2μετρα παρε ενα κλικ πανω απο αυτο που χρειάζεσαι, οσο πιο κοντο τοσο πιο καλη απόδοση και λιγοτερο καλωδιοντουμανι απο πισω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα αν κάποια στιγμή μετακομίσω, ελέω νοίκι, να μου χρειαστούν μακρύτερα. Αλλά τελικα καταλήγω ότι θα πάρω τα 1,5 m. Λέει ότι με 29€ και πάνω δεν έχει μεταφορικά, πρέπει να είναι για το πραϊμ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα αν κάποια στιγμή μετακομίσω, ελέω νοίκι, να μου χρειαστούν μακρύτερα. Αλλά τελικα καταλήγω ότι θα πάρω τα 1,5 m. Λέει ότι με 29€ και πάνω δεν έχει μεταφορικά, πρέπει να είναι για το πραϊμ;

Λεει για γερμανια για ελλαδα ποτε δεν εχει δωρεαν μεταφορικα βαλτα στο καλαθι και στο τελος πριν την τελκη επιβεβαιωση σου βγαζει ακριβως το κοστος,αν εχεις επαγγελματικο αφμ σου αφαιρει και το φπα κατοπιν αίτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που είχα ρωτήσει παλιότερα εδώ, με είπαν ότι δεν έχει διαφορά τα 1.4 με τα 2.0. Να είναι τα νέα 2.1 τότε ναι

 

Το tv box μου με 1.4 καλώδιο βγάζει 60hz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, αυτά που έχει ο φίλος τα kabel είναι 2.0b; μη φάμε μούφα 2.0 .έβαλα 3 ενός μέτρου για παραγγελία,11€ βγαίνουν τα μεταφορικά συν τα έξοδα πακεταρισματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μένεις Αθήνα τα παραγγελνουμε μαζί κ μοιραζόμαστε τα εξοδα. Αν θες π.μ

Όχι ρε θα σε έστελνα αλλιώς, το σκέφτηκα.Θεσσαλονίκη είμαι δυστυχώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία, αυτά που έχει ο φίλος τα kabel είναι 2.0b; μη φάμε μούφα 2.0 .έβαλα 3 ενός μέτρου για παραγγελία,11€ βγαίνουν τα μεταφορικά συν τα έξοδα πακεταρισματος

δεν θα φας μουφα πατριδα ασε που αν δεις και τα σχολια ειναι 4140 με 90% με 5 αστερια και 4% ειναι μεχρι 3 αστερια που το προβλημα τους συνηθος ηταν κατι αλλο ,εκτός απο τα ενος μετρου 4 που εχω ,εβαλα και ενα 7,5 μετρα απο τον υπολογιστή στον ενισχυτή 4κ και hdr χωρις ποτε σπασιμο στην εικονα η προβλημα στον ηχο,ειναξ καταπληκτικα σε πολυ χαμηλη τιμη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...