Προς το περιεχόμενο

Vodafone δωρεάν Gigabyte ή λεπτά ομιλίας


ziaba

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρακάτω link λειτουργεί μόνο από κινητό και  η ενεργοποίηση γίνεται μόνο μέσω με mobile Internet


http://content.vodafone.gr/XmasGift/gr/index.html



Social & Chat PASS 2GB για Social & 2GB για Chat Apps

 

1GB internet στο κινητό

1000 λεπτά ομιλίας προς όλους

Διευκρινίσεις προσφοράς

Οι προσφορές ισχύoυν για ιδιώτες και επαγγελματίες συνδρομητές συμβολαίου κινητής και καρτοκινητής. Οι συνδρομητές Καρτοκινητής πρέπει να έχουν πραγματοποιήσει οποιαδήποτε ανανέωση από τις 11/10/2017 και έπειτα.

Οι προσφορές ισχύουν για δωρεάν χρήση από 25/12 00:01 μέχρι και 31/12 23:59

Δεν ισχύουν για χρήση στην Ε.Ε. και στον υπόλοιπο κόσμο.

Μία από τις παραπάνω προσφορές δύναται να ενεργοποιηθεί από κάθε πελάτη

Το 1GB Mobile Internet πακέτο ισχύει για χρήση από το κινητό και δεν μοιράζεται με άλλες συσκευές

Το Social & Chat PASS πακέτο παρέχει αποκλειστική χρήση 2GB στις εφαρμογές Social Media: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, LinkedIn, Tumblr και 2GB στις εφαρμογές Chatting: Whatsapp, FB Messenger, Viber, Message+ & Call.Τα ΜΒ's του πακέτου δεν μοιράζονται με άλλες συσκευές.

Η προσφορά ομιλίας παρέχει 1.000 λεπτά προς τα σταθερά και κινητά δίκτυα εντός Ελλάδος

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ισχύει η προσφορά και για καρτοκινητά, λεπτομέρειες στην εφαρμογή στις προσφορές!

http://www.insomnia.gr/topic/663455-vodafone-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC-%CE%AE-data-%CE%AE-pass-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%AD%CF%82/

 

 

απο οτι καταλαβα ειναι για ΟΛΟΥΣ - εγω στην δευτερη sim τα πηρα κανονικα παντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.insomnia.gr/topic/663455-vodafone-%CE%B4%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CE%BB%CE%B5%CF%80%CF%84%CE%AC-%CE%AE-data-%CE%AE-pass-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%BF%CF%81%CF%84%CE%AD%CF%82/

 

 

απο οτι καταλαβα ειναι για ΟΛΟΥΣ - εγω στην δευτερη sim τα πηρα κανονικα παντως.

E6xmsMx.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα έτσι μου έγραψε... Μπήκα από την εφαρμογή και τα πήρα κανονικά :)

Δεν κάνω εγκατάσταση τέτοιο bloat στην συσκευή μου όπως η εφαρμογή της Voda

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνω εγκατάσταση τέτοιο bloat στην συσκευή μου όπως η εφαρμογή της Voda

Γιατί τι κάνει; ούτε κιχ δεν κάνει, ούτε κολλάει ούτε τίποτα. Το Facebook είναι πολύ πιο επικίνδυνο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To facebook/messenger/viber κ.τ.λ είναι μες την ασφάλεια !!

Δεν έχω τέτοια πράματα ούτε fb, ούτε viber κλπ γιαυτό πληρώνω σύνδεση αν θέλω να επικοινωνήσω με κάποιον θα τον πάρω τηλ και γενικά έχω τέρμα debloated συσκευή μέχρι και το πληκτρολόγιο είναι από xda

Γιατί τι κάνει; ούτε κιχ δεν κάνει, ούτε κολλάει ούτε τίποτα. Το Facebook είναι πολύ πιο επικίνδυνο :)

Έτσι είναι το bloat δεν κολλάει δεν κάνει κιχ κάνει ήσυχα και αθόρυβα την δουλειά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τι κάνει; ούτε κιχ δεν κάνει, ούτε κολλάει ούτε τίποτα. Το Facebook είναι πολύ πιο επικίνδυνο :)

Οχι οτι στέλνει συνέχεια δεδομένα στην Vodafone τοποθεσίας και ποιότητας σήματος ας πούμε ..... ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι οτι στέλνει συνέχεια δεδομένα στην Vodafone τοποθεσίας και ποιότητας σήματος ας πούμε ..... ;;;;

Και όχι μόνο οι εταιρίες κινητής

συνεργάζονται μεταξύ τους έτσι όλα αυτά δεν πάνε στην Voda αλλά και στους συνεργάτες της... Και έχω παρατηρήσει σε συσκευές ελληνικής αντιπροσωπίας μου πετούσε στο έτσι pop-up να εγκαταστήσω την εφαρμογή και δεν μπορούσα να κάνω βήμα να μπω πουθενά μέσω browser... Δηλαδή πατούσα να ανοίξω insomnia μου φορτώνε την διαφήμιση της... Πολλά γίνονται τα οποία εμείς δεν τα ξέρουμε ειδικά στις branded συσκευές με firmware που έχει τροποποιηθεί από την εταιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...