Προς το περιεχόμενο

Nokia 8 Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ το έχω ένα μήνα...τα περισσότερα που διάβασα είναι ανακρίβειες...φαίνεται σε πολλούς δεν αρέσει η επανεμφάνιση της nokia...ταχύτατο σε σχέση με g6 k s7 edge που είχα ...πολύ κομψό και πάρα πολύ λεπτό από κοντά...υπέρ οθόνη και από ανάλυση κ φωτεινότητα... Ότι κ να πω είναι λίγο... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/2/2018 στις 10:26 ΠΜ, simontsif είπε

Εγώ το έχω ένα μήνα...τα περισσότερα που διάβασα είναι ανακρίβειες...φαίνεται σε πολλούς δεν αρέσει η επανεμφάνιση της nokia...ταχύτατο σε σχέση με g6 k s7 edge που είχα ...πολύ κομψό και πάρα πολύ λεπτό από κοντά...υπέρ οθόνη και από ανάλυση κ φωτεινότητα... Ότι κ να πω είναι λίγο... 

Η μαλλον σε καποιους δεν αρεσουν να διαβασουν την αληθεια.

Υπερ οθονη του Nokia 8 σε σχεση με του G6 και του S7?Συγνωμη αλλα γελανε και οι πετρες(και το λεω επειδη εχουν περασει απο τα χερια μου και οι δυο συσκευες)ειδικα στο κομματι της φωτεινοτητας.Ειναι αδυνατον λογω panel να εχει καλυτερη φωτεινοτητα μια Ips lcd οθονη οπως αυτη του nokia 8(και του G6)σε σχεση με amoled οθονες οπως του S7 edge....

Επισης ακομα και σε συγκριση με το G6 που την ειδες την υπερ αναλυση?Στην μικροτερη οθονη με χαμηλοτερη αναλυση του Nokia 8?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 15/2/2018 στις 2:22 ΜΜ, Fulgore είπε

Η μαλλον σε καποιους δεν αρεσουν να διαβασουν την αληθεια.

Υπερ οθονη του Nokia 8 σε σχεση με του G6 και του S7?Συγνωμη αλλα γελανε και οι πετρες(και το λεω επειδη εχουν περασει απο τα χερια μου και οι δυο συσκευες)ειδικα στο κομματι της φωτεινοτητας.Ειναι αδυνατον λογω panel να εχει καλυτερη φωτεινοτητα μια Ips lcd οθονη οπως αυτη του nokia 8(και του G6)σε σχεση με amoled οθονες οπως του S7 edge....

Επισης ακομα και σε συγκριση με το G6 που την ειδες την υπερ αναλυση?Στην μικροτερη οθονη με χαμηλοτερη αναλυση του Nokia 8?

Αν διαβάσεις το λέω ακριβώς...ταχύτατο σε σχέση με g6 k s7 edge.. τα είχα κ τα δυο κ γω όπως και πολλά πολλά άλλα.... Η οθόνη του σαμσουγκ σαφώς κ δε συγκρίνετε..είναι κόσμημα ..όπως κ οι κάμερες του...από το g6 ναι είναι καλύτερη και φωτεινότερη η οθόνη του nokia 8...σε ταχύτητα είναι ποιο γρήγορο κ από s8 ....είναι τι ζητάει ο καθένας... Μετά από καιρό έχω κινητό με μηδέν λαγκ. Ναυαρχίδα με snapdragon 835 κ στα 399 ευρώ..64 γιγα ...πόσο ποιο τίμιο?

Επεξ/σία από simontsif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, simontsif είπε

Μετά από καιρό έχω κινητό με μηδέν λαγκ. Ναυαρχίδα με snapdragon 835 κ στα 399 ευρώ..64 γιγα ...πόσο ποιο τίμιο?

Λογικο μιας και πηγες σε stock android καταστασεις. Επισης να σου φρεσκαρω την μνημη αλλα το Nokia 8 ειχε επισημη τιμη κυκλοφοριας στις αρχες τα 599ευρω. Προφανως και στα 399ειναι καλη περιπτωση,αλλα θα το ελεγες αυτο σε οσους το αγορασαν ακριβοτερα ανω των 500ευρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Λογικο μιας και πηγες σε stock android καταστασεις. Επισης να σου φρεσκαρω την μνημη αλλα το Nokia 8 ειχε επισημη τιμη κυκλοφοριας στις αρχες τα 599ευρω. Προφανως και στα 399ειναι καλη περιπτωση,αλλα θα το ελεγες αυτο σε οσους το αγορασαν ακριβοτερα ανω των 500ευρω?

Δε χρειάζομαι φρεσκαρισμα ...μιλάω για το τώρα... Σε 5 μήνες πήγε ακόμη κ σε ελληνικό κατάστημα 399 ευρώ.... s7 edge αρχική θυμάσαι? Μοντέλο 2 χρόνων ..ακόμη κ τώρα αρχική έχεις δει? Ας μείνουμε στην ουσία του πράγματος...δεν είμαστε αντιπρόσωποι ...ούτε χρειάζεται να έχουμε παροπιδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, simontsif είπε

Δε χρειάζομαι φρεσκαρισμα ...μιλάω για το τώρα... Σε 5 μήνες πήγε ακόμη κ σε ελληνικό κατάστημα 399 ευρώ.... s7 edge αρχική θυμάσαι? Μοντέλο 2 χρόνων ..ακόμη κ τώρα αρχική έχεις δει? Ας μείνουμε στην ουσία του πράγματος...δεν είμαστε αντιπρόσωποι ...ούτε χρειάζεται να έχουμε παροπιδες..

Οταν ομως εγινε το review του αρθρου οπως μπορεις να δεις η τιμη του ηταν διαφορετικη απο τωρα που σχολιαζεις,αυτο λεω.

Τωρα τις γιορτες και το Sony XZ1 επαιξε στα 399ευρω και φθηνοτερα δεν εχει να λεει κατι αυτο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Οταν ομως εγινε το review του αρθρου οπως μπορεις να δεις η τιμη του ηταν διαφορετικη απο τωρα που σχολιαζεις,αυτο λεω.

Τωρα τις γιορτες και το Sony XZ1 επαιξε στα 399ευρω και φθηνοτερα δεν εχει να λεει κατι αυτο.

Οκ... sony με τίποτα δε θα έπαιρνα ...όχι ότι δεν είναι καλό..γούστα.. ας υπάρχουν όλες να υπάρχει κ ανταγωνισμός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...